• Frisor TikTok
  • Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Магістр Слава Максунов: від мрії до покликання

Після закінчення школи, коли довелося обирати спеціальність, найбільше мене зацікавило перукарське мистецтво. Як на мене, цей напрямок максимально творчий та вільний, але на той період часу був недооцінений. Щоб мати можливість вчитися і розвиватися, мені довелося попрацювати кухарем, торговим представником і навіть вантажником. Кожна з цих професій дала мені певний досвід, вихід із зони комфорту і вміння спілкуватися з людьми. Робота на кухні розкрила потенціал та інтерес ще до одного ремесла. Робота вантажником — це крапка, після якої я зрозумів, що потрібно діяти аби не залишитися “на дні”.

slava_maksunov

В результаті, я прийняв рішення їхати до Києва, щоб отримати новий досвід. Хоч батьки і сумнівалися в моєму виборі, але завжди підтримували, за що я їм дуже вдячний. Я змінив Хмельницький на мегаполіс. Я заново будував своє оточення, багато працював і продовжував шукати себе. Знайомство з моєю дружиною дуже вплинуло на становлення мене, як особистості, і дало можливість зрозуміти важливість деяких аспектів мого життя.

Frisor — територія, де я вперше відчув себе на своєму місці. Усвідомив, що найбільше мені подобається саме чоловіча стрижка, адже барберство підходить мені за характером — все лаконічно і без зайвої мішури. До цього, я працював в жіночому і чоловічому залі, робив зачіски, цікавився колористикою, заплітав афро-косички і навіть дреди.

slava_maksunov

Тепер, через 13 років досвіду, всіляких навчань і змагань, я відчув потребу ділитися своїми знаннями з хлопцями, які свідомо вирішили пов’язати своє життя зі стрижками. Всі мої випускники залишилися працювати зі мною і роблять успіхи, чим я, безсумнівно, пишаюся. Тому, що справжня гордість для викладача — це коли його учні перевершують його самого.

Нещодавно, почав захоплюватися небезпечними бритвами. Мене цікавить все: їх характеристики, якість металу, історія, догляд. У моїй колекції вже є 100-річна бритва, у відмінному стані і я планую ще купувати певні вінтажні моделі. Мені подобається використовувати в роботі інструменти, які мають свою багаторічну історію.

Для мене існують два види натхнення. Перше — поза роботою. Це не завжди популярні кінострічки. Фільми культових режисерів, таких як, наприклад, Девід Лінч, Тім Бертон, Даррен Аранофскі — вони всі абсолютно різні, але в них є свій стиль та атмосфера.

Мене надихає нестандартна музика, напевно навіть експериментальна. Електроніка, прогресивний рок і метал — те, що виходить за рамки до яких усі звикли. Незвичайна побудова звуків, ритмів і композиції, завжди мене приваблювали більше, ніж стандартні мелодії, які всім відомі.

slava_maksunov

Найважливіше натхнення — любов до своєї справи. Але щоб не відчувати себе всередині рутини, коли кожен день робиш одне й те саме, потрібно виходити на нові рівні, змагатися і отримувати визнання. Друге моє натхнення, внутрішнє — це почуття суперництва і обмін досвідом, тому перукарські заходи, фестивалі та змагання задають потрібний ритм роботи, мотивують неймовірною атмосферою і талановитими людьми. Я завжди кажу своїм учням, що краще виступити і програти, ніж зовсім не вийти «на ринг».

Татуювання на руці — це мітка Frisor, але зараз для мене це більше, ніж просто логотип місця, в якому я працюю. Це дві букви “F” — “френд” і “фемілі”. Адже саме сім’я і друзі — те коло, в якому завдяки підтримці, твої інтереси та мрії стають чіткими цілями і планами. Мені пощастило, мій вірний соратник і опора — моя дружина.

slava_maksunov

Дуже важливо обирати те оточення, яке робить тебе краще. Професіоналізм грає одну з головних ролей. Мені подобаються люди, які горять своєю роботою і знають, що вони роблять. Також, ціную в людях відкритість, чесність і широкий кругозір, адже з такими особистостями завжди цікаво і є про що поговорити. Бути прогресивним, сприймати критику, дивитися і бачити — це важливо. Я завжди ціную допомогу і погляд зі сторони.

Я не люблю недбалість, неорганізованість і коли не стримують своїх обіцянок. Якщо ти щось робиш, то потрібен серйозний підхід, адже від цього залежить результат. Мені дуже складно працювати і комунікувати з людьми, які цього не розуміють.

В майбутньому, я хочу залишитися з Frisor, викупити франшизу, і звичайно ж навчати. З особистих планів — це сім’я, найважливіша частина мого життя, якій хочу приділити якомога більше свого часу.

  • Carlsberg - партнёр Frisor
  • Nemiroff
  • Bushmills
  • Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.