працювати у Frisor

  • Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Помпадур

Помпадур чоловіча стрижка

Хоча існує безліч варіацій цього стилю для чоловіків, жінок і дітей, основна концепція полягає в тому, щоб волосся було прибране наверх від обличчя і носилося високо над чолом, а в деяких випадках, навколо боків і зачесане назад. Зачіска помпадур спочатку була названа в честь Жанни-Антуанетти Пуассон, більш відомої як маркіза де Помпадур, офіційної фаворитки французького короля Людовика XV. Ця зачіска, яку вона носила, незабаром стала ознакою розкоші і статусу. Пізніше волосся почали завивати кремом і, за допомогою залізного каркасу, зачіска набувала екстраординарних розмірів. Пізніше, замість каркасів, почали використовувати спеціальні подушечки, наповнені власним, або штучним волоссям для створення об’єму.

Після своєї початкової популярності серед модних жінок XVIII століття, стиль був відроджений в 1890-х роках в образі Дівчат Гібсона – ідеал жіночої краси, створений американським ілюстратором Чарльзом Дана Гібсоном і продовжував бути в моді до початку Першої світової. Волосся укладалося вгору від обличчя з вихором, складеним на верхній частині голови.

Це вже була більш практична зачіска, ніж оригінальний помпадур, який перестав бути винятковою ознакою аристократії, а й став носитися серед середнього класу, який стрімко розвивався Мода на помпадур серед модниць повернулася потім вже в 1940-х роках.

Чоловічий варіант став популярним завдяки Елвісу Преслі в кінці 1950-х і початку 1960-х років. Місцеві аси з коледжної команди з бейсболу в джемперах, залицяющі до милих офіціанток, які розвозять на роликах молочні коктейлі в колоритній закусочній при дорозі; рокабіллі група в однакових картатих піджаках, під жваві крики захоплених молодих дівчат, шануюча Короля Рок-н-Ролла, переграє його останній хіт; зухвалі бріолінщіки в косухах і потертих черевиках, що розсікають через тиху американську глибинку на м’язистих седанах і заряджених хот-родах. Останні, кажуть, вимощували волосся машинним маслом і сажею для особливої стійкості. Їх усіх об’єднувало бажання носити непохитний помпадур – іконічний елемент американського духу, який в наші дні став невід’ємною частиною образу адептів вінтажної культури тієї епохи.

Читайте також інші – Чоловічі стрижки
Rating: 4.00/5. From 3 votes.
Please wait...
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.