працювати у Frisor

  • Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Майданчик

Майданчик чоловіча стрижка

Майданчик, або «авіаносець», «флеттоп» (англ. Flattop «плоский верх») – стиль зачіски, який є різновидом стрижки їжачком. Різниця проявляється в спеціально випрямленому вгору волоссі на маківці, якому надається дуже рівний вид. Тому зачіска отримує візуально квадратну форму. Для досягнення цієї стрижки зазвичай виголюють баки і потилицю за допомогою бритви, а потім починається більш складна процедура вирівнювання волосся, наділяючи голову характерною площиною. До того ж для надання форми може використовуватися віск. Щоб підтримувати акуратність зачіски, доведеться робити часті візити до перукаря, іноді навіть раз на тиждень. З правильним доглядом, вона може створити охайний і елегантний зовнішній вигляд практично будь-якому чоловікові.

Після закінчення війни, солдати, що служили в Європі і Тихому океані, повернулися додому і стали частиною громадянської робочої сили. Вони залишали свої стрижки і міняли свою армійську форму на сірі фланельні костюми. Протягом 1950-х років, чоловіки не особливо схилялися до різноманітності свого одягу або зачісок.

Майданчик був основним вибором чоловіків, які прагнули відповідати очікуванням суспільства. The Beatles в перших рядках своєї пісні «Come Together» згадали флеттоп і його зв’язок із соціальним консерватизмом.

Майданчик зберігав відданий контингент носіїв з часів її виникнення. Вона була дуже популярна в післявоєнний період, особливо серед молодих чоловіків, спортсменів і синіх комірців, але її мода впала під час руху унісекс зачісок кінця 1960-х і 1970-х років. Стрижка повернулася в 1980-х і початку 1990-х, перш ніж знову згаснути. Воскресити популярність майданчиків на нетривалий час допоміг Голівуд. Глядачі могли спостерігати цю зачіску на екранах у таких акторів як Арнольд Шварценеггер, Дольф Лундгрен в «Роккі 4» і Том Хенкс в «Форрест Гамп». А також представники музичних колективів намагалися запам’ятатися глядачам своїм зовнішнім виглядом і неординарними зачісками. Завдяки відновленню інтересу до традиційних барбершопів, який почався в середині 2000-х років, майданчик знову з’явився на головах молодих хлопців і чоловіків.

Читайте також про інші: Чоловічі стрижки
Rating: 5.00/5. From 1 vote.
Please wait...
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.