• Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в instagram
  • Frisor в ВК
  • Frisor в Google+

работать в фризор (шапка)

Чоловічі стрижки

Rating: 4.06. From 31 votes.
Please wait...

ІСТОРІЯ ЧОЛОВІЧИХ СТРИЖОК


Ще до появи піджаків і бріоліну, ножиць і тримерів, стрижки мали місце бути в повсякденності чоловіків. Від сумбурного состригу волосся і бороди гострою черепашкою, чоловічі традиції прийшли до Канадки, Помпадуру, Боксу, Британки і ще парочці, що стали класикою.
Кожна епоха славилася своїм стилем і модою: від важливості практичності до цінності естетики, від довгого волосся і легкої щетини до коротких стрижок і довгої бороди. Поява перших ножиць і небезпечних бритв спричинило за собою аристократичну звичку у чоловіків робити стрижки з оптимальною довжиною спереду. Так зручно укладати волосся назад, надаючи зачісці різний "настрій" кожен день

Якщо заглиблюватися в історію чоловічої стрижки, тут можна довго і детально розмірковувати про вплив культур. Так, наприклад, епоха перук і пишних зачісок змінилася часом французів-цирульників, які запрошувалися безпосередньо з Парижа. Пізніше, капіталізм дав відбиток на перукарське мистецтво у вигляді стрижок "за зручністю", коли люди були звиклі до суєти і поспіху. І тільки ближче до 40-х років ХХ століття, коли відкривалися перші перукарні та салони, стрижок приділялася більшого значення і цінність. Розвивалася естетика і традиції, переймався досвід культур світу. 60-е славилися популярністю "Бітлів", коли чоловіки відпускали волосся, "трансформувалися" в панків, робили "їжачок" машинкою і придавили волоссю куди більше значення, ніж раніше.

Frisor - це класика і традиції, стиль і самовираження, цінності перукарського мистецтва і захопленість деталями. У цьому - 'корінь' роботи. Ми хочемо донести правдиву історію кожної стрижки, показати всі тонкощі і особливості кожної з роду 'класичних'

КОНТАКТИ

Час роботи:
Щодня 10:00 - 21:00

вул. Пушкінська, 9б
096 688 06 97

вул. Саксаганського, 27
098 120 80 32

вул. Льва Толстого, 23
067 355 75 01

вул. Басейна, 9
‎099 799 36 52‬

Дніпровська набережна, 19
‎‎097 067 7595‬

м. Бровари
вул. Марії Лагунової, 1

‎097 609 18 18

kiev@frisor.ua
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.