• Frisor TikTok
  • Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

ВАДИМ ЛАЗАРЕНКО

ГРАНД-МАЙСТЕР FRISOR ВАДИМ ЛАЗАРЕНКО: ВІД ПРОГРАМІСТА ДО ЧОЛОВІЧОГО ПЕРУКАРЯ АБО СІМ’Я І СТАБІЛЬНІСТЬ — ОСНОВА ВСЬОГО.

Один з найдосвідченіших майстрів Frisor — Вадим Лазаренко — провчившись рік на факультеті програмування, зрозумів, що це не його. Обрав курси перукаря. Спочатку курси, потім – перша робота, потім удосконалювався і став майстром барбершопу. «У Frisor Барбершоп подобається невимушеність, відчуття команди, особливий стиль і філософія, відношення і вогонь в очах інших майстрів. Спілкування, відсутність «жіночої» обстановки, це звичайно не обговорюється». В роботі орієнтується виключно на себе, ніколи не зациклюючись на якихось кумирах або прикладах.

Вадим Лазаренко - мастер в барбершопе Frisor

Вадим – людина, якій можна довіряти. Він з тих людей, хто віддається родині і береже домашні цінності як зіницю ока. Виховує трирічну дочку і хоче дати їй те, чого не було в його дитинстві – можливість вибору. Він хоче, щоб вона сама могла обрати заняття і захоплення, щоб завжди було, чим зайнятися.

Переломний момент в житті – одруження. Змінилося ставлення до життя, з’явився самоконтроль, цілеспрямованість. Жінки, все ж, роблять нас краще.

Не завжди вміє контролювати час. «Часто перевищую ліміти, не вмію орієнтуватися в часі. Це моя погана звичка. Але на роботі це не відображається. Тут я – вчасно, завжди вкладаюся у відведений час стрижки або гоління, завжди зібраний ».

Вадим Лазаренко - мастер в барбершопе Frisor

Жінка повинна приваблювати своїм зовнішнім виглядом, бути уважною, турботливою. З чоловіками складніше, там всього побільше повинно бути: цілеспрямованість, уміння перебороти себе, вміння піклуватися про близьких, повага до людей. «Чоловік повинен бути прикладом, але це не завжди просто, цьому вчаться все життя. Сподіваюся, я зможу стати для когось орієнтиром».

В людях ціную щирість і чесність, Ах, так, добрішими треба бути! Добрішими :)

В клієнтах ціную вміння довіритися. Я не можу назвати себе неймовірним майстром, але точно впевнений в тому, що роблю. Створюю НЕ шаблонні образи, вважаю, що кожна стрижка – це окрема картина, а однакових картин не буває.

Вадим Лазаренко - мастер в барбершопе Frisor

Що можна сказати про мій стиль? – Все просто, стрижу класику, добре виходять Фейд і переходи різного виду, дружу з небезпечною бритвою, як не дивно :)

Моя мрія? – максимально реалізувати себе, не буду особливо оригінальний – створити свій салон. Це мрія кожного майстра.

Якщо про мрію – самовдосконалення. Кожен день потрібно покращувати самого себе.

«Успіх – це коли все добре: сім’я, яка тебе любить, робота, яка подобається і достатньо грошей. У мене є сім’я, є робота, але до хорошого звикаєш швидко і з часом хочеш більшого ».

  • Carlsberg - партнёр Frisor
  • Nemiroff
  • Bushmills
  • Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.