• Frisor TikTok
  • Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Топ-майстер Андрій Васьківський про переломні моменти та минулу кар’єру футболіста

Зайнятися стрижками я вирішив після школи. Потрібно було обирати, куди йти. Подруга-перукарка порадила спробувати себе в цій сфері. Все обговорив і зважився. Перш за все, я не отримав підтримки від близьких. Вони не сприймали стрижки, як професію. Моєму вибору була рада тільки бабуся, вона була впевнена, що все вийде.

Свої перші великі цілі я поставив десь півроку тому, коли поїхав на черговий майстер-клас. Основний потік натхнення черпаю з робіт відомих Барбера, дивлюся відео, ходжу на різні заходи.

vaskivskyi_2

Раніше в моєму житті все було по-іншому. Професійний футбол, матчі та майбутня кар’єра спортсмена. Але вийшло інакше. З’явилися курси перукаря, потім робота і поєднувати вже не виходило. Всупереч відмінним прогнозам у спорті, я обрав барберинг. І жодного разу не пошкодував про своє рішення.

Буває, коли приходить гість і каже, що повністю довіряє мені та моєму смаку. У цей момент я відчуваю, що мене цінують. Бачити палаючі очі і відчуття впевненості після стрижки — це те, заради чого я тут.

Я комунікабельний, якщо мені імпонує людина. Дуже не люблю нав’язливих людей, але і не можу різко відповісти на таку поведінку. Мене виховали по-іншому. Я вважаю, що завжди є межа, яку не варто переходити. Ми — це наше оточення. Потрібно правильно обирати людей, які йтимуть з тобою по життю.

В людях завжди ціную щирість, взаєморозуміння і чесність. Цінуйте безкорисливу допомогу друзів. Це, на жаль, рідкість.

vaskivskyi_3

Я дуже люблю подорожувати. Всі мої поїздки пов’язані з музикою. Ми з компанією часто їздимо на різні музичні фестивалі. Це неймовірний досвід, нові знайомства та країни. Наприклад, в 2020 році плануємо летіти на фестиваль в Бельгії.

Моїм хобі залишився футбол. Люблю грати з друзями на вихідних. Також, мені подобаються цікаві фільми і серіали. Нещодавно переглянув «Надприродне» і «Гострі картузи». Відмінні сюжети, атмосфера і актори. До речі, моїми фаворитами зі світу кіно є Том Харді і Кілліан Мерфі.

Цілі, які я собі поставив, повільно, але впевнено втілюються в життя. Моє натхнення — це люди. В першу чергу, батьки. Зараз вони дуже позитивно ставляться до моєї роботи. Наприклад, тато не дозволяє нікому стригти його, крім мене. Він завжди чекає мого повернення. Я радий, що йому подобається те, чим я займаюся.

vaskivskyi_3

Барберство дало мені можливість поглянути на стиль, і життя в цілому, під іншим кутом. У рідному Кіровограді, мене почали впізнавати на вулицях, фотографуватися, цікавитися моїм життям. Це перезаряджає і мотивує рухатись тільки вперед! Коли ти бачиш гідний результат своєї роботи — це відчуття не порівняти ні з чим.

Я дуже щасливий і вдячний долі за цих три роки і що одного разу обрав цей шлях. Я продовжую вчитися і розвиватися. Потрібно тільки не втрачати можливості, правильних людей та слідувати за своїм покликанням. Тільки тоді можна досягти успіху.

  • Carlsberg - партнёр Frisor
  • Nemiroff
  • Bushmills
  • Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.