• Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Сашко Зіневич

Сашко Зіневич: про людей, подорож голяком і час

Сашко — чоловік з чіткими життєвими принципами. В нього є власна точка зору і власне бачення речей. І зламати це, як правило, зовсім неможливо. Свобода для нього — напівпорожній рюкзак і подорож без чіткого пункту призначення. Впевнений, що Чоловіком хлопця робить близьке оточення і ті вчинки, які він робить заради нього.

Сашко Зіневіч - майстер Фрізор барбершоп

Стригти почав випадково. Не було якоїсь мрії дитинства або конкретної цілі. Мені подобається спілкування з людьми, подобається робити їх красивими. В перукарській справі це дуже гармонічно поєднується. Не буває однакових людей. Всі дуже різні: різні історії, різні думки, різні образи і погляди на життя. Кожного дня знаходиш для себе щось нове і цікаве.

Frisor — це команда і люди, які з тобою працюють і які оточують. Інколи це набагато важливіше за послуги, які надаються. Ні, якість стрижок і сервісу, звичайно — дуже важливі речі. Але без команди немає успіху. Я в цьому дуже впевнений.

Сашко Зіневіч - майстер Фрізор

Головні мотиватори дня мене — мама і близькі люди. Без них не було б нічого. Без них і я, напевно, був би зовсім іншим. Для них хочеться старатись, показувати успіхи і результати, ставати кращим. Вони і мотивують, і надихають.

Інколи хочеться мати час брати паузи. Нехай невеликі, але якісь уявні «зупинки». Подумати. Перевести дух. Просто побігати в футбол. Робота, якою б улюбленою вона не була, забирає велику частку енергії, яку треба в собі постійно поповнювати.

Хотів би навчитися дріфтувати на машині. Зараз зима, було б корисно і приємно. Немає якоїсь «супер-справи», яку я мрію освоїти. Дуже б хотів — вже б вмів.

Свобода — це рюкзачок на плечах, там картошина, хлібенятко, і з голою сракою — десь в світ.

Сашко Зіневіч - майстер у вінницькому барбершопі

Чоловік стає по-справжньому чоловіком завдяки своєму оточенню. Важливу роль грають люди, які поруч: дівчина, друзі, батьки і виховання. Його має щось надихати і підштовхувати для того, аби БУТИ справжнім чоловіком. Кожна людина — це завжди певні реакції, звички, думки навколишнього. Я не маю на увазі вплив на основні риси характеру, я про поведінку. Бути чоловіком — це відповідальність за себе і близьких тобі людей.

Шкодую за часом. Вважаю, це єдине, що ти ніколи не зможеш повернути назад. Помилки — це досвід, а з втраченим часом нічого вже не зробиш. Шкодую, напевно, про те, що не почав стригти раніше.

Сашко Зіневіч - Фрізор

Людина, а чоловік особливо, має визнавати в собі ключові якості. Як позитивні, так і негативні. Щодо мене — пишаюсь тим, що не курю. І я дуже добрий.  А про негативне — все в собі можна «виправити», було б тільки бажання і час. Людина здатна змінюватись, коли вона розуміє заради кого або заради чого. Це не суперздатність, це просто здоровий глузд якась така ступінь дорослості.

Хочеться побачити світ і підкорити якісь висоти. В Альпи хочу поїхати.

Вінниця — це місто добрих людей. Окрім таксистів.

Carlsberg - партнёр Frisor Nemiroff Bushmills Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.