• Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

ЗАЧІСКА ЦЕЗАР: КРАСА В ПРОСТОТІ

Серед безлічі стрижок для чоловіків цезар навряд чи можна назвати яскравим. Для цієї зачіски не характерні якісь екстравагантні особливості, однак попит на неї залишається стабільним. Стрижка цезар підкуповує представників сильної статі своєю практичністю, лаконічністю і строгістю.

ІСТОРИЧНІ ВІДОМОСТІ ПРО ЧОЛОВІЧУ СТРИЖКУ ЦЕЗАР

Згідно з історичними даними, дана зачіска була придумана спеціально для давньоримського державного діяча, понтифіка і імператора Юлія Цезаря. Великий полководець дуже рано почав втрачати свою густу шевелюру, а залисини виглядали не надто привабливо на голові диктатора. Хоч тоді ще й не існувало професії стиліста, наближені до Гаю Юлію Цезарю придумали стрижку, яка вдало змогла приховати рідкі локони. Імператор відомий всьому світу як розсудлива, строга і грамотна людина, тому такі ж характеристики нерідко приписують власникам чоловічої стрижки, названої на честь великого полководця.

На піку популярності зачіска цезар була в кінці ХХ століття. Попит на стрижку істотно виріс завдяки Джорджу Клуні, який виконав роль Дага Росса в культовому американському серіалі Emergency Room. Волосся актора вже тоді почало сивіти, тому багато чоловіків почали наслідувати його стиль з ефектними побілілими пасмами.
Цезарь frisor.ua

ЧИМ ЗАЧІСКА ЦЕЗАР ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ІНШИХ СТРИЖОК

Цезар – це коротка зачіска з чубом, основною відмінною рисою якої вважається підстригання волосся на маківці, скронях і потилиці на одному рівні. Така техніка надає стрижці акуратного і доглянутого зовнішнього вигляду, навіть якщо для чоловіка характерна неслухняна шевелюра.

Деякі майстри рекомендують відростити для створення цієї стрижки волосся на довжину до 5 см, однак цей параметр варіативний і залежить від того, який результат ви очікуєте отримати. Як правило, довжина локонів становить не менше 2,5 см.

Класичний чубчик для цієї зачіски формує характерне півколо або ж рівну пряму лінію. У деяких випадках окантовка скроневої області нагадує геометричну фігуру, оскільки вона повинна бути абсолютно рівною і чіткою.

ЦЕЗАР: ОСНОВНІ РІЗНОВИДИ ЗАЧІСКИ

Виділяють класичний варіант і різні варіативні види стрижки цезар. Для класики характерна довжина шевелюри від 3 до 5 см, при цьому всі переходи не повинні бути різкими. Такому різновиду зачіски віддають перевагу ділові чоловіки, адже вона прекрасно поєднується з класичним костюмом і гармонійно доповнює імідж бізнесмена.

Варіант з різкими переходами найкраще виглядає на молодих людях. Для такого різновиду характерна коротко підстрижена скронево-потилична область. Нерідко образ доповнюється геометричними візерунками. Прийнятна також комбінація цезаря з Фейдом.

Крім іншого, тип зачіски цезар визначається методом укладання. Класичний варіант воліють представники сильної статі середнього віку, тому, що укладати волосся зовсім не складно: можна використовувати лише гребінець для отримання ідеально рівних контурів. Молодим людям більше до душі експерименти: нерідко формування образу передбачає укладання локонів наверх з використанням фена і різних косметичних засобів на кшталт пінок, гелів, стайлерів і лаків.

Основною перевагою зачіски можна назвати її практичність, універсальність і зручність. Цезар – це ідеальний варіант для професійних спортсменів, ділових людей, у яких немає багато часу на укладання волосся, і дітей, адже зачіска не буде відвертати від занять і заважати різного роду активностей.

ЦЕЗАР: ПЕРЕВАГИ СТРИЖКИ

До основних переваг цієї зачіски відносяться:

  • Простота і лаконічність. Укладання можна легко зробити в домашніх умовах без витрат великої кількості часу.      
  • Стриманість і естетичність.      
  • Можливість ефективно усунути недоліки та підкреслити переваги. Наприклад, за допомогою цієї стрижки можна скорегувати неправильну форму чола.      

При цьому потрібно зазначити, що цезар підійде далеко не кожному чоловікові. Відмовитися від стрижки варто людям з неслухняним, хвилястим та кучерявим волоссям. В іншому випадку контури зачіски будуть розмитими, а бажана форма не збережеться. Не рекомендується також робити зачіску власникам круглої форми обличчя, тому, що рівний чубчик візуально розширить обличчя.

КОМУ ПІДІЙДЕ ЗАЧІСКА ЦЕЗАР

Результат стрижки багато в чому визначається формою обличчя:

  • Діамант. Форма гармонійно поєднується з зачіскою цезар, оскільки прямий чуб ефективно компенсує ширину скул і щік.      
  • Овал. Вважається ідеалом, якого підходять абсолютно всі стрижки.      
  • Квадрат. Абсолютно рівний чубчик, що акцентує увагу на незграбності цієї форми та лише підкреслює мужність і брутальність.      
  • Трикутник. Обсяг створює баланс з нижньою щелепою.      

Вибрати цю зачіску рекомендується також чоловікам, у яких починає з’являтися сивина. Цезар ефективно може замаскувати ці недоліки. Відмовитися від стрижки слід представникам сильної статі з круглою і витягнутою формою обличчя, неправильними пропорціями голови, жорсткими і хвилястими локонами. Щоб підібрати ідеальний варіант цезаря, зверніться до професіонала барбершопу Frisor, який оцінить форму обличчя і структуру волосся. Майстер проведе кваліфіковану консультацію та допоможе вибрати найбільш підходящий варіант стрижки.

FAQ

Кому підійде стрижка цезар?

Цезар стане кращим вибором для чоловіків з сивиною і лисинами. Ця стрижка допоможе приховати ці недоліки.

Кому не варто робити стрижку цезар?

Якщо ви власник круглої або витягнутої форми обличчя, жорсткого або хвилястого волосся – краще відмовитися від зачіски цезар.

Як укладати зачіску цезар?

Стрижка проста в укладанні – досить скористатися гребінцем, а для більш ефектного образу укласти волосся за допомогою засобів для стайлінгу.

Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.