працювати у Frisor

  • Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Британка

Британка чоловіча стрижка

Британка – зачіска, яка поєднує в собі аспекти помпадура і майданчика, а іноді ірокеза. Її легко можна адаптувати під індивідуальні переваги і носити як з проділом, так і без нього, з чубчиком і без. Видільною особливістю стрижки є нависаючий спереду невеликий виступ з волосся. Чубчик природної довжини акуратно вкладається на бік або назад до потилиці. Зачіска була одним з основних елементів представників британського руху «Тедді-бoї» 50-х років.

Хоч помада для волосся вже існувала протягом багатьох століть, її спочатку виробляли з тваринних жирів. У 1925 році почали з’являтися в промислових масштабах перші помади на основі вазеліну поряд з дешевими маслами. Незабаром як жінки, так і чоловіки почали створювати нові авантюрні стилі за допомогою цієї універсальної помади. У це повоєнне десятиліття у людей починає з’являтися бунтарський дух опору – жінки коротко стрижуться, а чоловіки, навпаки, відрощують волосся. Люди шукають декадентські, забавні і яскраві образи після травмуючої війни.

У 1928 році британська компанія County Chemicals в Бірмінгемі починає виробляти «Brylcreem». Цей крем для укладання волосся спочатку використовувався тільки в барбершопах, але успішна рекламна кампанія підштовхнула чоловіків до домашнього стайлінгу. Настав час, коли мятежно налаштовані молоді люди вибирають зачіску, як спосіб самовираження і протесту. Чому б не взяти найбільш екстравагантний стиль з історії?

Британка стає сучасним, чоловічим варіантом помпадура. Стрижка знаходить широку популярність в кінці 1950-х років з появою рок-н-ролу і підліткового невизнання системи. Такі імениті особистості тієї епохи як Елвіс Преслі, Джеймс Дін, Кліфф Річард, Едді Кокран і Літл Річард допомогли закріпити британку в образі модного бунту. Британським Тедді-боям припала до душі ця стрижка і її поєднання з Едвардіанським стилем, який відображався в їх образі: вузькі штани, довгі жакети і строкаті сорочки.

У 1960-і роки, The Beatles загасили гарячу моду на британку і запустили хвилю довговолосої свободи від різних засобів для укладання волосся. Її популярність в Європу повернулася вже на початку 80-х років і користується попитом по сьогоднішній день.

Читайте також про інші: Чоловічі стрижки
Rating: 3.75/5. From 4 votes.
Please wait...
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.