• Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

СТРИЖКА БОКС: СТИЛЬНА КЛАСИКА

Стрижка бокс вважається незмінною класикою, яка надає образу акуратний і доглянутий зовнішній вигляд. Для цієї зачіски характерні коротко стрижене волосся, виголені скроні й потилиця, що одночасно виглядає мужньо, брутально та елегантно.

ЗАЧІСКА БОКС: ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ

Вважається, що чоловіча стрижка бокс була широко поширена серед військовослужбовців через її практичність, адже будь-який солдат міг постригтися самостійно або ж попросити допомоги у свого товариша без досвіду в цій сфері. Особливо часто використовували таку зачіску за часів Другої світової війни. Новобранців коротко стригли електронною машинкою або ручними тримерами у польових умовах. Плюсом такої зачіски була не тільки зручність, але і її гігієнічна перевага. Через те, що військовослужбовці тіснилися в досить маленьких приміщеннях, бокс був ефективний у боротьбі з педикульозом та вошами.

Однакова зачіска у солдатів також використовувалася для виключення індивідуальності. Це істотно підіймало командний дух і формувало відчуття згуртованості. Багато військовослужбовців настільки звикли до зручності й практичності стрижки бокс, що продовжували її носити навіть після служби в армії. Крім того, в середині минулого століття зачіска почала користуватися популярністю серед любителів однойменного виду боротьби та професійних спортсменів. Це було обумовлено зручністю під час інтенсивних тренувань і боїв, бо волосся не відволікало від поєдинку.

Сьогодні така стрижка полюбилася не тільки професійним спортсменам і солдатам: її обирають мільйони чоловіків у світі, зокрема знамениті актори, футболісти і музиканти.

стрижка Полубокс
мужская стрижка Полубокс

ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ СТРИЖКИ БОКС

Ця зачіска, ймовірно, завжди буде популярною і трендової внаслідок своєї універсальності і практичності. До основних особливостей цієї стрижки відносять:

  • Практичність. Для боксу характерна мінімальна довжина в області потилиці і скронь. Зачіска не потребує щоденного укладання, а акуратного зовнішнього вигляду можна добитися звичайним миттям голови.

  • Бездоганний і стильний зовнішній вигляд. Навіть якщо ваші волосся неслухняне, зачіска бокс здатна зробити його акуратним і доглянутим.

  • Акцент на обличчі. Ультракоротка стрижка дозволяє вигідно підкреслити витончені риси обличчя. Крім того, більш довгі пасма на маківці в комбінації з дуже короткими скронями візуально подовжують обличчя, тому зачіска ідеально підійде власникам круглої форми лиця.

  • Універсальність. Підходить такий образ як власникам темного волосся, так і чоловікам зі світлими пасмами.

  • Проста техніка виконання і мінімальний набір інструментів. Для стрижки необхідна лише перукарська машинка.

РІЗНОВИДИ ЗАЧІСКИ БОКС

Ця зачіска може бути виконана у декількох варіантах:

  • Скорочений варіант. Це класика, яка широко поширена серед професійних спортсменів. На маківці залишають не більше 2 сантиметрів, а скроню і потилицю за стандартом стрижуть під 1 або 0 сантиметрів.

  • Середньої довжини. Менш радикальний тип боксу. У верхній області голови залишають на вибір клієнта від 3 до 5 сантиметрів, а скронево-потилична область стрижеться під насадку приблизно у 2 сантиметри.

  • Напівбокс. Стильний і популярний варіант. Довжина волосся на маківці може досягати 10 сантиметрів, а на скронях і потилиці залишають лише 1-2 сантиметри.

Деякі типи зачіски можна комбінувати між собою.

СТРИЖКА БОКС І НАПІВБОКС: ОСНОВНІ ВІДМІННОСТІ

Ці два варіанти зачісок, безперечно, є найбільш затребуваними і популярними у чоловіків. Основною відмінністю є довжина локонів на маківці. Для напівбоксу залишають до 5 сантиметрів, а переважна більшість віддає перевагу довжині 2-3 сантиметри. Завдяки цьому володар стрижки може експериментувати з укладанням і моделюванням. Таким чином, напівбокс не настільки функціональний і практичний як бокс, але при цьому він дозволить створити привабливий образ як власникам кучерявої шевелюри, так і власникам прямого волосся. Бокс виглядає суворіше і лаконічніше в порівнянні з напівбокс.

КОМУ ВАРТО ВИБРАТИ СТРИЖКУ БОКС ?

Зачіска підійде будь-якому чоловіку незалежно від віку, кольору волосся і форми обличчя. Така стрижка дозволяє вигідно виділити всі достоїнства, додати мужності та брутальності.

Такий образ можна назвати ідеальним варіантом для чоловіків з неслухняними, схильними до швидкого забруднення волосся. Адже в цьому випадку не потрібна щоденна укладка і миття. Особливо привабливо такий образ виглядає на свіжовимитій голові.

Відмовитися від зачіски бокс слід чоловікам з кучерявою шевелюрою, бо волосся буде виглядати недоглянутим і неакуратним. Також не рекомендується вибирати цю стрижку представникам сильної статі з видимими дефектами на шкірі голови і асиметричними рисами обличчя, так як класичний бокс лише виділить і підкреслить їх. Таким чоловікам слід звернути увагу на подовжені зачіски: британку, андеркат, помпадур і так далі.

FAQ

Як виглядає зачіска бокс?

Стрижка бокс являє собою перехід між коротким волоссям в потиличній частині і більш довгими пасмами на маківці. Перехід в боксі роблять вище потиличної частини.

Яка стрижка коротше: бокс або напівбокс?

Бокс більш строгий і акуратний, ніж напівбокс. Перехід між довгим волоссям і коротким розташований ближче до верхівки, а саме волосся коротше.

Кому підійде зачіска бокс?

Бокс підходить практично кожному чоловікові з будь-яким типом обличчя. Єдиним обмеженням є кучерява структура волосся або видимі дефекти епідермісу.

 

Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.