• Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

СТРИЖКА НАПІВБОКС: СТИЛЬ І СУЧАСНІСТЬ

Сьогодні існує величезна кількість цікавих зачісок для представників сильної статі, які гармонійно підкреслюють індивідуальні риси обличчя. До них відноситься стрижка напівбокс, яка являє собою класичний варіант чоловічої зачіски.

Її особливість в універсальності й практичності: така зачіска не тільки візуально приваблива, але і зручна в носінні. Стрижка напівбокс підійде практично кожному чоловікові.

ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ ЗАЧІСКИ НАПІВБОКС

Ще до заснування Штатів, коли створювалася Континентальна Армія, новобранцям було заборонено носити довге волосся. Манера стрижки солдатів того часу стала основою для створення зачіски напівбокс. Сучасний вигляд стрижки з’явився завдяки команді Єльського університету з академічного веслування. Пізніше спосіб підстригання волосся перейняли інші команди Гарварда і Прінстона.

Чоловічі стрижки напівбокс користувалися популярністю у спортсменів і солдатів внаслідок своєї невибагливості у догляді. Волосся не потрібно було додатково укладати, вони не лізли в очі і не заважали під час роботи. Сьогодні таку зачіску роблять не тільки тому, що вона відрізняється своєю практичністю, а й тому, що вона виглядає ефектно, екстравагантно і акуратно.

ЩО ЯВЛЯЄ СОБОЮ НАПІВБОКС – ЗАЧІСКА І В ЧОМУ ЇЇ ПЕРЕВАГИ

Напівбокс – це перш за все коротка стрижка. Максимально довге волосся до 8 сантиметрів залишається лише біля тім’яної зони. Довжина інших ділянок не перевищує позначку у 2-3 сантиметри. Примітна особливість зачіски полягає в плавному, майже непомітному переході від короткого волосся біля скронь і потилиці до більш довгого. Крім цього, напівбокс надає чоловікові мужнього виду, робить його образ більш брутальним і сексуальним.

стрижка Полубокс
мужская стрижка Полубокс

КОМУ ПІДІЙДЕ НАПІВБОКС – СТРИЖКА

Стильно чоловіча стрижка напівбокс буде виглядати у чоловіків з таким типом обличчя:

  • Круг. Градація різної довжини допоможе візуально витягнути обличчя, зробити його менш круглим;

  • Овал. Зачіска гармонійно підкреслить овальне обличчя;

  • Квадрат. Стрижка допоможе згладити квадратну форму обличчя і зробити форму м’якше.

З обережністю до напівбоксу слід поставитися представникам сильної статі з подовженими і витягнутими формами обличчя. Якщо у вас виникли труднощі з вибором, ознайомтеся з фото зачісок напівбокс на сайті Frisor.

Напівбокс також відмінно підійде власникам густого і прямого волосся. На обличчі з кучерявим волоссям зачіска також буде виглядати стильно, але за умови професіоналізму майстра, що її буде робити. Варто відзначити, що ця стрижка не підійде для чоловіків, що мають худорляву статуру. А для спортивних та м’язистих представників вона стане прекрасним доповненням образу.

ЯК ПРАВИЛЬНО ДОГЛЯДАТИ ЗА СТРИЖКОЮ

Невибагливість у догляді – одна з основних причин, за яку чоловіки люблять напівбокс. Неважливо, який у вас тип, структура або наскільки жорстке у вас волосся. Для підтримки привабливого зовнішнього вигляду досить регулярно мити голову відповідним шампунем. Не варто забувати про те, що зачіску необхідно регулярно оновлювати, щоб не допустити втрати первісної її форми. Ріст волосся у кожної людини індивідуальний, тому визначити час візиту в барбершоп ви повинні самостійно.

Якщо вам хочеться поекспериментувати та урізноманітнити вашу зачіску, в інтернеті є безліч фото напівбоксу з різним укладанням на будь-який смак і фантазію. За необхідності використовуйте віск або гель для укладання, або ж надайте об’єм вашому волоссю за допомогою фена.

СТРИЖКА БОКС І НАПІВБОКС: В ЧОМУ ВІДМІННОСТІ?

По суті, ці дві зачіски ідентичні за своєю структурою. Напівбокс є одним із різновидів боксу. Головна відмінність цих двох стрижок полягає в довжині. Для боксу характерно вистригати волосся на маківці не більше 1-2 сантиметрів, при цьому скроні й потилиця підстригаються дуже коротко. Для створення форми майстер використовує спеціальну машинку і ножиці.

Напівбокс короткий відрізняється оформленням окантовки. Якщо в боксі перехід між волоссям робиться трохи вище потиличної частини, то у полубоксі перехід виконується на потилиці.

FAQ

Чим відрізняється напівбокс від боксу?

У полубоксі перехід між коротким волоссям і довшими виконується на потилиці, на відміну від боксу, де перехід вище потиличної частини.

Яка довжина волосся повинна бути у полубоксі?

У класичній стрижці такого типу довжина волосся на маківці не більше 3-4 см.

Кому підійде стрижка напівбокс?

Ідеальний варіант стрижки напівбокс для чоловіків з густими, прямим волоссям.

Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.