• Frisor TikTok
  • Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Павло Шульга про зачіску довжиною 5 годин та клієнтів, що заснули на робочому місці

Сьогодні нам дав інтервь‘ю барбер Frisor із досвідом 3 роки. Павло працює чоловічим майстром і любить свою роботу, та із радістю ділиться цікавими моментами.

Про найдовшу зачіску у кар‘єрі

Я був зеленим студентом, тільки-тільки вчився, і тоді ми стригли хлопцю undercut. Довжина волосся у нього була 15 см, а пішов він з кропом. Провівши 5 годин у мене в кріслі (сміється).

Про людей, що люблять спати у робочому кріслі

Коли людина засинає у майстра в кріслі, це сприймається мною, як комплімент. Це говорить про те, що людина тобі повністю довіряє і не сумнівається в твоїй компетентності. Одного разу був у мене такий хлопчина, який випив парочку пляшечок пива і після того, як він захмелів, то почав сильно «куняти». І в один з моментів, коли я йому обробляв крайову зону, він вухом напоровся на машинку. Як я не намагався, і не вів її в сторону, але вухо все одно потрапило в машинку. Вухо почало кровити, я не розгубився, кров зупинив і рану обробив. Хлопець прокинувся, сказав просто: «не буду більше спати, буде мені наука».

Про парі гостей на роботі

Одного разу до нас прийшло двоє хлопців, іноземці. Вони уклали парі, хто програв — повинен був позбутися волосся на голові за допомогою небезпечної бритви зі змінним лезом. Довжина волосся була близько 10 сантиметрів. Звичайно, таку довжину не прибирають машинкою. І вони пошкодили шкіру голови. Прийшли до мене, і мені довелося ще крім стрижки надавати домедичну допомогу, обробляти рани постраждалому.

Про плюси своєї роботи

Великий плюс — це затребуваність, вона буде завжди. Під час карантину вона була навіть більше ніж зазвичай. Три роки тому захотілося спробувати щось нове в житті, цікаве. І дружина запропонувала вивчитися на барбера. Я спочатку посміявся, а потім задумався: чому б справді не вивчитися. Професія дійсно модна і цікава. І це мені подобається. Треба постійно вчитися та себе вдосконалювати.

  • Carlsberg - партнёр Frisor
  • Nemiroff
  • Bushmills
  • Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.