• Frisor в Фейсбуке
 • Frisor в Youtube
 • Frisor в Instagram

АНДЕРКАТ: СТРИЖКА ДЛЯ СУЧАСНИХ ЧОЛОВІКІВ

Андеркат – це популярна сучасна стрижка. Протягом століть вона зазнала безліч змін, проте в усі часи залишалася в тренді серед представників різних верств населення: простих робітників і офісних працівників, солдатів, студентів, лікарів і діячів мистецтва.

ІСТОРІЯ ПОЯВИ ЗАЧІСКИ АНДЕРКАТ

Стрижка андеркат популярна вже протягом 100 років. Спочатку її носили солдати армії Великобританії за часів Першої світової війни, а через деякий час зручність і практичність оцінили німецькі військовослужбовці. Довжина зачіски не заважала і дозволяла не відволікаючись вести битву, що особливо цінувалося на фронті. У повоєнний час мода на стрижку андеркат поширилася і серед мирного населення: особливо зачіска полюбилася студентам і абітурієнтам у 20-х роках ХХ століття.

Приблизно в цей же час андеркат почав ставати популярним серед хіпстерів Сполучених Штатів. При цьому поява субкультур на кшталт хіпі в 50-60-х роках минулого століття змістила настільки вишукану стрижку з п’єдесталу першості за популярністю.

Подальші сплески популярності спостерігалися в 80-роках і у 2010 році. Стрижка андеркат і зараз не втратила своєї актуальності.

стрижка АНДЕРКЕТ
мужская стрижка АНДЕРКЕТ

АНДЕРКАТ: РІЗНОВИДИ ТА ОСОБЛИВОСТІ

Відмінності між варіантами зачіски андеркат полягають в довжині та структурі волосся. До найбільш поширених видів стрижки відносяться:

 • Коротка стрижка. Продовженням коротко підстрижених скронь нерідко стає чітко виражена щетина.

 • Класика. Для такої зачіски характерна можливість експериментів з різним укладанням.

 • Андеркат з чубом. Довжина пасом у такому варіанті нерідко перевищує 18 см;

 • Андеркат для власників кучерявого волосся. Техніка створення зачіски не відрізняється якимись характерними особливостями – виділення стрижки в окрему категорію обумовлено особливостями структури волосся.

Нерідко можна почути як короткий андеркат називають «мілітарі», що тільки підтверджує його популярність серед військовослужбовців минулого століття.

КОМУ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ЗАЧІСКА АНДЕРКАТ

Стрижка підійде чоловікам різного віку, проте в деяких випадках буде виглядати не настільки органічно і гармонійно, як хотілося б. Найкраще ця зачіска буде виглядати за умов:

 • Темного волосся. Стрижка помітніше і привабливіше виглядає на темних пасмах. Також на брюнетах і шатенах чітко візуалізується контраст між короткими та довгими зонами.

 • Прямого і жорсткого волосся. Але в такому випадку чоловіки мають бути готові кожен день витрачати час на укладку і регулярно відвідувати барбершоп для корекції та підтримки форми стрижки.

 • Представникам сильної статі з округлою, овальною і квадратною формою обличчя. Зачіска візуально подовжить профіль, приховає недоліки та вигідно підкреслить всі переваги.

Андеркат на хвилястому і кучерявому волоссі також не проблема для професійного майстра Frisor, однак не варто забувати і про щоденний догляд.

КОМУ ВАРТО ВІДМОВИТИСЯ ВІД ЗАЧІСКИ АНДЕРКАТ

Основна особливість стрижки андеркат –  це наявність довгого чуба і пасом на тімені при коротко поголеній скронево-потиличної області. Такий різкий перехід прекрасно виглядає і створює яскравий образ, але підходить не всім. Не рекомендується робити стрижку андеркат в наступних випадках:

 • Витягнута або загострена форма обличчя. З огляду на, що андеркат візуально подовжує профіль, лице буде виглядати ще тонше і більш витягнутим.

 • Стиль. Безумовно, стрижка чудово виглядає як з картатою сорочкою, так і з класичним костюмом, проте в деяких випадках на ділових переговорах така зачіска виглядає не зовсім серйозно і не завжди доречно;

 • Неслухняне і кучеряве волосся. На догляд і укладання потрібно буде витрачати значно більше часу.

 • Світле волосся. Різниця між довгим і коротким волоссям буде не настільки добре помітна.

Стрижку андеркат можна укладати по-різному. Як правило, з цією метою використовуються гелі, пінки і фіксатори, хоча деякі можуть укласти волосся в приголомшливу зачіску без косметичних засобів лише за допомогою фена.

ВАРІАНТИ АНДЕРКАТА, ЯКІ КОРИСТУЮТЬСЯ НАЙБІЛЬШОЮ ПОПУЛЯРНІСТЮ

Безліч варіантів стрижки дозволяє експериментувати з образом. Так і з’явилися затребувані сьогодні модифікації класичної британської стрижки:

 • Андеркат з зачесаним назад довгим чубом. До відмінних рис цієї стрижки відносяться відмінності в довжині та наявність відриву без плавного переходу. Ви можете вибрати й більш м’який і стриманий тип стрижки, який кілька наближений до класики: можна створити ефект злиття верхівки та потиличної частини. Об’єм і довжину пасом завжди можна зменшити.
 • Андеркат з проділом на бік. Цей варіант вже можна вважати сучасною класикою. Найкраще підійде власникам прямого і слухняного волосся.

Андеркат – це зачіска, яка вимагає щоденного ретельного догляду та укладання. Щоб щодня виглядати ефектно, вам слід використовувати різні стайлінгові лосьйони, гелі та помади.

FAQ

Які особливості техніки стрижки андеркат?

Особливість цієї зачіски в тому, що перехід волосся між верхівкою і скронями не на плавний, тому техніка виконання дуже важлива. Важливо звернутися до професійного барберу.

Як укладати андеркат?

Залежно від довжини волосся андеркат укладається по-різному. Підібрати засоби для стайлінгу допоможуть майстри барбершопу.

Як часто слід оновлювати зачіску?

Відвідувати майстра слід з регулярністю один раз на місяць або частіше.

Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.