• Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Волосся росте швидше після гоління: факт чи вигадка?

В інтернеті є багато стереотипів на рахунок гоління. Де правда, а де вигадка – зрозуміти дуже складно. Frisor розповість, що впливає на швидкість росту щетини і відповість на всі запитання.

Міф про те, що часте гоління здатне уповільнити або прискорити зростання щетини спростував молекулярний біолог Курт Стен, із відділення дерматології Пенсильванського університету. Відео з його думкою із цього приводу записав Business Insider. Курт сказав, що він майже 30 років займається вивченням волосся і стверджує, що цей міф не має нічого спільного з реальністю. З його слів, навіть якщо голитися щодня, то волосина не прискорить або сповільнить своє зростання. Це чергова неправда.

растут ли волосы быстрей после бритья

Дерматологи впевнені, що різні креми та активний масаж обличчя, здатні лише зіпсувати шкіру в області підборіддя, що в подальшому ускладнить зростання бороди, але ніяк не прискорить. Також, потрібно доглядати за бородою, це обов’язкова частина рутини. Об’єктивною причиною повільного або швидкого зростання щетини можуть бути гени, гормони, метаболізм, раса, ліки, неправильна дієта, рівень фізичних навантажень і те, як часто Ви відчуваєте стрес. У деяких чоловіків, борода росте швидше і раніше, ніж у інших, а бувають випадки, коли волосся зовсім не росте і, напевно, ніколи не буде. У деяких чоловіків, борода росте швидше і раніше, ніж у інших, а бувають випадки, коли волосся зовсім не росте і, напевно, ніколи не буде.

Чи змінюється відтінок бороди? Цей фактор також залежить від генетики, вона визначає колір за рахунок кодування інформації про кількість пігменту (меланіну) в волоссі. Іншою причиною можуть стати проблеми зі здоров’ям. Бувають випадки, коли колір бороди змінюється від куріння, тривалого перебування на сонці, авітамінозу або із віком.

volosy_posle_britja_1

Чи стає волосся після гоління жорсткіше? Ні, це не правда. Ми бачимо найтоншу частину волосся, так як воно звужується в кінці. Коли ми голимо, то відрізаємо верхню частину, а товсту залишаємо рости і нам здається, що волосся стало жорсткішим. Коріння перебуває глибоко під шкірою і пошкодити його під час гоління неможливо. Цибулина залишається, а це означає, що волосся буде рости далі таким, як і до цього. Відповідно, гоління ніяким чином не впливає на структуру волосся.

Ми відповіли на всі питання і тепер, Ви знаєте набагато більше про свою бороду.

Carlsberg - партнёр Frisor Nemiroff Bushmills Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.