• Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

КАНАДКА: ВИБІР ЕЛЕГАНТНИХ ЧОЛОВІКІВ

У сучасному світі чоловіки приділяють своєму зовнішньому вигляду досить багато часу: доглянутість і охайність є своєрідним маркером статусу і респектабельності. Хоч сьогодні можна побачити багато стильних і привабливих стрижок, практичністю і зручністю відрізняються далеко не всі з них. Досить невибагливої і витонченої можна назвати зачіску канадку.

Зачіска стала відомою ще в другій половині XX століття. Ця стрижка цінується чоловіками будь-якого віку через її універсальність і привабливий зовнішній вигляд. Канадка прекрасно підходить під будь-яку форму обличчя, підкреслює всі достоїнства і вдало приховує недоліки. Структура волосся також не має істотного значення: в будь-якому випадку укладання буде мати гарний вигляд як на святкових вечорах, так і у повсякденному житті.

ЧОЛОВІЧА СТРИЖКА КАНАДКА: ІСТОРІЯ ПОЯВИ

Спочатку цю стрижку називали “канатка”, оскільки за часів Другої світової війни для всіх моряків була характерна зачіска з довгим чубом, ніби оточена канатом. Згідно з іншою версією походження стрижки у другій половині ХХ століття було організовано кілька матчів між канадською і радянською збірними з хокею. Спортсмени з Канади по прибуттю в Москву вразили своїх колег доглянутістю і оригінальністю зачісок – волосся на потилиці було вистрижене півколом, а не прямою лінією. Однакові зачіски у членів канадської команди символізували їх єдність і згуртованість, що, ймовірно, можна назвати одним з факторів, що обумовили перемогу над радянськими спортсменами.

Таким чином, «канатка» перетворилася в «канадку», яка стала з того часу популярної. Сьогодні стрижка канадка є затребуваною серед знаменитостей: цю зачіску вибирає багато кінозірок, професійні спортсмени та співаки.

стрижка Канадка
мужская стрижка Канадка

СТРИЖКА КАНАДКА: ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ І РІЗНОВИДИ

До основних характеристик зачіски відноситься: пишність, наявність чуба і коротко підстрижені скроні та потилиця. Вишуканість обумовлюють плавні переходи від короткого до середнього волосся, що також забезпечує акуратний зовнішній вигляд і простоту укладання. При цьому укладання може бути найрізноманітнішим в залежності від уподобань і стилю володаря: чоловік може зробити як елегантну класичну укладку, так і створити на голові певну недбалість.

Виділяють два варіанти цієї зачіски:

  • Класичний. Перехід від коротких частин до довжини. Найбільша довжина пасом характерна для верхівки.

  • Спортивний. Відмінностей від «класики» не так вже й багато, проте цей варіант не передбачає ретельного догляду й укладання. Довжина пасом на маківці, як правило, не перевищує 3-5 см, що і забезпечує невибагливість спортивної стрижки.

ПЕРЕВАГИ КАНАДКИ: ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ САМЕ ЦЮ ЗАЧІСКУ

Основні переваги:

1.  Простота реалізації. Зробити таку стрижку на вищому рівні зможе будь-який барбер, а майстри з багаторічним досвідом цілком здатні впоратися за 10-15 хвилин.

2.  Легке укладання. Класичний варіант не потребує спеціального догляду і укладання: для отримання чудового образу достатньо всього лише помити голову і висушити волосся феном. За бажанням і в залежності від уподобань можна використовувати різноманітні косметичні засоби: гелі, пасти та інше. Таким чином, ви зможете створити неповторний, елегантний і стильний образ. Чоловіча косметика також дозволяє надати необхідну форму як короткому варіанту канадки, так і стрижці з довгими пасмами.

3.  Універсальність. Для канадки немає ніяких вікових обмежень: вона прекрасно виглядає і на дітях, і на юнаках, і на зрілих чоловіках.

4.  Практичність. Одна і та ж зачіска може виглядати абсолютно по-різному: в один момент ви можете виглядати як солідний власник багатомільйонного концерну, а вже через кілька хвилин створити брутальний і спокусливий образ хулігана – все залежить від способу укладання волосся і використання косметичних засобів.

КОМУ ПІДХОДИТЬ КАНАДКА

Канадка вважається універсальною, бо ідеально підійде власникам будь-якої форми обличчя та типу волосся. Якщо вам не подобається класика, ви можете зупинити свій вибір на різних комбінаціях або ж самі запропонувати майстру той чи інший варіант.

На відміну від боксу, для канадки не має значення структура волосся: стрижка мати чудовий вигляд як на прямому, так і на кучерявому або хвилястому волоссі. Єдиний нюанс: зовсім відмовитися від такої зачіски варто представникам сильної статі із зайвою масою тіла.

А загалом стрижка підійде:

  • Володарям круглої або овальної форми обличчя. При першому варіанті краще зупинити свій вибір на варіанті з подовженим чубом або укладати пасма в тім’яної області для створення візуального ефекту подовженого обличчя.

  • Чоловікам з незграбними рисами. Рекомендується віддати перевагу короткому чубу і хаотично спадаючим на скроневу зону пасмам.

  • Молодим хлопцям з нестандартними смаковими уподобаннями та стилем. В такому випадку можна вибрати варіант з довгими локонами в тім’яної області і дуже короткою скронево-потиличної зоною.

Стрижка канадка – це прояв елегантності, витонченості й універсальності. Саме тому вона вже протягом тривалого часу є однією з найпопулярніших чоловічих зачісок. Важливо не забувати, що гарантія привабливого зовнішнього вигляду стрижки – це чистота та охайність волосся.

FAQ

Як виглядає стрижка канадка?

Канадка являє собою коротку чоловічу стрижку з перепадом довжини та об’ємом в лобовій і тім’яній зоні.

До якого типу обличчя підходить канадка?

Найбільше канадка підходить власникам круглої, овальної або трикутної форми лиця.

Якими засобами можна укладати канадку?

Для стайлінгу канадки використовують спеціальні гелі, пасту, мус або віск, які тримають форму і дозволяють надати зачісці необхідну форму та об’єм.

 

Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.