• Frisor TikTok
 • Frisor в Фейсбуке
 • Frisor в Youtube
 • Frisor в Instagram

КРОП: ОРИГІНАЛЬНА СТРИЖКА ДЛЯ СТИЛЬНИХ ЧОЛОВІКІВ

Прагнення виглядати стильно і виділятися з натовпу характерне не тільки для жінок: чоловіки також високо цінують нестандартні зачіски, які вигідно підкреслюють всі їхні переваги. При цьому для кожного представника сильної статі важлива практичність і універсальність. А зачіска не повинна потребувати багато часу для доглядання. Ці вимоги продиктовані сучасним темпом життя. На подібні процедури часто просто не вистачає часу.

Кроп вважається популярною і стильною стрижкою серед молодих людей. Її особливістю є поєднання рівних ліній скронево-потиличної зони з хаосом в тім’яній області.

КРОП: ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ ЗАЧІСКИ

Зачіска кроп з’явилася ще в Середньовічній Франції. Її особливостями вважалися нестандартні форми і невелика довжина. Згодом стрижка модифікувалася і поширювалася спочатку по територіях європейських країн, а потім і в Сполучених Штатах Америки. В середині ХХ століття кроп знову став популярним через свою неординарність і витонченість. Екстравагантний варіант мав попит досить недовго, тому суспільство зупинилося на більш помірному варіанті зачіски з довгими верхніми локонами та акуратно поголеним низом.

стрижка Кроп
мужская стрижка Кроп

РІЗНОВИДИ ЗАЧІСКИ КРОП

Єдиного типу стрижки кроп не існує. Реалізація цієї зачіски може бути класичною з чітким поділом верхньої та нижньої частини, а може бути прикладом оригінального незвичайного експерименту. До найбільш поширених модифікацій зачіски кроп відносять:

 1. Класичний французький. Для нього характерні довгі локони з рваними краями на тім’яній області. Чубчик може укладатися як назад, так і на бік. Вважається, що така зачіска є ідеальним варіантом для тих, хто хоче показати всьому світу свій гарячий характер і вдачу.             
 2. Кроп без чубчика. Строгий і брутальний образ зумовлює обмеження стрижки рівно по лінії лоба.             
 3. Фейд + кроп. Тут немає різких переходів, а є лише м’які розмиті межі між довгою шапочкою і коротким низом. Така модифікація класичного кропа дозволяє візуально подовжити обличчя і створити акуратний витончений образ.             
 4. Дуже короткий кроп. Довжина волосся на тім’яної області всього на кілька сантиметрів більше, ніж в скронево-потиличній зоні. Такий варіант вибирають переважно професійні спортсмени, адже така стрижка практична, проста в догляді та не потребує щоденного укладання.             
 5. Кроп з подовженими пасмами. Довжина локонів на кілька сантиметрів більше, ніж в класичному варіанті, а скронева зона при цьому коротко стрижеться або виголюється. Виглядає такий образ дуже свіжо, яскраво і стильно.             

Уточнюйте у свого барбера, які ще модифікації цієї зачіски він може запропонувати вам зробити.

КОМУ ВАРТО ВИБРАТИ ЧОЛОВІЧУ СТРИЖКУ КРОП

Перед відвідуванням барбершопу потрібно відповідально підійти до вибору зачіски. Для цього потрібно визначитися, яка саме стрижка підійде вам найкраще. Кроп буде прекрасно виглядати:

 • Якщо у вас неслухняне волосся – стрижка точно їх втихомирить;      
 • На володарях квадратної, круглястої та овальної форми обличчя;      
 • Чоловікам з рідким і тонким волоссям. 

Майстри барбершопу Frisor є професіоналами своєї справи, здатні отримати чудовий результат при будь-якій довжині волосся. Перед тим, як прийти в барбершоп, варто трохи почекати, якщо ви власник дуже короткої стрижки: оптимальна довжина локонів становить від 3 до 6 см в залежності від обраного вами варіанту зачіски. Кропу частіше віддають перевагу чоловіки з прямим волоссям, однак і володарі кучерявої або хвилястої шевелюри можуть себе порадувати привабливою зачіскою в руках майстра.

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ І ДОГЛЯДУ ЗА СТРИЖКОЮ КРОП

Популярність зачіски кроп обумовлена ​​не тільки оригінальним, доглянутим і привабливим зовнішнім виглядом, але і практичністю – для отримання бажаного образу не потрібне укладання. Достатньо всього лише помити та висушити волосся. Саме тому зачіска прекрасно підходить сучасним молодим людям із інтенсивним ритмом життя.

Вдаватися до косметичних засобів можна в спеціальних випадках: якщо передбачається романтична вечеря або ви хочете створити образ химерного хулігана. У разі кропа з подовженими пасмами можна домогтися інтелігентного і витонченого образу, зробивши проділ і розділивши локони в різні боки.

Що стосується догляду за цією стрижкою, то барбері дають наступні поради:

 • Віддавайте перевагу природній сушці волосся і вдавайтеся до використання фена лише в разі потреби укладання.      
 • Не купуйте косметичні засоби в мас-маркеті, а вибирайте продукцію професійних брендів. При виборі краще порадитися зі своїм майстром.      
 • Використання спеціальної помади забезпечить привабливий зовнішній вигляд, блиск і м’якість.      

Чоловічих стрижок існує безліч, і кожна з них схожа на іншу, але при цьому відрізняється своїми характерними особливостями. 

FAQ

Які особливості стрижки кроп?

У зачісці кроп зона скронь і потилиці коротко вистрижена або виголена, а чубчик залишається досить довгим.

Який догляд потрібен стрижці кроп?

Кроп не вимагає особливого догляду. Достатньо лише вимити та висушити волосся. Можна укладати за допомогою спеціальних косметичних засобів для стайлінгу.

Яка довжина волосся повинна бути для стрижки кроп?

Довжина волосся повинна становити від 3 до 6 см.

Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.