• Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Електробритви: що вибрати, як користуватися

У багатому арсеналі барбера особливе місце займає електробритва, або її ще називають шейвер. Це базовий інструмент майстра на завершальному етапі роботи. Крім цього електробритва стала популярним засобом гоління в домашніх умовах і міцно влаштувалася в ванних шафках практично кожного чоловіка.

электробритва

Вибір шейвера

При виборі шейвера необхідно враховувати їх особливості та відмінні риси. Почати варто з того, що всі електробритви поділяються на два великих підвиди – сіткові і роторні. Особливістю сіткових шейверів є те, що лезо бритви закрито напівциліндричною перфорованою сіткою. При цьому головка бритви може мати від одного до трьох бриючих блоків. Щетина зрізається при попаданні волосся в сітку і таким чином шкіра обличчя не має безпосереднього контакту з лезом. Завдяки цьому сіткові електробритви ідеально підійдуть чоловікам з чутливою шкірою. Вони не викликають подразнень, хоча і не забезпечують ідеально чистого гоління. Роторна електробритва, навпаки, забезпечує максимальне прилягання лез до поверхні шкіри завдяки округлому бриючому блоку і декільком бриючим дискам. Це забезпечує більш чисте гоління. Однак ця перевага може обернутися рішучим недоліком для чоловіків з чутливою шкірою саме через свій жорсткий вплив на неї.

Сіткові шейвери найчастіше використовуються професійними барберами завдяки тому, що ними легко підголювати волосся під окантовкою, не зачепивши при цьому стрижку або бороду. Роторні ж електробритви використовуються переважно в домашніх умовах. Крім того, сіткові шейвери найчастіше працюють від акумуляторів і тому їх легко можна взяти з собою в дорогу, на відміну від важких роторних електробритв, які в більшості випадків працюють від електромережі.

Існує велика кількість компаній, які випускають електробритви обох типів. Завдяки цьому широкому вибору кожен зможе підібрати шейвер на свій смак і колір. В авангарді сіткових шейверів стоять американські компанії Wahl і Andis, засновані ще на початку 20-го століття. Ці компанії розробили власні моделі класичних шейверів для барбершопів і сьогодні просто допрацьовують їх, доводячи до досконалості. На відміну від них, німецькі електробритви Braun і голландські Philips постійно оновлюють лінійку своєї продукції, додаючи в свої моделі все нові і нові функції. Більш того, ці компанії виробляють як сіткові, так і роторні шейвери.

как выбрать электробритву

Сухе та вологе гоління

Залежно від того, в яких умовах чоловік буде голитися, саме гоління поділяється на два типи – сухе і вологе. В умовах частого дефіциту вільного часу і ведення сучасного активного способу життя сухе гоління є найпопулярнішим типом гоління на сьогоднішній день. До нього можна вдатися в будь-яких умовах, в будь-якому приміщенні, навіть в машині по дорозі на роботу. При вологому ж голінні використовується спеціальна змазка. Це традиційні гель і піна для гоління, але при необхідності їх можна замінити навіть теплою водою. При вологому голінні леза ковзають плавно і безболісно, щетина видаляється набагато легше, а шкіра не пошкоджується.

Техніка правильного гоління шейвером

Слід пам’ятати, що гоління шейвером – процес повільний і розмірений. При використанні роторної електробритви рухи повинні бути круговими і максимально плавними. При цьому не варто сильно притискати шейвер до шкіри, оскільки він повинен легко ковзати і плавно огинати контури обличчя. Якщо ж у вашій руці електробритва сіткового типу, то це повинні бути поступальні рухи вгору і вниз по напрямку росту волосся, потім проти і з невеликим натягом шкіри. Спершу потрібно виголити щоки і шию. Підборіддя і зона над верхньою губою обробляються в останню чергу, оскільки вони вимагають більше часу і уваги.

шейвер

Догляд за шейвером

Для того, щоб шейвер вірою і правдою служив власнику довгі роки, за ним необхідно правильно доглядати. Перше і головне правило догляду за шейвером говорить, що після вологого гоління бритвенну головку необхідно промити водою. Сам шейвер роблять водонепроникним, проте зловживати цим не варто і потрібно намагатися уникати тривалого його перебування під водою.

Таким чином сьогодні існує величезний вибір способів гоління, від старої-доброї небезпечної бритви до сучасного шейвера. Самих станків для гоління і різновидів електробритв також існує безліч. Завдяки цьому величезному вибору кожен чоловік може вибрати саме той спосіб гоління, який підходить саме йому і його типу шкіри.

бритье электробритвой

Carlsberg - партнёр Frisor Nemiroff Bushmills Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.