• Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

працювати у Frisor

ДІМА ДРАНИК

ДІМА ДРАНИК: ПРО ДІТЕЙ, СТРИЖКИ І СЛОВО ПАЦАНА

Ми вирішили познайомити вас з кожним Барбером окремо. Сьогодні під «приціл» нашого журналістського розслідування потрапив Дмитро Драник. Той, кого «часто плутають з Верховецьким», хто «стриже ідеально, але довго», хто мріє про власнийбарбершоп в Києві..

«Не вмію як жінки: розмовляти, стригти і в носі колупатися».

«Дівчата не розрізняють бородатих».

«Це правильно, коли люди змінюються, а не залишаються такими, як були у 18».

«90-ті минули, з ними і вся душевна романтика пройшла. Зараз пропозиції по смс-ці роблять, і це вже романтика. Картинки відсилають, це романтика».

«Якби був всього один день, щоб виповнити мрію - вигуляв би велосипед. Усе".

Діма - Барбер з великої літери. Перед кожною стрижкою він задає багато навідних запитань, запитує як пройшов день і найчастіше просить довіритися його досвіду і смаку.  

Робота Барбером для Дмитра - заняття всього життя, не дивлячись на графік 2/2, він віддається їй повністю. В роботі ненавидить дурні питання з розряду «Через скільки стригтися?», запізнення і дітей.

мастер в барбершопе Frisor

ПРО ДІТЕЙ

«Реально ненавиджу робити дитячі стрижки. Карма мене пощадила, дітей до мене записують раз на півроку. Бачив, як в жіночих салонах дівчата стрижуть малявок на бігу, поки ті крутяться і бавляться. Ну що це? Ні, не люблю дітей. Якщо мій друг каже, що хоче записати до мене свого малого, кажу: «Не думай!». Хоча один такий улюбленець у мене є. Син постійного клієнта. Цього малого я знаю і стрижу з 8 місяців, коли він ще не розумів світ і все, що відбувається навколо. Так прикольно спостерігати, як він дорослішає, починає розуміти, дізнаватися, якийсь час в його маленькій голові чоловіки ділилися на бородатих і не бородатих (сміється). Він бачив мене і відразу втікав. Потім звик, зараз при зустрічі відважує мені пятюню і спокійно піддається стрижці. Ось таких дітей я люблю. Але він такий один ».

мастер в барбершопе Frisor

ПРО ЧОЛОВІЧІ ЯКОСТІ

«Я за правильні думки у пацана. Сказав - зробив. Балабол нікому не подобаються. Є у мене знайомий, вірніше, був у мене знайомий балабол - викорінив. Хлопець за професією - кухар-кондитер, але захопився справою не відразу. Власне, як це зазвичай буває. Любить тусовки, любить пропадати на пару днів, як це часто роблять тусовщики, але при цьому непогано влаштувався в один-другий хороший заклад. І в той момент, коли його почали звільняти за постійні запізнення, я зрозумів головне - чоловік повинен бути пунктуальним, відповідальним і здатним відповісти за свої слова. Інакше що з тобою робити? Іноді пропускав зустрічі за домовленістю, іноді з виправданнями, іноді - ні. Постійно були якісь незрозумілі відмазки і історії - на тому і попрощалися. Неприємно по-людськи, коли брешуть в очі. Це не чоловік ».

мастер в барбершопе Frisor

ПРО СТРИЖКИ

Я багато років навчався, у мене є своє власне бачення і своя стилістика, мені так здається. Взагалі, у кожного майстра, крім свого почерку, є щось улюблене, що він любить робити. Як у художників: кожен валить в своєму стилі. Ти або за реалізм, або за облисізм (сміється).

Спостерігав за закордонними Барберами: французи, наприклад, роблять м'які повсякденні кежуал форми, без заморочок і строгих ліній. Британці навпаки люблять масивну чітку геометрію. Різницю відчуваєте? Там - чіткий чубчик, а там - пишні локони.

Навчити стригти можна будь-кого! Зараз стільки доступної інформації - просто сиди і перетравлюй. Потрібно взяти кілька перспективних пацанів, відшліфувати їх знання, щоб могли стригти бороду до рекламного образу, і вперед!

мастер в барбершопе Frisor
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.