• Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Чоловіча косметика для гоління

Кожен чоловік голиться по-своєму. Комусь до вподоби одноразові бритви, хтось надає перевагу електробритвам, а інші воліють звернутись до особистого майстра з небезпечною бритвою. Засобів для підготовки до гоління, власне для гоління, як і засобів після гоління, існує безліч, на будь-який смак і колір. При вологому голінні можуть використовуватися різні бритвені станки і спеціальні електробритви. Найчастіше це електробритви роторного типу, які забезпечують дуже чисте гоління. Сухе ж гоління передбачає використання шейвера сіткового типу. Багатьма чоловіками воно вважається більш зручним, оскільки в цьому випадку не потрібні ані вода, ані який-небудь засіб для гоління. Для того, щоб підібрати ідеальний для себе спосіб гоління, варто докласти зусилля, оскільки необхідно враховувати властивості власної шкіри і як на неї вплине конкретна бритва, будь-то небезпечна бритва або електробритва.

тонкости бритья

Техніка правильного гоління

Для того, щоб досягти максимальної чистоти гоління, барбери радять чоловікам використовувати спеціальне масло. Воно зволожує верхній шар шкірного покриву, дезінфікує, пом’якшує шкіру і волоски і таким чином полегшує сам процес гоління. Використовувати його дуже просто — безпосередньо перед голінням втерти в обрану область кілька крапель олії. Після цього, не змиваючи, наноситься сам засіб для гоління, будь-то крем, піна, гель або мило. Починаючи від скронь, де щетина тонше, потрібно рухатися вниз по ходу росту волосся до зони підборіддя, поки не торкаючись його. Потім слід зайнятися областю над верхньою губою. Після цього необхідно пройтись лезом ще раз від підборіддя вгору вже проти росту волосся. Останнім увагу варто приділити підборіддю, оскільки грубому волоссю в цій зоні потрібна більш тривала пом’якшувальна дія.

тонкости бритья

Засіб для гоління

Існує просто величезна кількість найрізноманітніших засобів для гоління з найрізноманітнішими властивостями і функціями, для будь-якого типу шкіри. Всіх їх можна розділити на чотири основних види – це крем, мило, піна і гель. У їх виборі варто керуватися насамперед своїм типом шкіри і її реакцією на складові того чи іншого засобу.

тонкости бритья

Крем — це родоначальник засобів для гоління, адже все починалося саме з нього. Навіть сьогодні, незважаючи на зрослу до небес популярність пінок та гелів, крем все ще залишається популярним. Крем для гоління можна знайти в шафках чоловіків старшого віку, що відрізняються консервативністю і які звикли до нього ще в юності. Їх вибір абсолютно виправданий, тому що крем забезпечує відмінне ковзання леза по поверхні шкіри. Більше того, крем дуже добре зволожує шкіру і підійде в першу чергу чоловікам з сухим типом шкірного покриву. І все ж у крему є кілька недоліків, а саме складність у виборі дозування, а також використання помазка і в деяких випадках чаші для отримання пінної субстанції. Хоча збивати його можна або в чаші, або безпосередньо на обличчі. Вибираючи крем, слід уважно вивчити його склад. Для того, щоб крем для гоління не викликав подразнення шкіри і забезпечував чисте гоління, в його склад повинні входити різні жири, антисептики, старин, силікон, лужне мило і водогліцеріновий розчин. Екстракт квітів ромашки, витяжок з зеленого чаю і соку винограду або цитрусових убезпечить шкіру від запальних процесів.

тонкости бритья

Мило для гоління в своїх властивостях нагадує крем, більш того, немає принципової різниці в піні, приготовленої з крему і мила. Власне, мило становить основу для крему для гоління. Однак використання мила для гоління має свої нюанси. Перед збивання піни його слід замочити на кілька хвилин в теплій воді, щоб воно розм’якшилися. Мило різних компаній збивати також потрібно по-різному. Деякі вимагають для цього спеціальної чаші, деякі потрібно відразу збивати на обличчі.

Піна для гоління — це, мабуть, найпопулярніший засіб для гоління. При її виборі варто пройти повз тих пінок, до складу яких входить мінеральна маса. Вона є продуктом переробки нафти і залишить на шкірі тонку плівку, яка ускладнить повітрообмін і стане причиною різних подразнень. Замість цього слід зробити вибір на користь піни на основі оливкового, кукурудзяного або мигдального масла, обов’язково з очищеною водою і метилпарафеном. Ароматизатори мають бути натуральними з обов’язковою наявністю протизапальних засобів, таких, як екстракт ромашки, календули і алое.

тонкости бритья

Гель для гоління на сьогоднішній день — безперечний лідер ринку. Гель багато в чому схожий на піну, та й вимоги до його компонентів також будуть однакові. Однак гель забезпечує набагато краще ковзання леза і більш сприятливо впливає на шкіру. Але вирішальною перевагою гелю в порівнянні з усіма перерахованими вище засобами для гоління є його прозора консистенція. Таким чином він ідеально підійде в тому випадку, якщо потрібно акуратно підголити контур бороди.

тонкости бритья

Засіб після гоління

Традиційні засоби після гоління — лосьйони на спиртовій основі. Вони дезінфікують і освіжають нормальну і схильну до жирності шкіру. Однак у чоловіків із сухою шкірою такі лосьйони викликатимуть лущення, почервоніння і неприємне відчуття стягнутості. У такому випадку варто вибрати пом’якшувальний крем або бальзам для гоління. Вони не містять спирту і тому не припікають і не пересушують шкіру і підійдуть чоловікам зі схильним до сухості шкірним покривом. Речовини, які входять до складу і лосьйонів, і бальзамів, входять до багатьох парфумерних ліній і будуть ідеально поєднуватися з парфумами. Більшість чоловіків мають змішаний тип шкіри. У такому випадку і догляд повинен бути комбінованим. При цьому завжди варто пам’ятати, що засіб після гоління неможливо замінити звичайним жирним кремом. Він може закупорити пори і викликати подразнення.

тонкости бритья

Carlsberg - партнёр Frisor Nemiroff Bushmills Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.