• Frisor в Фейсбуке
 • Frisor в Youtube
 • Frisor в Instagram

МАЙДАНЧИК: ВИБІР СПРАВЖНІХ ЧОЛОВІКІВ

Флеттоп, як у «залізного Арні» та їжачок – все це синоніми однієї й тієї ж зачіски – майданчика. Така стрижка має рівну горизонтальну площину, що і зумовило її назву. Зачіска була на піку популярності двічі – в 30-х роках ХХ століття і в 1984 році.

ІСТОРІЯ ПОЯВИ І РОЗПОВСЮДЖЕННЯ СТРИЖКИ МАЙДАНЧИК

Популярною зачіска майданчик стала приблизно в першій половині минулого століття, коли в пріоритеті були зручність і лаконічність. Переважно з такою стрижкою ходили офіцери, а рядові солдати не могли дозволити собі відвідувати перукарню. Флеттоп вимагав небувалої посидючості самого клієнта і високого рівня майстерності барбера, адже в результаті повинна вийти ідеально рівна зачіска, яка вважалася ознакою статусу і високого військового звання. Надовго вони в тренді не залишилися – на зміну майданчикам досить швидко прийшли стрижки з довгими пасмами.

Знову на піку популярності флеттоп був у 80-і роки: саме тоді на екранах з’явився культовий «Термінатор». В ті часи майданчик носив не тільки «залізний Арні», а й інші знаменитості. Знову популярною стрижка стала не тільки через голлівудських зірок, адже флеттоп акцентує на рисах обличчя, максимально відкриваючи його і підкреслюючи всі достоїнства.

МАЙДАНЧИК: ХАРАКТЕРНІ ОСОБЛИВОСТІ

До відмінних рис цієї зачіски відноситься рівне вистригання волосся в потилично-скроневої області та дуже рівне вистригання волосся зверху «під лінійку» в зоні тімені. В результаті виходить своєрідна платформа, яка дала назву зачісці. У стрижки є схожі риси з андеркатом, проте вона більше нагадує знаменитий «їжачок».

Довжина волосся в тім’яній області може варіюватися. Барбер врахує всі ваші побажання. Як правило, висота площадки не перевищує 3-5 см. Стрижка здатна дещо скоригувати риси обличчя: врівноважити масивну нижню щелепу або зробити вище низький лоб.

стрижка Майданчик
мужская стрижка Майданчик

КОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ЧОЛОВІЧУ СТРИЖКУ МАЙДАНЧИК

Ніяких обмежень у віці не існує. Хоч зачіска здається простою, проте при її виборі потрібно враховувати деякі аспекти:

 • Наявність густого і жорсткого волосся. В іншому випадку стрижка не буде тримати потрібну форму. Або вам буде потрібне постійне використання косметичних засобів і щоденна укладка.

 • Форма обличчя. Володарям круглої форми лиця барбери радять зупинити свій вибір на майданчику з максимальною довжиною волосся до 4-5 см. Таким чином можна вдало подовжити профіль і виділити вилиці. Чоловікам з овальним або витягнутим обличчям краще вибрати флеттоп з довжиною 1,5-2 см, бо зачіска з великим розміром пасом додатково «витягне» обличчя.

 • Довжина шиї. Представникам сильної статі з короткою шиєю варто відмовитися від майданчика, через те, що ця стрижка візуально створить ефект «площини» на обличчі.

Не варто робити флеттоп і чоловікам, схильним до появи залисин, тому, що домогтися рівномірного бажаного результату в такому випадку буде неможливо. Майданчик точно не підійде хлопцям з кучерявим і хвилястим волоссям.

ПЕРЕВАГИ СТРИЖКИ МАЙДАНЧИК

 • Виразний, харизматичний і брутальний образ.

 • Відсутність необхідності в догляді, якщо волосся самостійно тримає форму.

 • Можливість приховати всі недоліки та вигідно підкреслити достоїнства. Особливо виразними стають губи, очі й вилиці.

Серед мінусів цієї зачіски є те, що вона не підійде власникам м’якого волосся. Адже без укладання ви не досягнете бажаного ефекту. Також до нового образу треба буде трохи звикнути, якщо ви наважуєтеся на такий радикальний експеримент вперше.

РІЗНОВИДИ СТРИЖКИ МАЙДАНЧИК

Хоч і здається, що флеттоп – це зачіска, яку неможливо модифікувати, все ж існує кілька варіантів:

 • Класика – коротко острижена скронево-потилична зона та ідеально рівний майданчик в тім’яній області.

 • Каре – відмінною рисою є велика довжина шевелюри в зоні тімені.

 • Теніска – стрижка відрізняється від класики укладанням пасом на бік, при тому що для традиційного варіанту характерний вертикальний напрям волосся.

Щоб визначитися, який варіант стрижки підійде вам найкраще, зверніться до майстрів Frisor. Також ви можете ознайомитися з фото стрижки майданчик на нашому сайті.

ОСОБЛИВОСТІ ДОГЛЯДУ ТА НОСІННЯ ФЛЕТТОПА

Стрижка майданчик дозволяє вигідно виділити та відкрити риси обличчя, акцентувати увагу на бровах, очах, губах і вилицях. Щоб бути гордим володарем доглянутою та акуратною зачіски флеттоп, слід дотримуватися наступних рекомендацій:

 • Регулярна корекція рослинності на обличчі: недоглянута борода, вуса і бакенбарди істотно псують весь образ.

 • Щоденне укладання. Порадьтеся з барбером, які засоби вам необхідні для отримання бажаного результату кожен день.

 • Періодичне відвідування барбершопу для підтримки оптимальної форми.

Для укладання застосовують спеціальні пінки, муси, гелі та фіксатори для чоловіків. Ви можете вибрати будь-який засіб, який вам буде зручно використовувати.

Майданчик – це ідеальний варіант для любителів лаконічності і консерватизму. Зачіска не вимагає витрат великої кількості часу на укладку, підкреслює мужність і стійкість характеру, є практичною і зручною. Не дарма ж її вибирають військовослужбовці, професійні спортсмени та голлівудські зірки.

FAQ

Кому підходить стрижка майданчик?

Майданчик підійде чоловікам з виразними, мужніми рисами обличчя, власникам довгої шиї.

Скільки часу займає укладання майданчика?

Укладання не займає багато часу. Досить висушити мокре волосся феном, піднімаючи пасма біля коріння волосся.

Чи потрібні додаткові засоби для укладання майданчика?

Щоб зафіксувати зачіску, знадобляться спеціальні стайлінгові засоби, підібрати які допоможе майстер барбершопу.

 

Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.