• Frisor TikTok
  • Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Догляд за волоссям

Будь ласка, забудьте про те, що догляд за волоссям — вада метросексуалів або забобони, що займають дорогий час. Те, як ви виглядаєте, безпосередньо впливає на те, як вас сприймають і як ви себе в своєму статусі відчуваєте. Зачіска для чоловіка давно стала показником його самооцінки. Самодостатній і впевнений в собі ніколи не махне рукою на правильно підібрану цікаву стрижку і хороший засіб для укладання волосся.

Отже, почнемо з стрижки. Якщо ви все ще не знайшли ту, яка максимально підкреслює достоїнства, і з якою вам найбільш комфортно, поверніться до статті про стрижки за формою обличчя. Ну, або записуйтеся до майстра Frisor, який нарешті знайде ваш образ.

БАЗОВІ ПРАВИЛА ДОГЛЯДУ

Найпростіше, але особливо важливе, правило по догляду за волоссям для чоловіків — розчісування. Так, все ті ж банальні правила, як для догляду за бородою. Всі ті ж волосяні цибулини, яким потрібен постійний приплив крові для кращого росту. Навіть якщо у вас коротке волосся, м’який гребінець повинен бути в арсеналі. Важливо — уникати гострих гребінців, які дряпають шкіру, стимулюючи більш швидке виділення шкірного сала. Воно закупорює пори шкіри голови, гальмує зростання, тягне за собою посічені кінчики і швидке випадання волосся. Виробіть в собі звичку розчісувати два рази в день, після чищення зубів, наприклад. Звичці потрібен 21 день, аби вона прижилася. Пам’ятаєте?

«Кращий догляд за волоссям — це, в першу чергу, здорове харчування, нормальний режим і міцний сон. При дотриманні вищезгаданого абсолютно не важливо, чим ви будете мити голову. Також важливо пам’ятати, що при митті голови вода повинна бути теплою, рушником не можна сильно терти волосся, а феном користуватися потрібно на середній температурі. Ще я б порадив не переборщувати з засобами для укладки. Воски, бріолін і лаки не підходять для щоденного використання, особливо в великих кількостях. Краще використовувати водорозчинні, легко змиваються засоби — пасти, глини, помади», — ділиться особистими рекомендаціями майстер Frisor Ернесто Кабрера Гранья.

Просто звикніть до того, що ваше волосся на голові — не менш важлива частина вас, ніж борода, шкіра обличчя або правильно підібране взуття під класичний костюм. Ви помітите в собі зміни.

МИТТЯ ГОЛОВИ

Глем-рокери 80-х років пристрасно хвалилися своїми гривами, мимоволі поширюючи моду на розкішне чоловіче волосся. І головне ж правило було — чистота. Це завжди буде пріоритетно. Якщо не стежити за чистотою волосся, з часом воно почне втрачати природний колір і блиск, тьмяніти, частіше випадати. Але не варто забувати і про особливості структури волосся, що теж грає свою роль в правильному догляді.

Так, наприклад, жирне волосся варто мити раз в день-два, мінімізуючи використання коштів для укладання, що прискорює забруднення сальних залоз шкіри голови. Сухі ж волосся вимагають більшої уваги. Рекомендуємо користуватися пом’якшуючими бальзамами і масками, які зменшують ризики посічення і поломки волосся. Фен на високій температурі — ваш ворог. Якщо ж ви — щасливий володар нормального типу волосся, ви можете собі дозволити багато: засоби для укладання, шампуні для всіх типів волосся, зволожуючі кондиціонери і бальзами. Але що стосується фена — все та ж щадна температура.

«Для жирного волосся краще використовувати шампуні на трав’яному відварі. Вони зберігають природний блиск і колір волосся, не сушать шкіру голови. Для сухих рекомендую частіше мити волосся і сушити феном виключно на холодному режимі. Важливе правило сушки феном — спочатку розчешіть волосся рукою, тільки потім використовуйте гребінець. Ідеально — дерев’яний. Що стосується укладання, воно довше буде триматися на добре висушеному волоссі. І забудьте про звичку терти волосся рушником!», — ділиться майстер Frisor Олександр Доманський.

ЩОДЕННЕ УКЛАДАННЯ

Ні, ми не будемо пропагувати укладальні засоби як єдину можливість виглядати добре і охайно щодня. Ми можемо тільки допомогти вибрати потрібну вам пасту, бриолин або віск і розповісти, як краще удосконалювати косметикою вашу стрижку. Для того, аби зробити зачіску вдома швидко, не витрачаючи на це багато умінь і навичок, достатньо вибрати правильну стрижку. Ту, яка буде максимально підкреслювати вашу форму обличчя і буде зручною в носінні. Ту, яка буде зручна для будь-якого випадку, виходячи з звички пробору і структури волосся. Пам’ятайте головне: засіб для укладання має тільки підкреслювати, але не кидатися в очі надлишком.

Гарне волосся — результат правильних звичок і уважного ставлення до дрібниць. Майстер Frisor завжди зуміє направити на правильний шлях по догляду за вашим типом волосся.

  • Carlsberg - партнёр Frisor
  • Nemiroff
  • Bushmills
  • Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.