• Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Типи чоловічого волосся

Зовсім недавно існувала думка, що велика увага чоловіків до свого волосся — справа метросексуалів. Звичайним хлопцям, як вважалося, з лишком вистачить засобу все-в-одному і нічого більше. Зараз же такий прагматизм поступився місцем чоловічий статусності, яка є відображенням чоловічого образу, де волосся відіграє найважливішу роль, оскільки неупереджено свідчить про те, чи приділяє чоловік собі достатньо уваги або ні.

Якраз для того, щоб волосся завжди було доглянутим, за ним потрібно відповідним чином догладяти, виходячи з типу волосся. Всього ж виділяють три їх види — нормальні, жирні і сухі.

Типи чоловічого волосся

Нормальне волосся

Нормальний тип волосся зустрічається у чоловіків найчастіше. Таке волосся має гарну міцність і еластичність і може зберігати свіжий і здоровий вигляд кілька днів. Якщо у вас нормальне волосся, ви навіть можете не користуватися засобами для укладки, оскільки воно має хороший об’єм і зберігає свою форму протягом тривалого часу. Таке волосся не доставляє проблем з електризацією та доглядом, досить мити його з шампунем і бальзамом кілька разів на тиждень.

жирне волосся у чоловіків

Жирний тип волосся

Якщо вже на наступний день після миття волосся втрачає форму і склеюється біля коріння, значить у вас жирний тип. Лупа — ще одна його ознака, яка, однак, зустрічається рідше. Всі причини виникнення жирного волосся можна розділити на вроджені та набуті. В першу категорію входить надмірне виділення шкірного сала, яке може бути спадковим. Друга ж категорія причин ширша. У неї з одного боку входить часте вживання жирної їжі, а з іншого неправильний догляд, а саме використання масляних масок і часте розчісування. Жирне волосся вимагає комплексного догляду. По-перше, необхідно нормалізувати своє харчування і пити більше рідини. По-друге, кожен день мити волосся шампунем, який не буде агресивно на нього діяти, а також мінімум один раз на тиждень користуватися засобом для глибокого очищення коренів. Щотижневі маски також підуть на користь, проте вони повинні бути на безсиліконовой основі. Крім цього, власникам жирного волосся необхідно утриматися від використання таких засобів для укладки, як віск і бріолін, оскільки вони містять в собі жири.

Сухий тип волосся

Таке волосся можна по праву вважати найбільш проблемними. Ламкість — ось його головна риса. Причини сухості волосся дуже різні. По-перше, це спадково низький рівень виділення шкірного секрету. По-друге, надто часта укладка феном, гелем або лаком. По-третє, це банально неправильне розчісування. Сухе волосся вимагає миття всього лише раз на тиждень, але обов’язково зволожуючим шампунем. Крім цього, необхідно користуватися незмивними маслами і сироватками. Для укладання сухого волосся барбери радять використовувати віск, бріолін та інші речовини на жировій основі.

Типи волосся у чоловіків

Виходячи зі структури волосся можна виділити ще кілька їх різновидів.

М’яке волосся вимагає менше уваги в догляді, ніж жорстке, якому також потрібен хороший засіб для укладання, оскільки це найбільш неслухняний тип волосся. Втім, власники жорсткого волосся не чули про таку незручність, як електризація.

Тонке волосся здатне зберігати свіжість і блиск довше, ніж густе, але останнє при цьому потребує особливого шампуню для густого волосся, а також бульзаму-ополіскувачу. При цьому тонке волосся частіше доставляє незручності, пов’язані з електризацією.

Пряме волосся найчастіше потребує менше догляду, ніж кучеряве, якому часом необхідний цілий набір засобів для укладки, що включає гель і лак. На прилавках магазинів можна підібрати оптимальний варіант шампуню як для прямого, так і кучерявого волосся.

М'яке волосся, тонке волосся, пряме волосся у чоловіків

Carlsberg - партнёр Frisor Nemiroff Bushmills Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.