працювати у Frisor

 • Frisor в Фейсбуке
 • Frisor в Youtube
 • Frisor в Instagram

Frisor VII

Британський квартал

Дмитра Луценка, 10А
095 285 56 66

Про перукарню

Frisor Barbershop лого з бородою

Барбершоп в Британському Кварталі є втіленням сучасної культури чоловічої привабливості. Тут не тільки можна зробити стильну зачіску, підстригти бороду і замаскувати сивину, а й поспілкуватися на будь-які теми з майстрами і насолодитися по-справжньому мужньою брутальною атмосферою. Звичайно ж, в цій перукарні задовольнять будь-яку примху для створення ідеального образу і вашого кардинального перетворення.

Чому варто вибрати перукарню Frisor VII у Британському Кварталі?

Наш барбершоп розташований в самому озелененому і затишному районі Києва за адресою вул. Дмитра Луценка, 10. Тут ви зможете насолодитися тишею, і спокоєм. А атмосфера дозволяє втекти на деякий час від робочих буднів і щоденної виснажливої метушні.

Фрізор в Британському Кварталі - це вдала комбінація нетлінної класики і прогресивної сучасності. Наші майстри зроблять все можливе і неможливе для створення ідеального стильного образу. Серед переваг цієї філії:

 • Досвідчені барбери. У нашому колективі працюють майстри з досвідом роботи не менше 3 років. Ви можете бути впевнені, що в результаті отримаєте бажаний образ. Ми весь час прагнемо до досконалості, любимо складності і експерименти, допомагаємо підібрати образ в залежності від особливостей кожного клієнта.
 • Унікальні послуги. У нашому барбершопі ви можете випробувати на собі королівське гоління та дізнатися про правильний домашній догляд, щоб виглядати надзвичайно кожен день.
 • Приємна невимушена атмосфера. Frisor в Британському Кварталі - це не звичайна перукарня, а чоловічий клуб.
 • Нам довіряють. Щомісяця до нас приходять змінити зачіску, підрівняти бороду або закамуфлювати сивину приблизно 600 клієнтів.

Наша основна мета - зробити чоловіків впевненими в собі та незалежними. Барбер враховує всі особливості кожного гостя: форму і риси обличчя, статуру та стиль одягу, щоб створити максимально відповідний образ.

Чим Frisor VII відрізняється від звичайної перукарні?

Універсальна перукарня - не те місце, де чоловік може відпочити або подискутувати про футбол або політику. Найчастіше в таких закладах з представником сильної статі працює перукар-універсал, який не обізнаний у багатьох тонкощах і нюансах чоловічих стрижок на відміну від професійного барбера у Фрізор. Крім того, майстри барбершопу використовують спеціалізовані машинки для стрижки та знають про всі деталі використання професійних інструментів.

Ще одна істотна відмінність - це атмосфера. У перукарні навряд чи можна відчути традиційний дух барбершопу, який спостерігається в філії Frisor VII, адже не дарма його ще називають класичним чоловічим клубом.

Фрізор - мистецтво чоловічої привабливості і стилю. Ми впевнені, що ви залишитеся задоволені стрижкою у цьому місці.

 • Бренд лідер

  Бренд лідер

 • 600 задоволених клієнтів кожен день

  600 задоволених клієнтів кожен день

 • Підтримуємо чоловічі традиції

  Підтримуємо чоловічі традиції

 • Любимо світ

  Любимо світ :)

Carlsberg - партнёр Frisor Nemiroff Bushmills Morshinskaya

Контакти

Frisor VII

Британський квартал

Дмитра Луценка, 10А
095 285 56 66
Час роботи:
Щодня 10:00 - 21:00
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.