• Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в instagram

работать в фризор (шапка)

Frisor barbershop Канадка

Ліга досвідчених чоловічих перукарів, де приходять до майстра, а не в перукарню.
Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.

Канадка

Канадка чоловіча стрижка

Під час Другої світової війни радянські моряки носили однакові короткі зачіски з довгим чубчиком, при цьому волосся окантовувалось по краях таким чином, що це собою нагадувало канат. З цієї причини такий стиль почали називати «канатка».

1972 рік – вперше в історії хокею була організована серія товариських матчів між кращими професіоналами Канади і збірної Радянського Союзу. Прибувши до Москви, канадські спортсмени здивували своїх радянських суперників натуральною оригінальністю своїх зачісок – їх потилиці були підстрижені не по прямій лінії, а півколом. Більшість професіоналів – членів збірної Канади – ніколи не було за межами Північної Америки. Потрапивши в СРСР, країну з абсолютно іншим політичним ладом, вони відчули психологічний шок. Більшість гравців були залякані чутками про всюдисущу присутність КДБ.

Відразу ж після розміщення в готелі, гравці почали шукати пристрої для підслуховування в існуванні яких навіть не сумнівалися. Самі стурбовані цілком серйозно пропонували тренерам взяти з собою намети і розбити табір за межами Москви.

Пошук «шпигунських жучків» через загальну підозрілість спричинив ряд кумедних випадків. В одному з номерів канадець викрутив прикручену гвинтами коробочку, яку він знайшов під килимом і прийняв за один з таких пристроїв. Після ослаблення останнього гвинта, пролунав жахливий гуркіт, і перед здивованим спортсменом розкрилася наскрізна діра. Виявилося, він відкрутив кришталеву люстру, яка висіла в конференц-залі поверхом нижче, – вона впала прямо на столи, розбившись на друзки. На щастя, при цьому ніхто не постраждав, оскільки інцидент трапився рано вранці, але за цей вандалізм керівництво готелю виставило канадській команді досить таки круглий доларовий рахунок. А в іншому номері, хокеїст з Канади зірвав дзеркало зі стіни і викинув його у вікно, запідозривши там наявність жучка.

Канадців в Москві дошкуляв ряд інших незручностей. Постійні нічні телефонні дзвінки, непорозуміння в розкладі тренувань і проблеми з харчуванням. Канадська збірна навіть привезла з собою цілий контейнер з яловичиною, молоком і пивом. Однак, за твердженнями канадців, все це безслідно зникло з готелю. Якщо яловичину і молоко могли пробачити, то пиво – ніколи. «Саме тоді ми не на жарт розлютилися, коли вони поцупили наше пиво після п’ятого матчу» – цілком серйозно заявив Філ Еспозіто, центральний нападаючий збірної.

Після всіх своїх пригод в СРСР, збірна Канади все-таки забрала додому перемогу. За собою ж вони залишили нову моду на зачіски, які перейняли у них радянські хокеїсти і за ними вся країна. Таким чином «канатку» перейменували в «під канадку» і ця стрижка стала регулярним явищем у всіх радянських перукарнях.

Читайте також про інші: Чоловічі стрижки
Rating: 5.00. From 1 vote.
Please wait...
Carlsberg - партнёр Frisor Tullamore Dew

КОНТАКТИ

Час роботи:
Щодня 10:00 - 21:00

вул. Пушкінська, 9б
096 688 06 97

вул. Саксаганського, 27
098 120 80 32

вул. Льва Толстого, 23
067 355 75 01

вул. Басейна, 9
‎099 799 36 52‬

Дніпровська набережна, 19
‎‎097 067 7595‬

бул. Дружби Народiв, 18/7
068 331 87 65

вул. Дмитра Луценка, 10А
‎095 285 56 66

вул. Ярославів Вал, 28/31
097 13 90 777

вул. Маршала Тимошенко, 18
098 295 59 90

просп. Перемоги, 16
067 531 24 37

kyiv@frisor.ua
Подивитися на карті Києва
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.