• Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Камуфлювання сивини: що, навіщо і чому

Що не можна усунути, то можна вдало приховати. Світові стандарти давно визнали чоловічу сивину естетичної та сексуальною, що підкреслює життєвий досвід, мудрість і самодостатність. Але якщо ви поки ще соромитеся і не схвалюєте сиві волоски на голові або в бороді — є рішення.

Цікавий факт:Трисантиметровий відрізок вашого волосся може розповісти про вас більше, ніж ви самі. Вчені, дослідивши його, можуть розповісти про ваш місячний раціон про регіон, в якому живете, про емоції, які ви найчастіше відчували за останній час.

Не поспішайте готувати цибульний відвар або купувати фарбу для волосся, якщо на вашій голові або бороді стала переглядатися сивина. Є менш радикальний і абсолютно нешкідливий спосіб корекції кольору волосся — камуфлювання. Ця процедура не займає багато часу, не робить згубного впливу на структуру волосся і дозволяє домогтися максимально природного відтінку при мінімальних витратах. У складі фарб, використовуваних для камуфляжу, немає аміаку. Речовина замінюється етаноламіном. Саме завдяки йому залишається природний тон волосся.

чоловіча сивина

Від чого залежить колір волосся і поява сивини

олосся — це структурні похідні шкірного покриву людини. Так само, як і шкіра, волосся виконує захисну функцію, завдяки вмісту в ньому пігментів — похідних меланіну. Крім того, що еумеланін і феомеланин перешкоджують променевому пошкодження клітин і тканин, вони надають волоссю певне забарвлення. Як не дивно, але різні комбінації всього двух цих пігментів дають нам таку різноманітну гаму кольорів і відтінків від насиченого чорного до золотистого блонда. Синтез пігментів — це генетично – і гормонально-обумовлений процес. Колір волосся визначається спадковістю, а поява сивини пов’язана з віковими гормональними змінами, які призводять до зниження концентрації меланіну у волоссі.

сиве чоловіче волосся

Цікавий факт:
Після стресу або шоку волосся сивіє вже через 13 днів.

Як боротися з сивиною

Найбільш очевидний спосіб корекції кольору волосся — це хімічне відбілювання і фарбування. Але при використанні цих методів, зміна забарвлення відбувається після проникнення речовин в глибокий шар волосини — кортекс. Це тягне за собою пошкодження захисного шару — кутикули. Новітні розробки сучасних косметологів дозволяють уникнути негативних наслідків фарбування волосся. Камуфлювання — метод, який передбачає насичення поверхневих шарів волосся натуральними пігментами без використання окислювачів і без пошкодження їх структури. Камуфлювання не дає повного фарбування, але значно змінює тон і робить сивину непомітною.

7

Кому підійде

Сивина в останні роки дивним чином увійшла в тренд і багато чоловіків перестали з сумом перераховувати кількість нових срібних волосків на голові і бороді. Але все ж, природна сивина не завжди виглядає гармонійно. У таких випадках ідеально підійде процедура камуфлювання. Крім того, якщо ви просто хочете скорегувати відтінок своїх молодих і повних кольору волосся — камуфляж вам на допомогу.

як боротися із сивиною чоловікам

Є і більш короткочасний спосіб приховати сивину на голові. Топпік. Він складається з дрібної бавовни, яка в процесі електризується з волоссям і дає ілюзію більш густого волосся. Він наноситься на зону облисіння на корені і шкіру голови. Виглядає природно і натурально, головне — підібрати відповідний до кольору волосся відтінок. Для більш стійкого ефекту можна закріпити лаком.

облисіння чоловіка

«Облисіння для чоловіка — природний процес. Особисто я, коли почну лисіти, я збрию волосся, відрощу довгу густу бороду і буду собою гордий. Дрібні залисини на голові завжди можна приховати, Топпік — відмінне рішення!», — каже Дмитро Верховецький.

Будьте уважні до свого здоров’я, бережіть волосся і камуфлююйтеся!

Carlsberg - партнёр Frisor Nemiroff Bushmills Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.