працювати у Frisor

  • Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Напівбокс

Напівбокс чоловіча стрижка

Напівбокс – відносно не довга стрижка, при якій волосся ззаду і з боків голови підстригаються машинкою, але не настільки коротко як в боксі. Характерна риса структури цієї зачіски це плавний перехід від довгих пасом до коротких.

У 1775 році, до заснування Сполучених Штатів, коли Джордж Вашингтон створював Континентальну Армію, він постановив, що новобранці повинні носити коротке волосся. Певна манера по якій стриглися солдати того часу вважається натхненником сучасного напівбоксу. Свій справжній вид, який ми можемо спостерігати сьогодні, зачіска отримала завдяки команді з академічного веслування Єльського університету в кінці XIX століття. Пізніше цю стрижку у них перейняли команди з Гарварду і Прінстона.

Напівбокс був популярний серед веслярів, оскільки команда сиділа в протилежну сторону від напрямку руху човна і, маючи довге волосся, яке лізло в обличчя, атлет не мав можливості їх прибирати, тримаючись при цьому за весла.

Так само вважається, що веслярі Єля хотіли, щоб їх відрізняли від університетської команди по футболу. Футболісти носили довге волосся з метою убезпечити голову від травм, так як шоломи того часу були простими шкіряними касками та практично не давали жодного захисту. Це стало причиною виникнення довговолосого тренду, який мало кому подобався з університетської професури. Футболісти часто ставали сюжетами карикатур в пресі, їх називали «швабраголовими». Незабаром, футбольна команда теж стала стригтися під напівбокс, якраз з появою більш міцних шоломів.

Читайте також про інші: Чоловічі стрижки
Rating: 5.00/5. From 2 votes.
Please wait...
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.