працювати у Frisor

 • Frisor в Фейсбуке
 • Frisor в Youtube
 • Frisor в Instagram

Frisor III Barbershop Київ

выбор Украины 2019
Ліга досвідчених чоловічих перукарів, де приходять до майстра, а не в перукарню.

Ігор Сергієнко

Magister ✭ ✭ ✭ ✭

опыт *** лет

Онлайн запис

Денис Неструєв

Barber ✭

опыт *** лет

Онлайн запис

Вячеслав Зиниченко

Grand Master ✭ ✭ ✭

опыт *** лет

Онлайн запис

Олег Волков

Magister ✭ ✭ ✭ ✭

опыт *** лет

Онлайн запис отзывы

Frisor III

Ботанічний сад

Льва Толстого, 23/1
067 355 75 01

Про перукарню

Frisor Barbershop лого з бородою

Frisor III розташований по вулиці Льва Толстого, 23/1. Поруч знаходиться яскравий ботанічний сад, що створює атмосферу легкості та комфорту. Будівля, де знаходиться барбершоп, знаходиться у царському будинку, тому у цього місця своя довга історія, і ми її продовжуємо. Також поряд знаходиться один із найстаріших університетів Європи - КНУ імені Тараса Шевченка. Frisor barbershop на Льва Толстого є найбільшим барбершопом в Україні.

Frisor - це справжній чоловічий клуб, зі своєю драйвовою та самобутньою атмосферою. Інтер’єр виконаний у лаконічному стилі із мозаїки, шкіряних крісел та диванів. Зелений колір допомагає відпочити та повністю поринути у себе. У нас знаходиться крута фотозона, де часто проводять зйомки та роблять промо. Саме тут ми знімаємо для вас результати нашої плідної роботи.
Велика зона для паркінгу залишить твій автомобіль у безпеці, доки ти займаєшся зачіскою. Тому біля барбершопу 3 у Києві завжди можна знайти крутезні байки та мотоцикли, що так люблять наші клієнти.

Наші майстри понад 4 років накопичували досвід, у кожного із них свій стиль, притаманний лише їм. Тільки у нас ти зможеш зробити зачіску під кінематографічним світлом. Це місце, де ти знайдеш себе та свій стиль, а наші барбери допоможуть тобі у цьому. Атмосфера одразу зарядить твій настрій мужністю та енергією. А бар із алкогольними напоями та кавою допоможе тобі розслабитися та відчути справжню сімейну атмосферу.

Крута команда професіоналів - це головна фішка третього Frisor. Кожен працює із душею та серцем, робить зачіски, оформлює бороду, робить камуфлювання та гоління гострими лезами. Понад 2000 зачісок роблять майстри кожного місяця, адже кияни розуміються на стилі.

 • Бренд лідер

  Бренд лідер

 • 600 задоволених клієнтів кожен день

  600 задоволених клієнтів кожен день

 • Підтримуємо чоловічі традиції

  Підтримуємо чоловічі традиції

 • Любимо світ

  Любимо світ :)

Наші барбери

Carlsberg - партнёр Frisor Nemiroff Bushmills Morshinskaya

Контакти

Frisor III

Ботанічний сад

Льва Толстого, 23/1
067 355 75 01
Час роботи:
Щодня 10:00 - 21:00
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.