• Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в instagram

работать в фризор (шапка)

Frisor barbershop Топ-Кнот

Ліга досвідчених чоловічих перукарів, де приходять до майстра, а не в перукарню.
Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.

Топ-Кнот

Чоловіча стрижка топ-кнот

Багато хто вважає, що чоловіча стрижка — це всього лише тимчасове віяння моди, що виникає спонтанно і приречене так само раптово стати забутим. Але насправді все інакше. «History repeating» – співається в пісні легендарної групи Propellerheads, і в цих словах полягає велика істина. Все нове – це добре забуте старе, тому сьогодні ми поговоримо про стрижку Top Knot, яка має глибокі історичні корені, але віднайшла свіжий подих і актуальність в наші дні. Наперекір іронії, топ-кнот вважається однією з популярних серед чоловічих стрижок.

Стрижка топ-кнот

Очевидно, що TopKnot – це варіація зачіски Man Bun, яка була відома ще з давніх часів і, по суті, є простим вузлом з пасма довгого волосся на маківці. Бородані Стародавньої Греції дуже довгий час надавали перевагу простим і стриманим коротким стрижкам. Але пізніше на їх землю вторглися північні завойовники і принесли з собою моду на довге волосся, зав’язане пучком зверху. Більш звичний для нас вигляд зачіски TopKnot, вже з виголеними скронями, ми можемо побачити на зображеннях японських самураїв. Мода на цю стрижку була обумовлена ​​її високою практичністю і тонкою естетикою.

У XXI столітті Top Knot стала популярною з тих же причин: коротко поголені скроні дозволяють відчувати себе комфортно і допомагають скоригувати овал обличчя, роблячи його більш витягнутим. Але головне в цій стрижці те, що її володарі завжди виглядають дуже волелюбно і непересічно. Чоловіки, які мають неприборканий темперамент і потужну творчу енергію, можуть вдало підкреслити ці якості зачіскою Top Knot.

Кому підійде зачіска Top Knot

Дана стрижка дуже підійде людям з округлою і овальною формою обличчя. Але втім, при правильному поєднанні з доглянутою бородою, Top Knot може підійти будь-якому чоловіку. Винятком будуть лише власники худорлявих і витягнутих обличь – «пучок зверху» лише підкреслить довжину скул і лоба найневигіднішим чином.

Крім того, плануючи відростити волосся для Top Knot, необхідно упевнитися, що ваш тип волосся підійде для цієї зачіски. Найкраще самурайська стрижка підійде людям з прямими або не дуже кучерявим волоссям. Розмашисті кучері краще вирівнювати. Також ваше волосся повинне бути досить густими, щоб справляти необхідний ефект обєму. Рідкі пасма можна візуально зробити об’ємними за допомогою спеціального шампуню і правильно виконаної укладки.

Стрижка топ-кнот

Довжина волосся

Щоб ваш «пучок» не виглядав надто бідно і недоладно, необхідно відростити досить довге волосся. Мінімальна довжина пасм для цієї зачіски складає 15 сантиметрів, що приблизно дорівнює довжині долоні. Але для більшого ефекту рекомендується відпускати довшу шевелюру – це дозволить зав’язувати хвіст не дуже туго, надаючи волоссю об’єм.

Види зачіски топ-кнот

Незважаючи на простоту і невигадливість стрижки Top Knot, вона залишає перукарям і модникам широкий простір для фантазії. На свій розсуд можна визначати бажану довжину волосся на скронях, які зовсім не обов’язково повинні бути коротко поголені. Є можливість варіювати висоту і різкість переходу від скроні до верхівки. Крім того, сучасні стиляги примудряються придумати цікаві способи фіксації пучка, перетворюючи його, наприклад, в витончено заплетену ґульку.

Стрижка топ-кнот

Найцікавіше, що така нетрадиційна для чоловіків зачіска, при безлічі екстравагантних варіацій, дозволяє підкреслити індивідуальність, не втрачаючи при цьому мужності. Тому не бійтеся експериментувати, але підходьте до своїх експериментів з усією сміливістю і розумом. А щоб не помилитися і бути впевненим в доречності тієї чи іншої стрижки — звертайтеся до професіоналів Frisor.

Rating: 5.00. From 1 vote.
Please wait...
Carlsberg - партнёр Frisor Tullamore Dew partner Kvas Taras logo
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.