• Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

працювати у Frisor

ДІМА ВЕРХОВЕЦЬКИЙ

барбер ДІМА ВЕРХОВЕЦЬКИЙ

ДІМА ВЕРХОВЕЦЬКИЙ ТВОРЕЦЬ І ІДЕЙНИЙ ЛІДЕР - FRISOR BARBERSHOP

Діма — людина-момент. Він не будує грандіозних планів і стратегій на майбутнє, йде поступово, але впевнено. Упевнений, що займатися по життю потрібно тільки тим, що тобі дійсно цікаво і "чіпляє". Тільки тоді це буде виходити.

У вільний від роботи час Дімі подобається малювати, грати у відеоігри, збирати конструктор Лего, годинами розглядати комікси і колекціонувати чужі запальнички. Любить зелений салат, білі сорочки і серійних вбивць.

"Я боюся бути розумним. Розумні люди сумні. Коли ти багато чого знаєш і усвідомлюєш, ти перестаєш бути дитиною. Ти стаєш більш глибоким, тебе починає все дратувати. Так складніше знайти людей, з якими можна про щось поговорити ".

З дитинства був упевнений, що ніколи не буду перукарем. Напевно, тому що виріс в родині перукарів. Так, я був упевнений, що волосся - відображення тебе самого, але тоді вмів тільки робити укладку. І ось мама, переживаючи про мою "миколаївську" юність, відправила мене на курси перукарського мистецтва, де через мінімальний час мій "наставник" Коля сказав їй, що у мене до цієї справи — талант.

"У школі мене водили до психолога, думали, що я хворий на голову. Виявилося все простіше: я творча людина ".

Пропрацювавши в десятці салонів, набивши руку і маючи вже певний досвід, мені зателефонував власник одного з перших барбершопів в Києві з пропозицією прийти підстригти, показати себе. Я тоді стриг тільки ножицями, вийшло непогано, але його це не дуже вразило. Пішов, потім повернувся, в результаті пропрацював там півтора року і, отримавши відсторонення від роботи на 2 тижні, я зрозумів: щоб не залишитися 'голим під березою', потрібно відкрити свій простір, свій маленький куточок, де я міг би стригти.

"Одна людина йде швидко, а командою йдемо далеко". З Тарасом Воробцем, з яким разом працювали в барбершопі, ми зняли приміщення на Пушкінській. Так відкрився перший Frisor.

FRISOR — ЦЕ СВОБОДА, РОЗВИТОК І СІМ'Я

Свобода — це право вирішувати самому, що ти хочеш робити. Якщо хочеш, щоб світ був класним - роби, хочеш круту косметику — замовляй. У нас немає правил жорстких, все повинно бути від душі. Потрібно поважати людей, які з тобою працюють. Я виходжу з того, як би мені було комфортно.

Любов - це муза. Вона в деталях: в архітектурі, в музиці, в жінці, в транспорті. Кожен крок я роблю з любов'ю, це підливає мені трошки пального. Без любові ми були б роботами, але проявляємо ми її по-різному. Це якась самовідданість, коли ти робиш все для чогось або когось, приносячи собі збиток, але отримуючи від цього задоволення.

У ЛЮБОВІ — КОЛІР ЗАХОДУ В ПУСТЕЛІ, ЩО ПЕРЕЛИВАЮТЬСЯ МАЛИНОВИМИ, ЖОВТИМИ ВІДТІНКАМИ.

Багато людей, намагаючись завоювати об'єкт своїх симпатій, віддають себе, губляться, зупиняються. Але тут потрібно інакше, тут як багаття: ти підкидуєш дров — воно горить, немає — вогник гасне, гасне і гасне. Все повинно рости вгору по геометричній прогресії, немає місця стабільності.

"Любов - це егоїзм. Це твоє бажання любити. Ти можеш робити все можливе, щоб людина в тебе закохалася. Потрібно бути егоїстом, щоб людина любила тебе довго і постійно".

Мужність проявляється в тому, як ти ставишся до оточуючих, до дітей, до жінок, до тих, хто слабший за тебе. Ти ніколи не повинен показувати свою перевагу, не показувати, що ти краще, навіть якщо це так. Чоловік повинен вміти прораховувати все на кілька кроків вперед, як в шахах.

Жінка повинна бути жінкою: красиво піти від ситуації, чогось не договорювати, але знати, чого хоче. Дівчинка повинна бути як змія: адаптуватися під кожну ситуацію і красиво з неї виходити.

"Моя дружина для мене - найбільш незвичайна людина в світі".

Соцсети:

Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.