працювати у Frisor

 • Frisor в Фейсбуке
 • Frisor в Youtube
 • Frisor в Instagram

Frisor I

м. Театральна

Пушкінська, 9б
096 688 06 97

Про перукарню

Frisor Barbershop лого з бородою

Барбершоп на Пушкінській в Києві - це не звичайна перукарня, де вам просто зроблять стильну стрижку та акуратно підрівняють бороду. Frisor I - це справжня команда професіоналів, яка створює невимушену атмосферу і може підтримати будь-яку розмову. Саме тому всі клієнти барбершопу на Пушкінській повертаються не тільки за новою зачіскою, а й за емоційним відпочинком й душевними розмовами.

Чому варто звернутися до філії Frisor на Пушкінській?

Frisor на Пушкінській - більше ніж звичайна перукарня. Наші майстри зосереджуються на найдрібніших деталях, щоб зібрати ідеальний образ для кожного гостя. Ця філія стала своєрідним проявом сучасної культури. Фрізор на Пушкінській дійсно є територією брутальності, маскулінності й істинно чоловічої філософії.

Ніхто не буде сперечатися, що сучасні чоловіки приділяють досить багато уваги своїй зовнішності, щоб відчувати себе впевненіше і притягувати погляди оточуючих. Саме тому барбершопи стали настільки затребуваними, і більшість чоловіків віддають перевагу їм, а не звичайним перукарням. У Frisor Barbershop на Пушкінській 9Б ви зможете не тільки оновити свій образ, а й повноцінно відпочити.

Особливості цієї філії Frisor

Відвідавши Frisor, ви можете бути впевнені, що в результаті отримаєте карколомний образ. Серед наших переваг:

 1. Використання якісної перевіреної косметики. Пасти, глина, гелі, бріолін, віск, масла, спеціалізовані засоби для укладання бороди та вусів - все це повинно бути в арсеналі барбера.
 2. Дружний колектив професіоналів. Майже всі наші майстри працюють в барбершопі на Пушкінській ще з моменту його відкриття. Барбери весь час удосконалюють свої навички та підвищують свою кваліфікацію, щоб пропонувати клієнтам тільки найкраще.
 3. Атмосфера. Тут вам не доведеться зіткнутися з жіночими розмовами, гламурним дизайном інтер'єру і безліччю безглуздих декоративних елементів. Ми цінуємо брутальність і оригінальність. У Frisor вам точно буде комфортно і затишно.
 4. Зручне розташування. Цей Фрізор знаходиться в Шевченківському районі недалеко від КМДА - в самому серці нашої прекрасної столиці. Дістатися досить просто: барбершоп розташований на однаковій відстані від станцій метро Театральна і Золоті Ворота.
 5. Круті послуги. У перукарні на Пушкінській ви можете не тільки зробити стильну зачіску або підстригти бороду, а й скористатися іншими вузькопрофільними послугами.
 6. Нам довіряють. Серед наших клієнтів представник компанії Monobank Дмитро Дубілет, Андрій Данилко, більш відомий під псевдонімом Вєрка Сердючка і багато інших публічних людей.

Ми прекрасно розуміємо, що ритм сучасного чоловіка дуже швидкий, тому зробимо все можливе, щоб ваше перебування в нашому салоні було максимально комфортним і результативним.

Фрізор на Пушкінській - місце, де вам допоможуть підібрати підходящий образ і нададуть весь комплекс послуг на вищому рівні.

 • Бренд лідер

  Бренд лідер

 • 600 задоволених клієнтів кожен день

  600 задоволених клієнтів кожен день

 • Підтримуємо чоловічі традиції

  Підтримуємо чоловічі традиції

 • Любимо світ

  Любимо світ :)

Carlsberg - партнёр Frisor Nemiroff Bushmills Morshinskaya

Контакти

Frisor I

м. Театральна

Пушкінська, 9б
096 688 06 97
Час роботи:
Щодня 10:00 - 21:00
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.