• Frisor TikTok
  • Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

В’ЯЧЕСЛАВ МАКСУНОВ

Гранд-Майстер FRISOR В’ЯЧЕСЛАВ МАКСУНОВ: ПРО НАТХНЕННЯ, БІЛОУ ЛЮБОВ І HAIR TATTOO

Славко — майстер перукарського мистецтва з десятирічним стажем. Якщо мрія — то жити вічно, якщо кінематограф — то південнокорейський, якщо хобі — то Hair Tattoo.

Після школи стало питання, ким стати і куди йти. Я хотів, щоб робота мені подобалася. Купив стопку газет, виписав вакансії, що сподобалися – зупинився на перукарському мистецтві.

Вячеслав Максунов - мастер в барбершопе Frisor

Frisor Barbershop подобається за солідність. Це те місце, куди солідна людина прийде і буде відчувати себе абсолютно комфортно. Притому, тут себе знаходять всі: від студентів до заможних бізнесменів. Тому що Frisor — це свобода, це атмосфера, яка викликає прихильність до себе.

Ривок у професійній кар’єрі трапився саме тоді, коли пішов працювати у Frisor. Це вища школа, якщо можна так сказати. Раніше були прості стрижки “з боків по 0,6 – зверху ножицями”, тут же приділяють більше уваги деталям: проборам, укладанні, новим формам. Це цікавіше, в цьому цікаво розвиватися.

“Розвиток стимулює, дає інтерес до роботи”.

Свобода може бути різною. Фінансова — це коли тобі не доводиться рахувати кожну гривню, ти можеш розділяти творчість і роботу. Відповідно, інша свобода — свобода часу. Коли є час розвиватися, подорожувати, вчитися.

Вячеслав Максунов - мастер в барбершопе Frisor

Любов теж буває різна: до роботи, батьків, до жінки. У будь-якому випадку, любов – це щось білого кольору, або чорного. Кольори нескінченності. Це щось, що пізнається з часом.

Жінка, твоя жінка, повинна бути як муза, вона повинна надихати: розвиватися, рухатися, виглядати краще. В якихось відносинах ти тільки перший час кудись прагнеш і ростеш, а потім розслабляєшся і показуєш свою справжню чоловічу сутність З коханою жінкою ж все інакше, з нею ти завжди хочеш бути краще самого себе, розвиватися удвох, вдосконалюватися. Моя дружина Яна для мене — головний стимул і мотиватор, вона надихає в усьому.

Чоловік — це відповідальність. Чоловік для своєї жінки повинен бути стіною, а не подружкою.

  • Carlsberg - партнёр Frisor
  • Nemiroff
  • Bushmills
  • Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.