• Frisor TikTok
  • Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Магістр Ернесто Кабрера Гранья: про Кубу, франшизу та міцну родину

Я починав стригти в армії ще 14 років тому. В мене було лише елементарне розуміння, як тримати машинку в руках і стригти під нуль. Довгий час це було моїм другим хобі, але на першому місці завжди була музика. Я барабанщик, і більше 13 років займався музикою. Мені дуже подобаються етнічні інструменти різних народів світу і все, по чому можна стукати, шуміти, видавати звуки. З появою постійної роботи, я не зміг приділяти музиці стільки часу і довелося обирати.

Перед тим, як прийти у «Frisor», я 5 років працював у технічній підтримці та в тестуванні в IT-компанії. За перший же рік в сфері барберингу я познайомився з величезною кількістю людей. Навіть за весь час в IT у мене не було стільки цікавих особистостей навколо. Розширення світогляду зіграло одну з головних ролей у моєму житті.

ernesto_kabrera_01

Я народився в Києві, але перші три роки свого життя прожив на Кубі, в Гавані. В мене справжнє кубинське коріння, адже мій батько звідти родом. Ернесто — нестандартне для України ім’я, тому мене часто запитують, чи справжнє воно у мене або це творчий псевдонім. Я завжди відповідаю, що не книжки пишу, а волосся стрижу.

За останні 5 років все повернулося на 180 градусів. По-перше, я зустрів свою дружину, яка вселила в мене впевненість, що в житті можливо все, головне — вірити. На першому місці в мене стоїть родина і зараз ми чекаємо поповнення. Тому, крім роботи, всю енергію і час я приділяю дому. Міцна родина та здорові відносини всередині неї — запорука успіху кожної людини.

З появою Frisor я постійно розвивався, зростав як особистість і майстер. Це моє місце від початку і до кінця. Люди, атмосфера, команда, спілкування — я люблю місце, де працюю. Ідея взяти франшизу Frisor з’явилася давно, я знав, що потрібно відкривати свою справу. Два роки тому, я приїхав до друзів в Ірпінь і мені він дуже сподобався. Багато крутих, щирих людей, дуже зелене та приємне місто. На той момент в планах була робота і подорож в Азію, але все сталося інакше — ми купили житло в Ірпені, а потім було відкриття Frisor Irpin.

Я знав, що буде важко, адже це займає багато сил і терпіння. Моє зростання від барбера до менеджера-керівника перевернуло повністю мою свідомість. Шлях від порожнього приміщення до перерізання стрічки на відкритті змінює тебе повністю. Раніше я не усвідомлював, скільки роботи стоїть за гарною картинкою, а зараз більше ціную свою труд і людей, які зі мною працюють. Багато в чому розумію Дмитра Верховецького, адже він відкривав все вперше, в нього не було людей, які б підказали і показали, як правильно. Це складний механізм, але ніхто не обіцяв, що все буде легко.

Я давно цікавлюся екологією. Ситуація як в Україні, так і в світі — дуже сумна. Людей на планеті стає все більше, а знань і бажання думати ширше — менше. Чистота Дніпра, Південного Бугу, Дністра, вирубка Карпат — це далеко не всі проблеми, які існують в Україні. Одного разу ми з друзями приїхали в Карпати і були шоковані, скільки пластика викидають місцеві жителі в річки. Ми запитали, чому вони це роблять, а вони відповіли, що так їх батьки робили і що не бачать в цьому нічого страшного. Ось чому потрібно розповідати людям про проблеми, адже багато хто не розуміє, що планета в нас одна і майбутні покоління можуть бути приречені.

ernesto_kabrera_02

Якщо хочеш змінити світ, то потрібно починати з себе. Якщо порівняти мене зараз і 7 років тому, то це дві різні людини, які живуть абсолютно різними цінностями. Іноді, бувають моменти нудьги і раптової ліні, але я завжди готовий працювати над собою. Потрібно жити так, щоб у старості не було соромно. Я ціную відкритість людей, готовність допомогти і дружбу без масок. Коли ти спілкуєшся з такими людьми, в тебе в грудях виникає певного роду вібрація. Якщо посилатися на східну філософію, то можна сказати що в такі моменти активізується Анахата або серцева чакра. Але в повсякденності ти зустрічаєш різних людей, які несуть і хорошу, і погану енергію. Я не можу миритися з агресією в соціумі. Це глибоке, інстинктивне почуття, яке завжди було і буде присутнім в людях, але в наш час воно порожнє і безглузде. Я впевнений, що знаходити з людьми спільну мову без агресії можливо, головне розібратися в собі і бути в гармонії зі світом.

ernesto_kabrera_03

У майбутньому, в першу чергу, я бачу себе хорошим батьком, який може навчити дитину всьому, що знає і вміє. Також є мрія поїхати на Кубу і, можливо, відкрити там барбершоп. Там цікава культура і люди, потрібно пробувати щось нове. Багато всього хочеться встигнути, але великих планів я не будую, життя – річ дуже непередбачувана і тому шалено цікава.

  • Carlsberg - партнёр Frisor
  • Nemiroff
  • Bushmills
  • Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.