• Frisor TikTok
 • Frisor в Фейсбуке
 • Frisor в Youtube
 • Frisor в Instagram

Стрижки по формі обличчя

Правильно підібрана стрижка і зачіска зможуть кардинально змінити образ, підкреслити риси обличчя і тим самим додати впевненості в собі. Адже те, як ми виглядаємо, безпосередньо впливає на те, як ми себе ведемо.

ОСНОВНІ ФОРМИ ОБЛИЧЧЯ

Попросити перукаря зробити стрижку як, наприклад, у улюбленого актора кінематографа і стати на нього схожим – різні речі. Зачіска підкреслює і створює індивідуальність, тому і вибирати її потрібно виключно виходячи з особливостей форми обличчя. Так, саме форми обличчя, а не голови. Щоб це визначити, підійдіть до дзеркала, приберіть все волосся з обличчя і проведіть по дзеркалу маркером, окресліть контури вашого обличчя. Так буде легко визначити, ближче до якого типу форми відноситься ваше. Головне завдання чоловічої стрижки – наблизити форму обличчя до правильного квадрату. Тоді зовнішній вигляд буде виглядати гармонійно.

Основні форми: овальна, кругла, квадратна, серцеподібна трикутна. Для кожної з них майстер зможе підібрати класичну стрижку, яка максимально приховає недоліки і підкреслить достоїнства.

ОВАЛЬНА ФОРМА ОБЛИЧЧЯ

Володарям овальної форми обличчя підійдуть практично будь-які стрижки: і довгі, і короткі. Але якщо у вас кучеряве волосся, краще носити коротку довжину. Найчастіше, представники овальної форми обличчя мають яскраво виражені вилиці, і щоб зробити зачіску максимально гармонійною, майстри Frisor рекомендують дотримуватися основних правил:

 • Середня довжина волосся на скронях,
 • Невеликий чубчик, який приховає лінію росту волосся і замаскує низький лоб,
 • Коротка стрижка без чітко виражених обкантовок в області потилиці і скронь,
 • Об’ємна укладка на маківці, що візуально зробить обличчя пропорційніше.,

овальна форма обличчя 1

овальна форма обличчя 2

Щоб гармонізувати профіль і зробити обличчя більш правильної форми, Frisor рекомендує вибрати варіації стрижок Андеркат або Британка, зачісок з зачосом чубчика назад і укладанням з легкою розпатланістю на маківці, стрижок Бокс и Напівбокс.

КРУГЛА ФОРМА ОБЛИЧЧЯ

Володарям круглої форми обличчя потрібно підбирати стрижки та зачіски, які візуально створять ілюзію висоти і наявності кутів, щоб зробити образ більш мужнім. Майстри Frisor рекомендують залишати волосся на скронях коротшим, а верх – довшим. Так ви зможете отримати бажану пропорційність. Асиметрія в стрижці також зробить форму обличчя більш незграбною. Якщо ж ви носите довге волосся і не готові до короткої стрижки, радимо укладати волосся на один бік. Так обличчя не буде здаватися повнішим.

кругла форма обличчя 2

кругла форма обличчя

З класики вам підійде будь-яка варіація стрижки Андеркат, Канадка або Британка, гармонійно виглядатиме і Quiff (Квіфф) – різновид ірокеза. Вони відвернуть увагу від щік і зроблять обличчя більш “гострим”.

Відмовтеся від об’єму на скронях. Такі стрижки надають кулястий вигляд, що тільки підкреслює недоліки.

КВАДРАТНА ФОРМА ОБЛИЧЧЯ

Чоловіки з такою формою обличчя рідко носять довгі стрижки, і правильно роблять. Головне завдання стрижки для власників такої форми – згладити гострі кути обличчя і підкреслити мужність образу. З цим добре справляються високі зачіски, короткі стрижки з скуйовдженою зачіскою, гладко зачесане волосся назад, класичні стрижки моди 50х-60х років.

КВАДРАТНА ФОРМА обличчя

Гармонійно будуть виглядати короткі стрижки в поєднанні з темною щетиною. Якщо ж у вас світле волосся, від рослинності на обличчі краще відмовитися. Але, знову ж таки, все абсолютно індивідуально. І якщо самостійно підібрати гармонійний образ не виходить, – майстри Frisor допоможуть вам знайти те, що ідеально вам підійде. Чубчик і коротке волосся на скронях – класика для квадратної форми обличчя.

СЕРЦЕПОДІБНА ТРИКУТНА ФОРМА ОБЛИЧЧЯ

Для володарів трикутної або серцеподібної форми обличчя основне завдання стрижки полягає в наданні об’єму і балансі пропорцій. Добре будуть підкреслювати достоїнства і приховувати недоліки складні стрижки та об’ємні укладання на маківці. Вони візуально зроблять обличчя більш гармонійним і мужнім.

СЕРЦЕПОДІБНА ТРИКУТНА ФОРМА ОБЛИЧЧЯ

СЕРЦЕПОДІБНА ТРИКУТНА ФОРМА ОБЛИЧЧЯ 2

Майстри Frisor рекомендують віддати перевагу короткому волоссю на скронях і більш довгому на верхній частині голови. Воно підкреслить ширину лоба і вилиці, візуально скрасить підборіддя. Якщо довжина волосся – вище середнього, краще укладати його на правий або лівий бік. Стрижки Андеркат, Канадка або Британка, у всіх варіаціях – пасуватимуть для вашої форми обличчя.

Визначивши форму обличчя, вам буде простіше підібрати стрижку яка буде підкреслювати і доповнювати образ, але не варто забувати і про структуру волосся. Вона також впливає на те, як буде виглядати зачіска після укладання і чи буде вам практична. Прислухайтеся до рекомендацій майстра, він підкаже саме те, що вам потрібно.

 • Carlsberg - партнёр Frisor
 • Nemiroff
 • Bushmills
 • Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.