• Frisor TikTok
 • Frisor в Фейсбуке
 • Frisor в Youtube
 • Frisor в Instagram

ФЕЙД: КЛАСИКА ЖАНРУ

У сучасному світі модні тенденції змінюються досить швидко. Подібні метаморфози стосуються не тільки одягу, але і чоловічих стрижок. При цьому класика залишається популярною завжди: універсальний і витончений Фейд займав лідируючі позиції в усі часи. Акуратність обумовлює універсальність зачіски: вона підходить представникам сильної статі будь-якого віку.

ЯК З’ЯВИЛАСЯ ЗАЧІСКА ФЕЙД: ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ 

Вважається, що стрижка Фейд бере свій початок в Сполучених Штатах. Саме тоді серед солдатів і офіцерів американської армії поширилася мода на стрижку, яку прозвали «мілітарі». Популярність зачіски дещо згасла з ростом популярності помпадура завдяки Елвісу Преслі.

Але Фейд знову повернулася в топ наприкінці 80-х років минулого століття, коли хіп-хоп став популярним. Фейд вважається трендовою зачіскою і сьогодні, тому кількість її володарів з кожним днем ​​все збільшується. Серед сучасних знаменитостей, які віддають перевагу цій зачісці, слід виділити ірландського боксера Конора МакГрегора. Стрижка прекрасно виглядає як на рингу, так і в поєднанні з класичним костюмом.

стрижка Фєйд
мужская стрижка Фєйд

ФЕЙД: ОСОБЛИВОСТІ ТА РІЗНОВИДИ ЗАЧІСКИ

Стрижки з технікою Фейд є затребуваними не тільки через акуратний і естетичний зовнішній вигляд, але і завдяки практичності. Вам не буде потрібно витрачати багато часу і коштів на косметичні засоби для укладання, оскільки Фейд зберігає свій чудовий зовнішній вигляд протягом 14-28 днів після відвідування барбершопу. Універсальність зачіски обумовлена ​​наявністю «димчастого» м’якого переходу на волоссі.

Всього виділяють 5 варіантів зачіски Фейд, які можна гармонійно комбінувати між собою:

 1. Низький варіант. Головне завдання – почати вибривати волосся вже в області шиї з поступовим просуванням вгору до верхівки. Перехід може бути різким або плавним на ваш розсуд.             
 2. Середній варіант. Такий варіант стрижки ще називають класичним, оскільки саме він був поширений серед американських військовослужбовців. Скронево-потилична область при цій стрижці виголюється або вистригається максимально коротко з переходом трохи вище вух. Подібне поєднання формує строгий і елегантний образ володаря зачіски.             
 3. Високий варіант. Модифікацію зачіски можна назвати екстравагантної і сміливою, через те, що вона передбачає створення короткої стрижки з лінією переходу до довгих пасом в 5 см від верхівки.             
 4. Фейд за допомогою ножиць. Якщо вам до душі хаотичність на голові, то цей тип зачіски вам підійде. Машинка для стрижки в цьому випадку не використовується. Барбер виконує всі маніпуляції за допомогою звичайних ножиць.             
 5. Подовжений Фейд. Нерідко цей тип стрижки плутають з андеркатом. Для подовженого Фейду характерний плавний перехід від довгих локонів до поголеної під нуль частини голови.             

Кожен з варіантів прекрасно поєднується з вусами, бородою і бакенбардами.

ФЕЙД: КОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ

Універсальним варіантом можна назвати Фейд ножицями, через те, що майстер може адаптувати стрижку під будь-яку форму обличчя. При цьому все ж потрібно брати до уваги:

 • Ритм життя. Потрібно підкреслити важливість ретельного догляду, оскільки без нього будь-яка зачіска буде виглядати неакуратно і непрезентабельно. Якщо ритм життя не дозволяє щодня робити укладку, слід відмовитися від складних варіантів.      
 • Форма обличчя. Володарям круглого лиця рекомендується зупинити свій вибір на асиметричних варіантах стрижки Фейд. Таким чином можна візуально зробити обличчя видовженим. Овальна форма універсальна, тому можна без побоювання експериментувати – будь-яка стрижка буде виглядати чудово.      
 • Структура волосся. Неслухняне, занадто жорстке і кучеряве волосся вимагає додаткової роботи.   

При правильному виконанні Фейд є універсальною зачіскою, що підійде будь-якому чоловіку. Вибираючи модифікацію стрижки, спирайтеся на свої смакові переваги, імідж, місце роботи і рекомендації барбера.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ЗАЧІСКИ ФЕЙД

Серед переваг цієї стрижки потрібно виділити:

 • Оригінальний зовнішній вигляд;      
 • Відсутність вікових обмежень;      
 • Створення привабливого образу: він може бути брутальним або витонченим в залежності від варіанту укладання;      
 • Невибагливість – догляд передбачає звичайне миття голови;      
 • Легка укладка за допомогою використання фена і косметичного стайлінгу;      
 • Можливість експериментувати з образом: Фейд прекрасно виглядає як зі смокінгом, так і зі звичайними джинсами та сорочкою.      

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ ЗАЧІСКИ ФЕЙД

Укладання може бути хаотичним або об’ємним.

 • Недбалий тип добре поєднується з різною довжиною Фейду. Щоб зробити таку укладку, слід на вимите вологе волосся нанести стайлінговий мус і надати локонам необхідний напрям, після чого ретельно висушити пасма феном. Щоб виділити фактурність, на окремі локони можна нанести віск.      
 • Об’ємна укладка підійде тільки власникам середнього і високого Фейду. На вологі пасма також наноситься мус або пінка, після чого волосся зачісується назад. Звернути увагу на подібне укладання варто чоловікам з квадратної і круглої формою обличчя.      

FAQ

Як часто потрібно оновлювати Фейд?

Оновлювати стрижку потрібно кожні 14-28 днів в залежності від швидкості росту волосся.

Як укладати Фейд?

Тип Фейду впливає на укладку. Існують варіанти, де досить простого гребінця або більш складного укладання за допомогою спеціального стайлінгу.

Кому підійде Фейд?

Зачіска Фейд є досить універсальним варіантом, а професійний майстер може адаптувати стрижку під будь-який тип лиця і структури волосся.

Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.