• Frisor TikTok
 • Frisor в Фейсбуке
 • Frisor в Youtube
 • Frisor в Instagram

Чоловічі стрижки

Гід чоловічих зачісок 2022

Хочеш виглядати завжди “свіжим”, стильним і елегантним? Все це неможливо без відповідної стрижки. У повсякденному житті вона повинна бути не тільки красивою і стильною, але і практичною та простою у догляді. А тобі краще вибирати чоловічу стрижку, яка буде найбільш відповідною для роботи, відпочинку та навіть романтичних вечерь. В такому випадку ти завжди зможеш підтримувати її доглянутою, не обтяжуючи себе постійною роботою над укладанням волосся.

Як вибрати зачіску в залежності від форми обличчя?

Щоб вибрати оптимальну для себе зачіску, задай собі питання: “А яка у мене форма обличчя?”. Це дуже важливо, щоб завершений образ органічно доповнював зовнішність.

Розрізняють кілька форм обличчя:

 • Овальна;
 • Кругла;
 • Серцеподібна;
 • Квадратна;
 • Алмазна.

Кожна з них відрізняється своїми особливостями. Ми, як команда мережі барбершопів Frisor, дуже хочемо, щоб ти виглядав стильно і ніколи не помилявся з вибором оптимальної зачіски. І наші підказки тобі допоможуть. Правда :)

Форма обличчя “Овал”

Такий тип обличчя вважається ідеальним. І тобі реально пощастило, якщо ти власник овальної форми голови. Адже таким чоловікам підходять майже всі класичні короткі стрижки. Їх основою є виділення лобової області за рахунок короткого волосся в скроневих зонах і прибраного назад або на один бік чуба.

Все це необхідно, щоб запобігти візуального ефекту округлості обличчя. Додаткове формування кутів або об’єму на маківці також сприяє деякому виділенню ліній. Найбільш придатними стрижками для власників овальної форми особи є:

 1. “Британка” — відрізняється короткими скронями і акуратним подовженим верхом. Характерна риса — відсутність плавного переходу та довга “шапка”, що закриває укорочені скроневі ділянки. Така зачіска буде ідеальною, якщо ви прагнете поєднати брутальний шарм і привабливу недбалість.
 2. “Канадка” — стильна, елегантна і креативна чоловіча стрижка, особливостями якої є коротке волосся на скронях і потилиці з довгим верхом. Від «британки» ця зачіска відрізняється наявністю плавного переходу.
 3. “Бокс” — спортивно-вулична коротка стрижка з мінімальною довжиною волосся на скронях і потилиці. Така зачіска не виходить з моди і вважається однією з найпрактичніших, адже вона дозволяє не укладати волосся кожного разу.
 4. “Напівбокс” — один із різновидів «боксу». Основна відмінність — лінія волосся: Барбер коротко стриже лише нижню частину волосся вздовж потилиці.
 5. “Топ-Кнот” — зачіска, при якій волосся прибирається в пучок позаду. Таку зачіску носили японські самураї і скандинавські вікінги, так як вона відрізняється зручністю і практичністю. Характерні риси – наявність зібраного пучка з довгого волосся і досить короткі скроневі області з різким переходом.
 6. “Помпадур” — зачіска, при якій скроневу і потиличну області дуже коротко стрижуть, а пасму волосся зверху укладають назад з лобової частини і піднімають в об’ємі.

Форма обличчя “Коло”

Якщо у тебе обличчя має форму кола, то необхідно створити видимість висоти і деякої “незграбності”. Найбільш придатними будуть зачіски з коротким волоссям з боків і на потилиці та довгим верхом, покладеним на одну сторону.

Для форми “Коло” підійдуть такі стрижки:

 1. “Майданчик” або чоловіче каре зі строгими і лаконічними лініями.
 2. “Канадка”, що є однією з найпопулярніших зачісок із середньою довжиною волосся зверху і короткими скронями з потилицею.
 3. “Андеркат”, що сприяє ліквідації непотрібного об’єму за рахунок прибраного назад або в бік чуба.
 4. “Квіфф”, що є культовою в усі часи зачіскою, яка поєднує в собі елементи “помпадура”, “ірокеза” і “майданчика”.

Від зачісок з чубами, “боксу” і “напівбоксу” слід відмовитися, так як вони тільки підкреслять надмірну округлість обличчя.

Форма обличчя “Квадрат”

Вважається, що чоловік з квадратною формою обличчя є зразком мужності і привабливості. Чітко окреслені лінії обличчя, виразні вилиці і ефектна нижня щелепа дозволяють експериментувати із зовнішністю і підбирати майже будь-які зачіски.

З такою формою обличчя тобі більше підійдуть зачіски з зачосом назад і навіть короткі стрижки з чубом:

 1. “Помпадур”, який можна назвати «плавним» з м’яким переходом від коротких скронь і потилиці до зачесаного назад чуба. З цієї стрижкою можна експериментувати і поєднувати її з “андеркатом” або “фейдом”.
 2. “Британка” або “канадка”.
 3. “Бокс” або “напівбокс”.
 4. Хаотичний “кроп”, який чудово поєднується з кучерявим волоссям.

Але краще відмовитися від “майданчиків”, так як вони візуально створять рівносторонню фігуру з обличчя.

Форма обличчя “Ромб” або “Трикутник”

Якщо ти володієш обличчям у формі ромба або трикутника, то найкраще вибрати зачіску з акцентом на маківці. Для цієї форми характерний широкий лоб і звужуючий до підборіддя овал.

Краще за все будуть виглядати:

 1. “Андеркат”.
 2. “Британка”.
 3. “Канадка”.
 4. “Квіфф”.
 5. “Топ-Кнот” з несильно затягнутим пучком.

 

Зверни увагу: тут важливо зробити акцент на очах і підборідді. Не варто робити пишний “помпадур”, а краще віддати перевагу легкій недбалості.

Форма обличчя “Серце”

Ця форма багато в чому схожа на трикутник, але з невеликою відмінністю. Вона виділяється гостротою підборіддя і шириною вилиць. Якщо тобі пощастило саме з такою формою, то краще віддати перевагу подовженим зачіскам, так як занадто коротке волосся лише надмірно підкреслить широкий лоб.

Серед оптимальних варіантів:

 1. “Андеркат”.
 2. “Британка”.
 3. “Канадка”.
 4. Подовжений “Квіфф”.

 

До речі, при такій формі обличчя все ж не варто експериментувати зі стрижками на кшталт “майданчик”, “бокс” і “напівбокс”.

Незважаючи на чіткий опис, у тебе напевно залишилися питання. Може, краще все ж звернутися до професіонала? Відвідай один з салонів мережі барбершопов Frisor, а професійний барбер допоможе визначити тип обличчя і запропонує найбільш підходящу зачіску.

 

 • Напівбокс

  Напівбокс

   

 • Бокс

  Бокс

   

 • Канадка

  Канадка

   

 • Андеркат

  Андеркат

   

 • Помпадур

  Помпадур

   

 • Майданчик

  Майданчик

   

 • Британка

  Британка

   

 • Топ-Кнот

  Топ-Кнот

   

 • Кроп

  Кроп

 • Маллет

  Маллет

 • Цезарь

  Цезар

 • Фейд

  Фейд

Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.