• Frisor TikTok
  • Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Гранд-майстер Георгій Горохов: від інженера до керівника

До того як Frisor став частиною мого життя, я працював на станції техобслуговування автомобілів. Робота мене не влаштовувала. Я завжди любив щось творити своїми руками. У студентські роки ми з хлопцями займалися кастомними проектами. Переробляли і ремонтували ретро-скутери в гаражах. На роботі мене не влаштовувало начальство станції, яке тиснуло, ставило рамки і не реальні завдання.

Гранд-мастер Георгий Горохов

Коли мені було 18 років, мій батько почав відрощувати бороду. У мене була машинка для стрижки. Я стриг себе і своїх друзів під насадку. Пробував стригти батькові бороду. Три роки я просто стриг своїх і не думав про майбутнє барбера.

Мій шлях почався з субкультури, в якій я був одним з організаторів київського руху. На той момент, ми жили ретро-скутерами. Тут я і познайомився з Дімою Верховецьким. Frisor тоді ще навіть у проекті не було. Він запропонував підстригтися у нього і я погодився. Тоді майже ніхто не знав, що таке барбершоп. Мені сподобалося і я перейнявся духом чоловічих стрижок. Коли відкривався Frisor, я став допомагати Дімі. Мені цікаво було дізнатися стилі, форми і техніки. Було важливо навчитися.

З появою улюбленої роботи, я змінився в кращу сторону. Тепер у мене є сім’я, яку я люблю і це величезна відповідальність. До чогось став відноситися простіше і не звертати увагу на дрібниці. Став пунктуальним. Це для мене було складно, адже потрібно перебороти себе і ритм життя. Дисципліна тут зіграла ключову роль.

Я став більш впевнений в завтрашньому дні. Знайшов ремесло, яке не дасть померти мені з голоду. Перукар – це творча професія, а творити мені хотілося з самого дитинства. Подобалося малювати, будувати, винаходити, мріяти. Я кожен день удосконалював навички та вміння, щоб зараз безсоромно сказати, що талановитого художника з мене не вийшло, але я крутий перукар!

Не буду лукавити, першочергово моїм мотиватором є фінансова сторона. Ні для кого не секрет, що в нашому світі ти нічого собі не зможеш дозволити, якщо твої можливості обмежені грошима. Згодом змінювалися пріоритети, з кожним новим етапом мого життя, цілі стають глобальними. Спочатку ти працюєш, щоб прогодувати себе, потім щоб з’їздити у відпустку. А потім у тебе з’являється сім’я і ти повинен забезпечити її. Хочеться жити якісніше, їздити на хорошому авто, дати дитині освіту. Приємним бонусом є те, що я дійсно люблю свою роботу і роблю її якісно. Крім дружини і дитини, я знайшов ще одну сім’ю. Frisor – це сім’я, яка приймає тебе таким, який ти є і допомагає відкриватися для себе ж з іншого боку.

У мене ніколи не виникало складнощів з новими людьми. Кожна людина унікальна по-своєму. Працювати з талановитими і наповненими знаннями особистостями – мені тільки в радість. Це історія про точне потрапляння в потрібне оточення.

Георгий Горохов

Переломним моментом у житті був період, коли я втратив роботу. Цілий рік шукав те, що буде приносити не тільки фінанси, а й почуття наповненості. Головною метою було знайти себе. Я із сім’ї інженерів, тому, питань про мою подальшу освіту не виникало. Я закінчив транспортний університет, за інженерною спеціальністю. Перукарська справа була мені чужа. Але життя розпорядилося по-іншому! Я ні про що не шкодую.

Безумовно, мені подобається змінювати і підбирати людям образи. Подобається бачити моїх гостей стильними та оновленими. Відчувати, що людина щиро рада і вдячна. Бачити палаючі очі після стрижки і знати, що це твоїх рук справа – це варто всіх років роботи над собою.

Георгий Горохов - Frisor

Налаштуватися на керівництво було не складно. Спочатку був Frisor в Житомирі. Перше відкриття з напарником і бажання робити все на максимум. Багато років я бачив, як все працює зсередини, накопичував досвід і чітко розумів, як я хочу це бачити в своєму закладі. Потім трапився Київ і я вже був один, але з величезним досвідом за плечима. Зараз, в цій ролі я відчуваю себе досить комфортно, оскільки сам був і є майстром, і розумію що потрібно моєму колективу.

Я люблю чесних людей. Якщо щось не підходить, то потрібно говорити в очі. З віком розумієш, що не всі люди такі, як би тобі хотілося. Але мені подобається оточувати себе тими, хто зі мною максимально щирий.

В собі не подобатися запальність. Іноді, я можу щось сказати різке. Намагаюся це контролювати, щоб не ображати близьких мені людей і ставати краще. Але це життя, і немає в ідеальних людей. У кожного свої гріхи і скелети в шафі.

У мене багато хоббі. Я довгий час займався спортом. За спиною 12 років греблі, тайський бокс, фрі-файт, паралельно було багато змагань і випробувань. Також, захоплювався мототехнікою і навіть збирав свій байк. У мене був проект, який я не встиг закінчити, на жаль. Залишилося лише допрацювати деталі, але з’явилася сім’я і весь час я приділяв цій важливій частині життя. Я попрощався з екстремальним минулим заради сім’ї. Зараз у вільний час катаюся на сноуборді і велосипеді, а також повернувся до свого давнього захоплення – риболовлі.

Гранд-мастер

У майбутньому бачу себе людиною, яка досягла поставлених перед собою цілей, випустивши світ велика кількість своїх послідовників, які, як і я, будуть дарувати людям позитив і робити світ красивішим.

Думаю, до багатьох речей стану відноситися простіше, більше часу буду приділяти сім’ї і своїм хобі. Наприклад, нещодавно я повернувся з подорожі Ісландією. Це було захоплююче. У планах об’їздити всю Скандинавію, а в майбутньому і весь світ. Я хочу відкривати нові горизонти. Хочу жити.

  • Carlsberg - партнёр Frisor
  • Nemiroff
  • Bushmills
  • Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.