працювати у Frisor

  • Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Магістр Олег Волков про головне: барберінг, особисте життя й власне ставлення до роботи

Особисте:

Я починав роботу перукарем у 20 і 23 роки я присвятив цій сфері. Я майстер старої школи, бачив темні часи, коли чоловічу та жіночу зачіску виконував один спеціаліст… Шуткую, часи перукарень «В Катерини» згадую тільки с позитивом та усмішкою, бо це часи моєї молодості.

Вільний час я проводжу з родиною. Ми обожнюємо природу, тому часто виїжджаємо на дачу. Збирати грибочки, насолоджуватись бесідою с близькими перед каміном — це я люблю. Частенько мене можна побачити за працею з деревом і металом — моє чоловіче хобі.

Про роботу:

Вже 5 років я займаюся барберінгом у Frisor. Це ремесло про людей, знайомства, спілкування і пошук підходу до кожного клієнта. Майстерно володію ножицями та бритвою, хоч с заплющеними очима. Звичайно, 23 роки досвіду — це не жарти. Володію безліччю технік виконання стрижок, що дозволяє виконати «на ура» роботу будь-якої складності. Даю гарантію, місяць і більше на якісний результат. (Посміхається)
Взагалі, я задоволений, що правильно вибрав напрямок розвитку. Вважаю, що не варто витрачати час на нудні речі та шкодувати про це все життя.

Трохи про клієнтів

Кожен мій клієнт — індивідуальність, але якоюсь мірою ми схожі характерами. Чому? Ми одразу знаходимо спільну мову, з’являється дружнє ставлення й довіра. Ділюсь своїм секретом: дізнатися бажаний результат клієнта і запропонувати найкращий варіант. Так я даю зрозуміти, що мені насправді не байдуже та демонструю свою експертність.

Це тільки частинка усього, чим я хочу поділитися. Щоб дізнатися більше, приходьте до мене у Frisor.

Carlsberg - партнёр Frisor Nemiroff Bushmills Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.