• Frisor TikTok
  • Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Топ-майстер Анатолій Стеценко з Києва: про шлях проти течії, але в потрібному напрямку

Перш ніж почати шлях барбера, я був кравцем. Мені подобається щось робити своїми руками. Різниця роботи кравця і перукаря в тому, що шити річ за часом набагато довше, ніж зробити зачіску. І на відміну від кравця у барбера немає жорстких рамок за формою і кольором, він може впливати на процес стрижки і практично відразу бачити результат.

Ще будучи дитиною, я був зацікавлений перукарською справою. У дитинстві батько водив мене стригтися в салон «Черемшина» на нинішньому Майдані Незалежності. Майстри надягали халати прямо поверх майок, а повітря розрізав шум тріскотливих машинок. Пам’ятаю, ще на Контрактовій площі була перукарня на три робочих місця, яку в народі називали «Три жида».

Топ-майстер Анатолій Стеценко з Києва

Я вчився на універсала, але завжди хотів бути чоловічим майстром. З чоловіками — простіше: вони знають, що хочуть, і, як правило, можуть це пояснити.

Моє хобі — культура Японії, а також мені цікаво все, що пов’язано з війною на морі. Мені імпонує філософія японців та їх ставлення як до роботи, так і до життя в цілому: потрібно прагнути до вдосконалення себе самого і результату своєї праці. Саме цим принципом я керуюся у своїй повсякденній діяльності.

Майстер Frisor барбершоп

Мої татуювання навіяні японською культурою: герб імператорського флоту Японії у вигляді якоря з сакурою, риба, пливе проти течії, хризантема як символ мужності й найвища нагорода у якудза. Вважаю, що на себе не можна наносити що завгодно, це необхідно робити зі змістом.

Моя сім’я — найголовніше для мене. Дружина — моя муза і мій головний критик. У мене є п’ятирічний син і, завдяки йому, я дізнаюся багато нового, в тому числі як набратися терпіння для стрижки маленьких дітей.

Анатолій Стеценко

У Instagram я стежу за японськими барбершопами адже саме вони задають світові тренди, а ще надихаюся їх перфекціонізмом. Мені подобається спостерігати за майстрами своєї справи. Наприклад, я підписаний на Kiku-Kazuhiro: старий японець-коваль робить ідеальні ножі та ножиці, за якими люди зі всієї земної кулі пишуться в чергу. Також моє захоплення викликає “бог Ірезумі” в третьому поколінні Horiyoshi III — йому вже 72 роки, але він продовжує робити татуювання, традиційно сидячи на колінах. Отримати від нього татуювання — мрія багатьох.

Задоволення отримую від процесу стрижки, результату і спілкування з клієнтом. Я досить замкнута людина і не завжди йду першим на контакт, але з клієнтами мені легко спілкуватися, так як вони всі різні і тим самим, мені завжди нескінченно цікаві.

барбер Анатолій Стеценко

  • Carlsberg - партнёр Frisor
  • Nemiroff
  • Bushmills
  • Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.