• Frisor TikTok
  • Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Гранд-майстер Тарас Війтович: «Люди, які економлять енергію — починають гаснути»

Я працював секретарем судового засідання до приходу у Frisor. На той момент, у 2016 році, мій перукар стажувався у Frisor і йому потрібна була модель на стрижку. Тоді я був побритий наголо і через це відмовив. Пізніше йому знову зателефонував і він мене запросив у Frisor на Саксаганського. Атмосфера та сервіс справили на мене хороше враження. Я вирішив, що хочу себе спробувати у цій справі. Це було зважене рішення, адже ще до того, я стриг вдома своїх рідних звичайною машинкою. Потім став цікавитися інструментами, техніками і вже через кілька місяців звільнився і почав шукати себе у стрижках.

Тарас Війтович

Я відчув суттєві зміни в оточенні. У Frisor змінилось оточення, усі набагато цікавіші і відкритіші. В суді ж працюють люди високого достатку, але я не відчував від них духовного багатства.

На роботі відбувається постійний обмін енергією. Люди, які економлять енергію — починають гаснути. Ти викликаєш позитивні емоції власною роботою і ця ж енергія повертається до тебе за принципом бумерангу. Чим більше віддаєш, тим більше отримуєш. Це стимулює працювати.

Тарас Війтович

В нашому суспільстві більшість людей не навчились адекватно комунікувати. Не всі коректно себе поводять в колективі, і вважають це нормальним, адже таким чином хочуть виділитись. Якщо ти можеш щось змінити навколо, то це потрібно робити, або залишати все і рухатись далі.

Я не комунікабельний і трохи сором’язливий. З часом почав розуміти, що бувають люди «плюси» і «мінуси». Потрібно знати, що мені може дати ця людина. Якою енергетикою та інформацією вона наповнить моє життя? Таким чином, я формую власне оточення і спілкуюся з людьми, які піднімають мене на «наступний рівень».

Тарас Війтович

Я ціную в людях чесність. Від неї випливають усі інші хороші якості. Якщо ти чесний, насамперед, із собою, то відкриваються зовсім інші горизонти. Наразі, я повністю собою задоволений, адже з кожним днем вдосконалююсь. Чим більше складних ситуацій із тобою відбувається сьогодні, тим кращим ти стаєш завтра. Пізнання себе — це безкінечний процес.

У вільний час люблю читати книги на теми психології, філософії, бізнесу та мотивації. Вони розширюють мій світогляд та змінюють буденні речі. Я не глибоко занурений у політику, але на певному рівні залишаюся в курсі подій. Мене часто обурює рівень культури в Україні. У інших європейських країнах немає такої суперечки між людьми, як, наприклад, обрання кандидата на пост президента. Там все простіше і люди здатні сприйняти чужу думку, навіть якщо вона їм не до вподоби. В нас, на цьому фоні, суспільство поділяється на певні табори, які абсолютно впевнені у власній правоті. Це гальмує рух країни вперед. Пострадянський простір залишив відбиток у наших головах. Нам потрібен час для набування толерантних поглядів. Щоб це відбулось, ми маємо захотіти змінитись.

Тарас Війтович

Цілі мають бути присутні постійно. Матеріальні цілі дозволяють тобі масштабуватись. Коли ти ростеш фінансово, то речі навколо змінюють сенс. Щось здається важливішим, а щось втрачає власну цінність.

Деколи, я не знаю, що буде завтра і тому не загадую наперед. Я впевнений, що життя приготувало для мене ще чимало викликів, які доведуть, що я здатен на більше.

  • Carlsberg - партнёр Frisor
  • Nemiroff
  • Bushmills
  • Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.