• Frisor TikTok
  • Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

СЕРГІЙ БОЖЕНКО

МАЙСТЕР Frisor Barbershop СЕРГІЙ БОЖЕНКО: ПРО ІДЕАЛЬНИЙ ВЕЧІР, РУХ ПО ЖИТТЮ І ЦУКЕРКИ.

Сергій – людина-жарт, яка майстерно поєднує в собі гумор і професійну роботу. Він не визнає підлабузництва, брехні і нехтування важливістю деталей. Любить смачно поїсти, плавні переходи в стрижках та сорочки зі вставками на ліктях.

Шлях в чоловічому перукарському мистецтві у Сергія почався в ранньому дитинстві, коли виникло бажання бути в центрі уваги.

Сергей Боженко - мастер в барбершопе Frisor

Я ніколи не говорю, що не вмію. Після запитання “Чи вмієш стригти?”, В 13 років я зробив першу стрижку тупими напів-іржавими ножицями для розкрою тканини, на скамійці у дворі. Я хотів бути поміченим, щоб навколо кипіло життя, були красиві і цікаві люди. У групі у мене було 32 дівчати, і я один. Природно, уваги і з їх, і з мого боку завжди було досить

Свобода – це необмежений час і фінанси. Я захотів заробити – заробив, захотів відпочити – відпочив. Я не обмежую себе, так звик.

Любов – це відданість людині. Секрет відносин – в чесності і відвертості. Якщо ти довіряєш, то можна будувати все.

Сергей Боженко - мастер в барбершопе Frisor

Моя одержимість – це моя сім’я. Сад люблю, восени особливо.

Я ніколи не вживав наркотики. Не розумію, навіщо.

Я не переношу, коли мені намагаються “підлизати зад”. Якщо я поганий – мені потрібно про це сказати. Якщо хороший – теж можна говорити :)

Я боюся з’їсти цукерку Roshen і отруїтися. Я “анти-рошенівець”. У нас же демократія, правда? Свобода слова!

ВУ житті головне – не зупинятися. А якщо сильно заносить – головне, щоб сильно не заносило. Не забувай звідки ти “виліз”, стався до людей просто, без усіляких цих “зверхньо”. Тоді будеш відчувати те ж саме у відповідь.

Хороша людина – та, яка не робить капостей. Яка багата чи бідна – намагається допомогти іншому.

Чоловік – це відповідальність перед тими, хто знаходиться з тобою, навіть якщо вони не знаходяться поруч довгий час. Чоловік у відповіді за тих, хто йому близький.

Сергей Боженко - мастер в барбершопе Frisor

Ідеальний вечір – вечір в оточенні родини. Тиша, дерев’яний будиночок в лісі, тераса, осінь, приємна прохолода, крісло-качалка, теплий плед, поруч діти, кружка чаю невелика, пташки співають, природа навколо. Ідеальний вечір – вечір на вулиці.

намагаюся не планувати своє життя сильно наперед, щоб не розчаруватися потім. Навіть говорити зайвого боюся. Дуже засмучуюся, коли щось скажу, а потім воно не здійснюється. Я пом’ятий потім довгий час.

Якщо мрія – то, звичайно, будинок за містом. Хоча, це мета, скоріш за все.

Завжди мріяв про доньку Дашу і синочка Діму, я тоді ще з дружиною навіть не був знайомий. Мріяв – маю.

Ти починаєш цінувати те, чого у тебе не було, тільки з часом. Наприклад, у мене не було в дитинстві комп’ютера, але тільки зараз я розумію, наскільки це класно.

Краще промовчати, ніж обіцяти і не робити.

  • Carlsberg - партнёр Frisor
  • Nemiroff
  • Bushmills
  • Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.