• Frisor TikTok
  • Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Найкращі чоловічі зачіски у 2023 році

Ви вирішили для себе, що настав час кардинально змінювати свою зовнішність, але ви не знаєте, як правильно це зробити? Або вам просто набрид свій образ, і ви вирішили випробувати новий стиль? Або збираєтеся на перше побачення, і хочете вразити дівчину? А, може, просто хочете спробувати нову для себе чоловічу стрижку?

Це цілком вагомі причини для того, щоб відвідати Frisor барбершоп, де точно знають, яка стрижка підійде вам найкраще. Це заклад, де вас класно підстрижуть, зроблять за потреби укладку неслухняного волосся, гарно оформлять бороду та вуса, і де на вас чекає ідеальна чоловіча атмосфера. Залишайте старі звички позаду, і прагніть до нового, поки ще незвіданого для вас. А найкращі фахівці Frisor стануть для вас флагманом і помічником у зміні повсякденного образу.

стрижки 2023

Які чоловічі стрижки модні в барбершопі у 2023 році?

Перелік стильних зачісок, які роблять досвідчені фахівці-барбери, обчислюється кількома десятками найменувань. Водночас одна й та сама модель стрижки може бути виконана по-різному, адже у своїй роботі справжній майстер орієнтується не тільки на вподобання й побажання гостя, а й обов’язково враховує тип і структуру волосся, конфігурацію обличчя і навіть стиль життя замовника.

Але які саме зачіски для хлопців перебувають сьогодні в тренді – чому віддають перевагу сучасні українці? Беручи до уваги запити, з якими приходять чоловіки в Frisor барбершоп, ми склали приблизну топ-десятку найпопулярніших стрижок.

1.      Кроп

Відмінною особливістю цієї зачіски є оригінальна неоднорідна текстура і плавний перехід довжини волосся. Чоловіча стрижка цього типу передбачає наявність практично гладкої задньої і бічної частини голови, і невелику довжину волосся в тім’яному сегменті. Під час переходу на іншу довжину не може бути ніяких залисин, також у деяких варіаціях допускається щільний, зачесаний наперед чубчик. Чоловічі зачіски в такому стилі вигідні тим, що вони ідеально підходять під різну конфігурацію обличчя.

2.      Помпадур

Така чоловіча стрижка містить характерний чубчик, а тому вона рекомендована тим, у кого є час і терпіння робити щоденну укладку. Скронева і потилична частина тут також виголюється наголо, або стрижеться дуже коротко, а пасма, що залишилися з боків, залишаються довгими або середніми за довжиною. Саме вони укладаються догори в невеликий гребінь, бажано, з використанням спеціальних стайлінгів. Як підтримувати в порядку подібні модні стрижки для хлопчиків, вам розповість барбер, радячи найбільш підходящі засоби для догляду.

3.      Фейд

Багато фахівців сприймають цю модель часто не як самостійну стрижку для хлопців, а як основоположну техніку до багатьох варіацій зачісок. Цій техніці, як і у випадку з кропом, притаманний плавний перехід довжини волосся від верху до нижньої частини. Таким чином можна отримати ілюзію тіні на голові. Моделей на базі цієї техніки може виконуватися дуже багато, але у всіх ситуаціях надзвичайно важливо залишити незмінною лінію волосся, що плавно проходить. Формування ж фейда безпосередньо залежить від формату майбутньої зачіски. Наприклад, якщо короткі чоловічі стрижки не потребують укладання, то варіанти із середньою довжиною вже вимагатимуть використання стайлінгів.

4.      Ірокез

Інша його назва – могавк. Стиль передбачає кілька різновидів виконання. Модні чоловічі стрижки цього підвиду заведено вважати зачіскою для бунтарів, а тому наважуються на них тільки найсміливіші та найзухваліші. Суть стрижки полягає в наявності поголених боків і вузької смуги довгого волосся посередині вздовж маківки. Класикою вважається смуга шириною в межах 3-4 см. Потрібно зазначити, що ця зачіска хлопців вимагає обов’язкового і регулярного укладання. Якщо у вас немає можливості робити її – від ірокеза краще відмовитися, інакше стрижка виглядатиме неохайно.

5.      Андеркат

Короткі чоловічі стрижки представлені також і цією моделлю, де є поголені скроні, але потилична і передня частина мають певну довжину. До того ж локони з потилиці мають трохи нависати над гладкими ділянками, забезпечуючи оригінальне поєднання. Пасма і локони, що залишилися, потрібно зачісувати набік або назад. Подібні зачіски хлопців прекрасно підходять тим, хто не любить сталість, і вважає за краще часто міняти стилі, оскільки довгі локони фіксуються в цьому випадку в різних положеннях.

6.      Британка или квифф

Ці зачіски для хлопчиків вдало поєднують у собі описані вище стилі. Потилична і скронева частина тут також сильно вкорочені, а чубчик залишається досить великим за довжиною. Укладати його можна в будь-який бік, а стрижка за класичним варіантом здійснюється вручну.

7.      Канадка

Зовні стрижка дуже схожа на попередню версію, з тією лише різницею, що в цьому разі чубчик може бути трохи коротшим. Також відрізняється і формат укладання самого чубчика. Якщо британка передбачає гладкість поверхні, то канадка допускає навмисну недбалість, у чому, власне, проявляється її “бунтарський” дух.

8.      Мен бан

Більш точно ця назва перекладається як “чоловічий пучок”. Варто зазначити, що цей формат являє собою скоріше зачіску чоловічу, ніж стрижку. По суті, вона являє собою пучок волосся, зібраний на маківці. У класичному виконанні довжина волосся має бути однаковою, але в багатьох варіаціях допускається і каскадна форма.

9.      Маллет

Модні чоловічі стрижки цього типу вимагають ретельного щоденного догляду. Така зачіска була затребуваною у 80-ті роки, але її роблять і в наші дні, в досить різному моделюванні. Відмінними властивостями тут є пасма різної довжини. Укорочені верх і боки оригінально контрастують з дуже довгою тильною частиною.

10. Мужское каре

Воно належить до чоловічих стрижок середньої довжини, коли волосся оформляється на рівні плечей або середини шиї. Його можна зістригати по рівній лінії або каскадом. Укладання залежить від самої довжини, форми обличчя та інших чинників. Волосся або просто розчісують, або збирають у хвостик, або закладають за вуха – варіантів моделювання насправді дуже багато.

Як бачите, простору для фантазій у світі чоловічих зачісок є дуже багато. Головне при цьому – правильно вибрати свій стиль, і не боятися експериментувати.

 

F.A.Q.

  1. Що включає в себе послуга стрижки в барбершопі?

Основна відмінність барбершопа від звичайної перукарні – велика кількість модельних стрижок для чоловіків. Крім того, тут можна замовити й послугу з догляду за бородою – стрижка, укладання, застосування доглядової косметики, інше.

  1. Скільки за часом займає стрижка в барбершопі?

Якщо у звичайній перукарні на це йде максимум півгодини, то в барбершопі майстер може стригти понад годину. Хороший результат вимагає деяких витрат часового ресурсу.

  1. Як часто потрібно відвідувати барбера?

Усе залежить від структури волосся – у різних людей воно росте по-різному. Однак рекомендований інтервал між модельними стрижками становить приблизно 2-3 тижні.

  • Carlsberg - партнёр Frisor
  • Nemiroff
  • Bushmills
  • Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.