працювати у Frisor

  • Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Андеркат

Андеркат чоловіча стрижка

У своїй рідній Німеччині в кінці XIX століття, андеркат був широко відомий як «острівна стрижка», так як довгий локон волосся, сидячи на верхній частині голеною голови, був схожий на невелику ділянку землі, оточену водою. Стрижка прижилася в Великобританії і перетнула Атлантичний океан разом з шотландськими та ірландськими іммігрантами.

Андеркат користувався популярністю ще з часів Едвардіанської епохи і домінував в Західній Європі протягом століття переважно серед чоловіків. Як правило, волосся на верхній частині голови довгі і розходяться по обидві сторони або по центру, в той час як задня частина і боки дуже коротко вибриті.

Історично так склалося, що дана стрижка асоціювалася з незаможними і неможливістю дозволити собі досить компетентного барбера, який зміг би зрівняти сторони, як в напівбоксі. З початку XX століття андеркат був популярний серед молодих людей робітничого класу, особливо членів вуличних банд.

У Глазго, Недзи – шотландські хулігани, попередники молодіжної субкультури Тедді-бої, надавали перевагу стрижці, з довгим верхом і поголеною задньою частиною з скронями. Незважаючи на легку займистість, вони використовували парафін в великих кількостях, щоб тримати волосся на місці. Серед інших угруповань, які вважали за краще носити цю стрижку, були Скатлери з Манчестера і Гострі Козирки з Бірмінгема, тому що довге волосся ставило в невигідне становище їх носія під час вуличної бійки.

В Епоху Джазу, зачіски цього типу вважалися мейнстрімною модою. У нацистській Німеччині, певна варіація андерката була популярна серед офіцерів вермахту. Починаючи з кінця 1980-х років, андеркат з центровим проділом, який стався від стрижки «під горщик», знову знайшов популярність серед шанувальників нью-вейв, синтіпоп і електронної музики в якості альтернативи маллетам і волоссю з начосом, які носили учасники глем-метал груп та їхні прихильники.

Андеркати вийшли з моди з настанням другого тисячоліття, але відродилися на початку 2010-х років серед представників інді та скейтерської субкультур, які наслідували варіанти з 1930-х і 1940-х років: зверху довше і напомаджено або зачесане на один бік і виголено або підстрижено з боків.

Читайте також про інші: Чоловічі стрижки
Rating: 5.00/5. From 6 votes.
Please wait...
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.