• Frisor TikTok
  • Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Гранд-майстер Дмитро Остапчук: «Деталі важливіші, ніж ти думаєш»

До приходу у Frisor я навчався на психолога в Житомирі. У мене не було цілі стати кваліфікованим спеціалістом. Існувала одна мета — пізнати себе. Зрештою, я прийшов до того, що хотілось творити більше, ніж просто працювати.

ostapchuk-title

Був період, коли я пробував себе у сфері SMM. Це не була робота, яка мені подобалась. У цей час в Житомирі лише відкривалися перші барбершопи, я захопливо подивився всі відеоролики Frisor на YouTube і після першого візиту в барбершоп вирішив, що хочу стригти.

Ще під час навчання я зрозумів, що маю вирушати в Київ, щоб досягти своєї мети. Я не хотів чекати і вагатись. Тому на наступний день після випуску я вже був у Києві. Це переломний момент. В мегаполісі простіше, ніж у Житомирі. В маленькому місті тебе не розуміють, оцінюють зовнішність, засуджують. Там важче бути собою. Якщо вирізняєшся — ти фрік і «не такий». Київ дає більше можливостей і відкритих людей. В першу чергу, легше морально, бо тут цінують особистість, а не одяг, який ти носиш.

Існує дуже влучна цитата: «Деталі важливіші, ніж ти думаєш». Робота не має на тебе тиснути морально. На жаль, більшість людей продовжують працювати навіть якщо до цього не лежить душа. У такому випадку, ти не можеш розвиватись і використовувати свій потенціал на максимум. Завжди треба прагнути до власного ідеалу.

ostapchuk-3

Мені подобається працювати в Frisor, адже кожна людина приносить із собою історію. За день можна зустріти безліч особистостей, які по-різному мислять, відчувають і говорять. Тут я знайшов те, що шукав — мені легко знаходити спільну мову з людьми. В шкільні роки я був достатньо замкнутим. Налагодити комунікацію із оточуючим світом було важко і я не знав, як правильно. Виявилось, що «правильно» не існує.

Я часто пропоную гостям щось нове, але не всі готові до змін. Хтось 10 років стригся однаково і боїться зробити щось не так, як було. Одного разу до мене прийшов чоловік, який все життя носив одну стрижку, але в дитинстві мріяв про вибриті смужки на висках. Він був такий щасливий, коли побачив себе нового у дзеркалі, що тепер кожен раз приносить новий варіант своєї стрижки. Приємно бачити, коли людина втілює свої ідеї у життя і по-іншому починає дивитися на буденні речі.

Дуже ціную чесність і відвертість. Стримати слово — ось, що для мене по-справжньому важливо. Пообіцяти і виконати. Також, я не люблю заздалегідь злих і похмурих людей. Їх не потрібно шукати, просто зайдіть у будь-яке метро зранку. Ви не побачите там усміхнені обличчя. Більшість із людей мають родину, друзів, вони здорові і у них немає причин для того, щоб кожен день сумувати. Але вони продовжують так жити, бо показувати позитивні емоції — це вийти із зони комфорту. На жаль, для більшості це нормально.

ostapchuk-2

Моє хобі — малювання. Це допомагає переключатися, певний вид арт-терапії. Я не можу увесь час думати лише про стрижки. Мені треба змінювати заняття і перезавантажуватись. Професійно малюванням я не займався. Я не зберігаю свої малюнки, а дарую друзям. У багатьох на стінах в квартирі висять мої роботи. Також, у вільний час читаю книги і обожнюю дивитись фільми. Останнім захоплююсь настільки, що ходжу майже на усі прем‘єри в кінотеатрах. Моя улюблена кінострічка — «Форрест Гамп». Це фільм про розвиток, ріст особистості і плинність часу.

Порівняння себе у минулому та сьогоднішньому дають мені можливість ще більше вірити в себе та свої можливості. Цілі змінюються поступово. Я ніколи не міг уявити, що я так сильно змінюсь. Тут зіграли важливу роль нові місто, оточення, робота.

ostapchuk-1

Батьки ще до цього часу мені говорять, що краще би я продовжував кар‘єру психолога. Попри це переконання, вони раді, що я знайшов себе. Для мене важливо, що вони ніколи не втручаються в моє життя, а просто висловлюють власну думку. Я їм за це вдячний. У майбутньому планую розвиватися в сфері барберства далі і ставати кращою версією себе. Треба постійно рухатись вгору, щоб відкривати нові грані.

  • Carlsberg - партнёр Frisor
  • Nemiroff
  • Bushmills
  • Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.