• Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Причини випадіння волосся і облисіння

втрата волос у чоловіків і облисіння

Все прекрасне легко зіпсувати: бочку меду — ложкою дьогтю, сонячну погоду — раптовим дощем, або чуттєву пісню — фальшивою нотою. Це також стосується і людської зовнішності. Навіть найпривабливішу статуру, витончені риси обличчя і елегантність вбрання можна зіпсувати якою-небудь безглуздою деталлю. Однією з таких деталей, які привносять дисгармонію в образ людини, є залисини на голові. Коли ти молодий, свіжий і гарний – немає нічого більш прикрого, ніж раннє і раптове випадання волосся. Причин цієї неприємності може бути безліч, але всі вони несуть суто фізіологічний характер. Раніше чоловікам, які стикалися з цією проблемою, доводилося вдаватися до медикаментозного лікування або банального гоління голови наголо. Однак сучасні технології в перукарстві дозволяють боротися з проблемою облисіння на рівні косметичних маніпуляцій. Майстри чоловічих перукарень Frisor добре знають, в чому криється причина ранньої втрати волосся і як можна впоратися з цією проблемою в одну мить, без застосування лікарських засобів.

втрата волос у чоловіків

ПРИЧИНА ВТРАТИ ВОЛОССЯ

У медицині патологічна втрата волосся називається алопецією. У 95% випадків причини чоловічого облисіння бувають пов’язані з гормональним дисбалансом, обумовленим спадковими факторами. Тому ризик почати втрачати волосся в ранньому віці значно вище у тих людей, чиї родичі раніше стикалися з цією проблемою. Всьому виною — підвищення рівня андрогенів. Якщо не вживати ніяких заходів, то тестостерон буде продовжувати дегенеративну дію на шкіру і волосся до тих пір, поки людина зовсім не облисіє через деякий час. Лікарі-ендокринологи призначають страждаючим від алопеції тести на рівень андрогенів в крові і в разі виявлення відхилень, призначають замісну гормональну терапію, що дозволяє ефективно боротися з чоловічим облисінням. Якщо гормональний фон в порядку, то можна підозрювати, що до облисіння призвела дія одного з наступних факторів:

— стрес;

— вживання сильнодіючих ліків;

— порушення обміну речовин;

— інтоксикація;

— інфекційні або важкі хронічні захворювання.

Як видно, лікування алопеції вимагає серйозної діагностики, складної гормональної терапії, корекції способу життя і позбавлення від супутніх захворювань. Нехтувати лікуванням облисіння не варто, адже крім естетичного ефекту алопеція може бути вісником інших порушень в організмі.

ЯК ПОДОЛАТИ ОБЛИСІННЯ

як здолати облисіння

Як ми вже говорили, крім медикаментозного лікування облисіння у чоловіків, здоров’я волосся можна повернути, змінивши спосіб життя і харчові звички. Якщо усунути недоліки в раціоні, то можна не тільки зупинити випадіння волосся а й повернути колишню красу вашої зачіски, усунувши наслідки алопеції. Ось перелік основних рекомендацій по харчуванню від майстрів мережі чоловічих перукарень Frisor:

— звикайте вживати в їжу менше солі. Це дозволить нормалізувати артеріальний тиск і забезпечити достатнє живлення всім органам і тканинам, в тому числі, шкірі і волоссю;

— вживайте більше сирих овочів і фруктів. Особливо корисні при облисінні: морква, банани, цитрусові та горіхи.

— вживайте в їжу більше білку, особливо, рослинного походження: насіння, горох, квасоля, соя, гречка та інше.

— збільште обсяг споживаних омега-з жирних кислот, які в надлишку містяться в червоній рибі, морепродуктах, горіхах і оливковій олії.

— Як видно, елегантні чоловічі стрижки – це ще не все. Дуже важливим залишається здоров’я всього вашого організму, щоб волосся були міцними і випромінювали здоровий блиск.

ЭЕСТЕТИЧНЕ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ

Крім інформації про медичну «сторону медалі», майстри Frisor Barbershop діляться і секретом швидкого позбавлення від естетичного недоліку, викликаного алопецією. Маскування лисини за допомогою спеціального засобу Toppik є одним з найпростіших, але ефективних способів приховати ділянки облисіння. Цей метод, як і багато в перукарському мистецтві, полягає в майстерності створення зорової ілюзії. Ефект збільшення обсягу досягається завдяки наявності в складі засобу пігментованих кератинових частинок певного кольору, відповідного окрасу волосся. Подібно пудрі, Топпік маскує ділянки лисіючої шкіри та робить волосся візуально більш густими. Процедура ця не займає багато часу, її вартість досить доступна, а ефект помітний відразу ж після її здійснення.

решение проблем с облысением у мужчин

Майстер чоловічий перукарні Фрізор В’ячеслав Максунов ділиться: «Топпік складається з бавовни, який електризується з волоссям і створює ефект більш густого волосся. Головне — підібрати правильний відтінок, щоб він збігався з кольором волосся.» При грамотному використанні Топпіка, можна домогтися приголомшливого результату, який буде важко відрізнити від натуральної шевелюри.

Дмитро Верховецький підтверджує ефективність засобу: «Якщо посадити перед вами двох людей, один з яких скористався Топпік, то ви не зможете відрізнити замасковану залисину від здорових густих локонів. Виглядає дуже реалістично

зачіска для людей із облисінням

Тому Toppik — ідеальний вихід для тих, кому потрібно швидко усунути безглузді залисини і відповідати своєму бездоганному образу. Кілька спритних рухів — і ваша зачіска знову буде випромінювати молодість, силу і додасть вам повсякчасну впевненість в собі. Адже зовнішній вигляд – це кращий спосіб розповісти світові про свій внутрішній стан. І цією можливістю не варто нехтувати, адже те, який меседж ми відправляємо оточуючим людям — таку ж відповідь ми отримуємо. Тому стиль — це важливий спосіб комунікації. Майстри чоловічих перукарень Frisor знають усі ці тонкощі і навчать вас найбільш красномовно заявляти про себе світові.

Carlsberg - партнёр Frisor Nemiroff Bushmills Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.