працювати у Frisor

  • Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Бокс

Бокс чоловіча стрижка

Одна з найпоширеніших коротких чоловічих зачісок, бокс, надає акуратний класичний вид її власникові практично при будь-яких умовах. Від схожої на неї стрижки напівбокс, ця відрізняється технологією виконання: волосся стрижеться більш коротко, а межа окантовки проходить вище потилиці.

Бокс це одна з тих зачісок, історія появи якої бере свій початок у військових бараках. В армії вона стала частиною стандартного бойового комплекту солдата, в основному через її зручність. Свіжий новобранець міг легко постригтися самостійно, або за нього це могла зробити будь-яка людина без найменшого досвіду. Особливо, якщо молодим хлопцям доводилося обходитися ручним тримером, при відсутності електробритви.

Зачіска широко поширилася під час Другої світової війни, коли молодих хлопців, зарахованих до війська, коротко стригли перед початком базової підготовки. Це було невід’ємною частиною ритуалу посвячення у воїни. Також, армія використовувала стрижку як засіб «польової санітарії». Так як, піхотинці, моряки і льотчики були нагромаджені в досить не великих приміщеннях, це було необхідно для боротьби з вошами.

Бокс також спрацював, як спосіб стандартизувати зовнішній вигляд всіх військовослужбовців, додавши їм однорідності. З психологічної точки зору, рядових при вході в армію образно позбавляли їх індивідуальності, і таким чином це сприяло зміцненню командного духу. Через те що всі війська виглядали однаково, ворогові могло б здатися, що ворожі солдати, полеглі в бою, оживали, і це деморалізувало супротивника. Стрижку досить таки швидко адаптована по всіх частинах збройних сил США.

Багато з чоловіків, які служили в армії, звикали зі своєю зачіскою і вирішували продовжувати її носити, коли поверталися до цивільного життя після закінчення війни. Бокс продовжував зростати в популярності протягом 1950-х років, особливо серед охайних студентів з американських університетів Ліги плюща, до тих пір, поки довге волосся не стало більш популярними з напливом рок-н-рол хвилі.

Читайте також про інші: Чоловічі стрижки
Rating: 5.00/5. From 2 votes.
Please wait...
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.