• Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Барбер стрижки для хлопчиків: стильні зачіски для юних модників

Звичка доглядати за собою має прищеплюватися ще з раннього дитинства. Причому, це стосується не тільки дівчаток, а й хлопчиків. Тому для тих, у кого вдома підростають маленькі сини, надзвичайно важливо не упустити момент їхньої першої модельної стрижки. І найкраще, щоб барбер стрижки для хлопчиків виконав справжній професіонал – в такому разі в дитини надалі буде гарний стимул ходити в чоловічий салон.

Головне при цьому – знайти хорошого майстра. На сьогоднішній день перукарські послуги надають багато різних закладів, то найоптимальнішим варіантом стане відвідування барбершопа. Особливо це важливо, якщо такими послугами користується батько, і він уже давно пригледів для себе затишний заклад, де панує особлива чоловіча атмосфера. У таких випадках він може брати маленького сина з собою, щоб долучати його до справжньої чоловічої компанії. До того ж, практично будь-який барбершоп пропонує дитячі стрижки з урахуванням модних тенденцій останніх років.

детская стрижка в барбершопе - милый ребенок

Чи може дитину привести мама?

Дуже часто це питання можна почути від жінок, яким доводиться виховувати синів самостійно, або ж якщо тато перебуває в частих роз’їздах по роботі, і не може приділити достатньо часу дитині.

Незважаючи на те, що барбершоп – це суто чоловіча територія, де клієнти часто збираються, щоб поспілкуватися і випити щось міцніше, маленьким відвідувачам тут також дуже раді. При цьому, поки маленького модника стригтиме майстер, мама зможе відпочити, гортаючи журнал або дегустуючи чашечку кави. Адже головне в такій ситуації те, що її син отримує можливість побути деякий час у справжній чоловічій компанії. Не менш важливим є й те, що йому зроблять красиву і модну стрижку, в результаті чого у нього буде охайний і приємний зовнішній вигляд, який гідно оцінять оточуючі. Все це викличе у нього тільки позитивні емоції і бажання прийти в це місце ще не один раз.

стрижка ребенка в барбешопе с улыбкой

Особливості вибору майбутньої зачіски для хлопчиків

Дитяча стрижка має виконуватися так, щоб у майбутньому дитина не відчувала жодного дискомфорту в повсякденному житті. Зазвичай майстер дитячої перукарні в Києві зможе порадити найоптимальніший варіант з урахуванням конфігурації обличчя, кольору шкіри, типу і кольору волосся, а також віку найменшого клієнта. Багато майстрів беруть до уваги навіть темперамент і спосіб життя хлопчика.

Крім цього, не менше значення мають й інші чинники:

  • зачіска не повинна викликати особливих труднощів під час догляду за нею;
  • волосся не повинно падати на очі та закривати огляд дитині;
  • потрібно, щоб зачіска не передбачала необхідність додаткового укладання.

Вибір моделі зачіски має на увазі, перш за все, вікові особливості дитини, про що потрібно сказати більш докладно.

 

модельная стрижка для ребенка в мужской парикмахерской

Що пропонує сучасна дитяча перукарня?

Стрижок зараз існує величезна безліч, маючи на увазі їхню класифікацію на модні та ретро, підліткові та дитячі, короткі та подовжені. Але все ж саме вік вважається ключовим аспектом під час підбору потрібної моделі.

Для малюків

Цей період найскладніший для перукаря, оскільки діти віком 2-4 роки ще не вміють довго сидіти на одному місці, а деякі просто бояться самого процесу. Для цього віку найчастіше пропонується класична коротка стрижка ножицями і машинкою.

Для дітей дошкільного віку

Починаючи з 5 років, уже можна намагатися експериментувати зі стилями. Тим паче, що до цього віку волосся хлопчиків вже більш слухняне, що дає можливість робити стрижку “бокс”, “шапочку”, “каре” – все, що передбачає плавні переходи.

детская стрижка в барбершопе для дошкольников - двое детей сразу

Для школярів

У цьому віці вже можна вибирати цікаві варіанти зачісок. Особливою популярністю у хлопчаків користується формат такого собі “хаосу” на голові, який створюється шляхом короткої стрижки та прорідженого чубчика. Також завжди була і залишається в тренді класика, бокс або напівбокс і їжачок. Крім іншого, кожна зачіска хлопчика може доповнюватися стильними малюнками: блискавкою, плавною хвилею, широким проділом.

Для підлітків

Це найблагодатніший період для створення оригінальних зачісок – саме в цьому віці хлопчаки готові на цікаві експерименти. Майстри перукарні для дітей готові виконати андеркат, канадку, цезар, вояж, гранж, подвійне каре і багато інших моделей.

Найпопулярніші дитячі стрижки в Києві

Як показує практика, найактуальнішими на сьогодні можна назвати такі варіанти стрижок:

Їжачок

Вельми приваблива зовні, вона досить практична в повсякденності. Модель виконується ножицями і машинками, передбачаючи коротке волосся на скронях і потилиці. Підходить практично під будь-який формат обличчя, але найкраще – для хлопців із круглим обличчям.

Теніс

Характеризується пишною копицею на маківці й укороченим волоссям з боків. Майстер може зробити стрижку в класичному варіанті або в незвичайному виконанні. Завдяки такому формату, зачіску можна укладати в різних варіативностях, водночас щоденний догляд полягає тільки в розчісуванні.

Канадка

Стрижка, яка ідеально виглядає і на школярах, і на підлітках, і на чоловіках старшого віку. Відрізняється наявністю коротких прядок на боках і потилиці, які плавно подовжуються до тім’яного сегмента. Дуже добре підходить для активних дітей, які не можуть довго всидіти на місці.

Всі ці барбер стрижки для хлопчиків ідеально виконають майстри барбаршопу.  А вибираючи послугу у форматі “батько і син”, яка часто надається в цих закладах, відвідувачі зможуть заощадити бюджет, час і навіть свої нерви. І за підсумком обидва чоловіки прийдуть додому красиві та модні.

 

F.A.Q.

  1. Скільки коштують стрижки для хлопчиків?

Як правило, дитячі стрижки коштують зазвичай дешевше – якщо порівнювати з дорослими. Різниця в ціні становить діапазон 30-40%. Але загалом на вартість має вплив модель зачіски – що складніша, то дорожча.

  1. До якого віку стрижка вважається дитячою?

Починаючи з 12-річного віку, ціна послуги вирівнюється, досягаючи рівня оплати за чоловічу дорослу стрижку.

  1. Чи можна постригти дитину вдома самому?

Усе залежить від ваших уподобань. Однак потрібно знати, що в дитячої волосини структура відрізняється від тієї, яка притаманна дорослим людям.  Тому дуже важливо звертатися до досвідчених професіоналів, що спеціалізуються на дитячих стрижках.

 

Carlsberg - партнёр Frisor Nemiroff Bushmills Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.