• Frisor TikTok
 • Frisor в Фейсбуке
 • Frisor в Youtube
 • Frisor в Instagram

Голена голова: брутальна зачіска сучасних чоловіків

Чисто поголена голова надає стильності та деякою мірою загадковості чоловічому образу. Такій зачісці віддають перевагу багато зірок – як вітчизняного, так і зарубіжного кіно. Вибирають цей стиль і велика кількість звичайних чоловіків. Останнім часом трендом стало поєднання гладко поголеної голови з красиво оформленою і доглянутою бородою. Стрижка наголо дає можливість акцентувати увагу на деяких зовнішніх перевагах – очі, брови, вилиці, підборіддя. Водночас вона має ідеальний вигляд практично з будь-яким форматом гардероба – джинсами або строгим діловим костюмом.

У яких випадках доречні стрижки наголо?

Причин для прийняття рішення зробити гоління голови можна назвати багато. Перш за все, досить велика частина чоловіків намагаються подібним чином підкреслити свою мужність. Деякі намагаються знайти свій стиль, перепробувавши багато інших видів зачісок, і зупиняючись саме на цій. Інші ж за допомогою стрижки налисо воліють замаскувати проблеми з алопецією. Крім того, багатьох приваблюють переваги, характерні для цього виду зачіски:

 • немає необхідності робити щоденну укладку, купувати дорогі шампуні та інші засоби для догляду за волоссям;
 • створення брутального образу – за статистикою, саме лисих чоловіків вважають найпривабливішими сучасні жінки;
 • комфорт у літню спеку – нерідко чоловіча стрижка налисо є сезонною.

За великим рахунком, такий образ насправді є брутальним. Але це “працюватиме” тільки в тому разі, якщо зачіска пасує чоловікові максимально вдало. Бувають моменти, коли оголення шкіри голови може мати прямо протилежний ефект. Тому для певних ситуацій від гоління голови наголо найкраще відмовитися.

До таких випадків належить неправильна форма черепа, а також неідеальний рельєф шкірних покривів. Також не варто вдаватися до такої послуги тим, хто має виражені дерматологічні проблеми. Не рекомендована лисина і тим, у кого на шкірі добре буде видно великі родимки, шрами, новоутворення та інші візуальні вади. Протипоказанням є і себорейний дерматит. Неприємно буде торкатися до їжачка, що відростає, чоловікам із жорстким, щільним волоссям, які захочуть поголитися налисо.

В інших випадках жодних обмежень на наявність подібної стрижки бути не може.

Як відбувається гоління налисо в барбершопі?

Довірити створення такої зачіски найкраще досвідченим фахівцям – незважаючи на уявну її простоту. Багато барбершопів, зокрема й Frisor, пропонують послугу так званого королівського гоління небезпечною бритвою. Однак, у процесі можуть бути використані й інші інструменти – такі, як:

 • електрична бритва – спеціальна машинка для гоління голови;
 • верстат зі змінними лезами – найпростіший прилад, що забезпечує ефективний результат.

Гоління налисо здійснюється різними способами, залежно від побажання клієнта і навичок майстра. Але перед початком процесу голову потрібно підготувати належним чином. Сам процес гоління передбачає кілька етапів, які обов’язково слідують у певному порядку:

 1. За наявності довгого або середнього за довжиною волосся майстер спочатку вкорочує його до мінімуму. У цьому разі можуть використовуватися ножиці або ж електробритва для голови з насадкою в 6 – 10 мм.
 2. Далі потрібно зняти залишки волосяної рослинності, доводячи шкіру до гладкого, ідеального стану. Для того, щоб процедура стала максимально комфортною для клієнта, барбер робить компрес із використанням м’якого рушника, змоченого гарячою водою. Завдяки йому, шкіра на голові розпарюється, стає м’якшою, еластичнішою і податливішою.
 3. Нанесення спеціального засобу для гоління. У роботі майстри Frisor використовують тільки сертифікований продукт, виготовлений на основі натуральних компонентів, що не викликає алергії та інших неприємних наслідків.
 4. Передостанній етап – безпосереднє видалення волосяного покриву. Для цього підбирається відповідна бритва для голови, при цьому сам інструмент рухається обов’язково в напрямку до потилиці. Іншими словами, спочатку обробляється сегмент чола і скронь, далі збриваються інші частини голови. Область біля вух обробляється по колу, намагаючись легко відсувати вуха.

На завершення проводиться видалення залишків піни і частинок збритого волосся з подальшим нанесенням на чисту і суху шкіру речовини для її пом’якшення і живлення. За наявності вад у вигляді волосся, що залишилося, використовується шейвер для гоління голови, призначений переважно для роботи на сухих шкірних покривах.

Особливості догляду за поголеною головою

Якщо ви думаєте, що доглядати за такою зачіскою абсолютно не потрібно – то ви дуже помиляєтеся. Робити це треба, і до того ж обов’язково правильно. Таким чином ви зможете трохи зменшити ріст волосся, а також не допускати подразнень шкірних покривів голови. Перший етап догляду здійснює сам майстер, наносячи після бритви для голови наголо спеціальний бальзам або тонік. Але надалі шкіра також потребуватиме підживлення і зволоження. У такому разі можна використовувати один і той самий крем, наносячи його в певний час. Що саме можна застосовувати – вам порадить барбер. Тим паче, що відповідні засоби можна придбати одразу в барбершопі.

бритая налысо голова

Під час вибору доглядового засобу потрібно звертати увагу на його склад. Бажано, щоб там були інгредієнти у вигляді витяжки алое вера, ромашки, чебрецю. За чутливої шкіри склад має бути іншим. Для жирної дерми рекомендовано додаткове використання тальку, що забезпечує вбирання зайвого шкірного жиру та усунення сального блиску. Своєю чергою, суха шкіра потребує кремів із сильним зволоженням. За необхідності можна робити маски із зеленої глини.

І, звісно, у спекотну пору слід уникати з’являтися на сонці одразу після гоління з непокритою головою. У цей період шкіра стає надзвичайно ніжною та чутливою до ультрафіолету. У крайньому разі можна скористатися спеціальними сонцезахисними кремами, які потрібно наносити перед виходом на вулицю.

Для очищення шкіри голови неприпустимо застосовувати шампуні, які мають висушувальну дію. Найкраще користуватися звичайним дитячим милом або будь-яким іншим із гіпоалергенними властивостями.

 

F.A.Q. 

 • Які бритви краще використовувати під час самостійного гоління голови?

Для домашніх умов найдоцільніше використовувати станки зі змінними насадками, Т-подібні станки і класичний помазок, а також електробритви. Гоління небезпечною бритвою рекомендовано робити тільки в барбершопах, де працюють досвідчені фахівці.

 • Чим відрізняється лосьйон для гоління від туалетної води або одеколону?

Принципової різниці між одеколоном і туалетною водою немає. Вони містять досить велику частку парфумів, а тому показані для використання більше з естетичних міркувань. Лосьйон – засіб, призначений тільки для догляду за шкірою, забезпечуючи зниження подразнень і усунення неприємностей із дефектами шкіри.

 • Чи варто взагалі голити голову?

Таке рішення для себе приймає кожна людина особисто. До переваг цієї процедури відносять оздоровлення шкіри голови, зниження витрат по догляду за волоссям, комфортніші відчуття влітку під час спеки, а також стильність образу

 • Carlsberg - партнёр Frisor
 • Nemiroff
 • Bushmills
 • Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.