• Frisor в Фейсбуке
 • Frisor в Youtube
 • Frisor в Instagram

ТОП КНОТ: ТРАДИЦІЇ В ПЕРУКАРСЬКОМУ МИСТЕЦТВІ

Топ Кнот – це модна чоловіча зачіска, основною відмінністю якої вважаються коротко підстрижена чи збрита скронева область. Сьогодні стрижка знову стала популярною, тому що є універсальною і прекрасно поєднується з будь-яким іміджем.

ІСТОРІЯ ПОЯВИ ЗАЧІСКИ ТОП КНОТ

Топ Кнот бере свій початок у Стародавній Японії: саме самураї почали носити таку зачіску через її практичність й естетичність. Збирали в вузол волосся і язичники-індіанці, оскільки їх релігія не дозволяла обрізати волосся. Також полюбляли таку зачіску грізні та брутальні вікінги через відсутність часу на стрижку. Воїни робили Топ Кнот тоді, коли збиралися на полювання, битву або займалися побутовою роботою.

Сьогодні популярність стрижки Топ Кнот обумовлена тією ж універсальністю і привабливістю. Зачіска передбачає виголювання скронь, що надає образу додаткової мужності, брутальності та харизматичності. Довжина волосся в цій зачісці не повинна бути менш як 15 см, оскільки це мінімальна довжина, при якій можна зробити акуратний і витончений пучок.

стрижка ТОП-КНОТ

ТОП КНОТ: ХАРАКТЕРНІ РИСИ

 • Топ Кнот є пучок з довгого волосся в поєднанні з коротко постриженою або повністю збритою скроневою областю. Перед походом до барбершопу будьте готові до таких нюансів:

 • Довжина пучка повинна перевищувати 15 см.

 • Різкий перехід від коротко підстриженої скроневої області в основну зачіску. Ви можете віддати перевагу комбінації Топ Кнот з Фейд, при якому використовується техніка плавного переходу.

 • Широкі бакени будуть виглядати неохайно, якщо у вас немає бороди.

 • Ви можете зіткнутися з такою проблемою, як постійна втрата фіксуючих резинок.

Топ Кнот в поєднанні з акуратною бородою і вусами створять образ брутального, екстравагантного і стильного чоловіка. З такою зачіскою ви проявляєте свою індивідуальність і відчуття стилю, а також вам гарантована увага з боку оточуючих.

ТИПИ СТРИЖКИ ТОП КНОТ

Якщо ви хочете оригінально висловити свою індивідуальність, зверніть увагу на зачіску Топ Кнот. Дану стрижку можна сміливо назвати роздоллям для експериментів з іміджем і образами. Для Топ Кнот характерна лаконічність, маскулінність, витонченість і дещиця хуліганства. До найбільш поширених модифікацій зачіски відносяться:

 • Top Кнот з різким переходом. Тут немає плавності: гладко виголена скроня відразу ж переходить в основне пасмо на тім’яній області;

 • Top Кнот з м’яким переходом. Такий пучок ще можна назвати димчастим, оскільки волосся не обривається різко, а плавно переходить в місце головних локонів;

 • Top Кнот без гоління і стрижки скронь. В такому випадку в пучок збираються окремі пасма, а інші залишаються розпущеним;

мужская стрижка ТОП-КНОТ

КОМУ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ВИБРАТИ СТРИЖКУ ТОП КНОТ

Перш за все, високо оцінять стрижку чоловіки, яким подобаються сміливі рішення та експерименти, а також підвищена увага до своєї персони. Завдяки цій зачісці можна отримати нестандартний і оригінальний образ, зберігши при цьому маскулінність. До слова, Топ Кнот є універсальним, оскільки буде мати чудовий вигляд і з класичним діловим костюмом, і з повсякденним образом. Зачіска навіть стала своєрідною стереотипною символікою субкультури хіпстера.

Стрижку вибирають переважно представники сильної статі з акуратними доглянутими довгими локонами. Найкраще поєднується Топ Кнот з темними прямими пасмами. Кучеряве волосся також дозволяє отримати в результаті привабливий і акуратний образ: в такому випадку пучок потрібно збирати нижче тімені.

Безперечно, найкраще Топ Кнот виглядає на чоловіках з правильними рисами обличчя. Ідеальними варіантами вважаються такі форми обличчя, як коло, овал і квадрат. Зачіска дозволяє візуально подовжити профіль і акцентувати увагу на вилицях. Ознайомитися з фото стрижки Топ Кнот ви можете на сайті Frisor.

ТОП КНОТ: КОМУ КРАЩЕ ВІДМОВИТИСЯ ВІД ЗАЧІСКИ

Досить погано поєднується пучок ззаду з витягнутою формою обличчя через ще більше візуальне подовження. Відмовитися від стрижки варто також молодим людям з астенічною статурою і худим обличчям. Якщо ж ви все-таки зважилися зробити Топ Кнот, краще доповніть образ бородою і вусами, щоб збалансувати пропорції.

Не рекомендується робити цю зачіску власникам тонкого і рідкого волосся, через те, що воно лише підкреслить цей недолік. Відмовитися від Топ Кнот варто людям із занадто виразними рисами обличчя.

ОСОБЛИВОСТІ ДОГЛЯДУ ЗА СТРИЖКОЮ ТОП КНОТ

Ця зачіска має чудовий вигляд при постійному та правильному догляді. Але подальше відростання неминуче, і як наслідок акуратна зачіска стає неохайною.

Виходу з цієї ситуації два:

 • Частіше відвідувати свого майстра для регулярної корекції скроневої області;
 • Придбати електричну машинку і стригти віскі самостійно в домашніх умовах.

Щоб волосся виглядало чудово, ретельно вибирайте косметичні засоби або проконсультуйтеся зі своїм барбером.

мужская стрижка ТОП-КНОТ

FAQ

Якою має бути мінімальна довжина пасом для пучка в Топ Кнот?

Довжина волосся повинна становити не менше 15 см. Тоді зачіска буде виглядати стильно й охайно.

Як часто потрібно стригти волосся при зачісці Топ Кнот?

Потрібно корегувати довжину в міру відростання волосся. Це можна зробити спеціальною машинкою або записатися до вашого барберу.

Кому підійде Топ Кнот?

Топ Кнот ідеально підійде чоловікам з правильними рисами обличчя і формою коло, овал і квадрат.

Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.