• Frisor TikTok
  • Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

ОЛЕКСАНДР ДОМАНСЬКИЙ

Топ-Майстер FRISOR ОЛЕКСАНДР ДОМАНСЬКИЙ: ПРО СКРУПУЛЬОЗНІСТЬ У РОБОТІ, СВОБОДУ ТА МУЗИКУ

Саша – людина-вир, в якому сидять і “чорти”, і “добряки” :) Він вважає, що в людях головне – відкритість і відвертість, тоді зможе налагодитися контакт.

Любить картаті штани, білі сорочки і київські бари. Не любить надмірно відкритих і неохайних людей. На питання “Якою має бути справжня жінка?” Відповів: “Ах, какая женщина! Мені б таку! “.

Александр Доманский - мастер в барбершопе Frisor

Спочатку я планував бути архітектором, але в якийсь момент просто забив на навчання, блукав в собі і по світу, шукав себе, зупинився на перукарському мистецтві. Хотів бути в числі кращих чоловічих перукарів країни. Пропрацювавши якийсь час в звичайному салоні, прийшов в один з барбершопів Києва, але довго там не протримався. З порога зрозумів, що це не моя атмосфера, що не мої люди, не та обстановка. Коли прийшов у Frisor відразу відчув себе на своєму місці. Frisor – це своя культура, своя атмосфера, інший рівень стрижки. Це стиль.

У роботі я дуже скрупульозний. Якщо бачу зайві три волосинки у чувака, не відпущу його, поки їх не приберу. Нехай це буде довше, але я хочу відпустити людину з якісною стрижкою. За 30 хвилин неможливо зробити ідеально.

Александр Доманский - мастер в барбершопе Frisor

Свобода – це коли мене ніхто не контролює, коли дають свободу думок, бажань, дій. Звичайно, в розумних цілях, але я повинен відчувати себе комфортно. Це щось зеленого кольору.

Любов – це щось білого кольору, що гармонійно поєднується зі свободою. У відносинах повинна бути “смуга польоту”, коли ви разом, але в свободі. Я, напевно, любові в свої 22 роки ще не відчував. Була закоханість, пристрасть, захоплення, але любов – це щось більш зріле і доросле.

Крім перукарського мистецтва, я люблю музику. На клавішних граю, пишу. Особливе натхнення – коли за вікном дощ, легка прохолода, осінь. Тоді народжується найкрасивіша лірика. А може, це закоханість так діє, не знаю.

Александр Доманский - мастер в барбершопе Frisor

Найбільше в житті боюся не реалізувати себе. Прикро, знаєш, коли до 30 років усвідомлюєш, що більшу частину життя займався не тією справою. Ось цього я боюся.

Хочу більше вкладати в знання. Але вони втрачають силу, якщо їх не застосовувати на практиці.

Подорожувати хочу. По Європі, світові, з компанією. Подорожі в поодинці – не моє. Жодного разу в житті не літав на літаку, хоча бабуся переконує, що в 3 роки таки було. Але я їй не вірю :)

Якщо ти не впевнений, що зможеш щось зробити – не обіцяй. Ти ж можеш сказати: “Я подумаю, але не обіцяю”. Так ти не опустишся в очах людини.

  • Carlsberg - партнёр Frisor
  • Nemiroff
  • Bushmills
  • Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.