• Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

ДМИТРО ВЕРХОВЕЦЬКИЙ: ВІД МАЛЕНЬКОГО ПРИМІЩЕННЯ ДО БАРБЕРШОПІВ ПО ВСІЙ ЄВРОПІ

Мною завжди рухала мета. Я приїхав з Миколаєва у величезний Київ з купою амбіцій і порожнечею в кишенях. Ти один на один з усіма проблемами в місті, де таких як ти — сотні тисяч. Або ти думаєш і робиш щось, або залишаєшся на дні. Я обрав перше.

verhovetsky_title

Моя діяльність почалася ще в юності, коли мама відправила мене на курси перукарського мистецтва. Я виріс у родині перукарів, мені було легше адаптуватися. В результаті, освоївши основні ази, я зміг працювати. Кожен салон давав мені більше досвіду, але я не відчував свободу. Я зрозумів, що потрібно відкривати свою справу, навіть якщо немає інвесторів та капіталу. Я наполегливо працював і зміг зняти невелике приміщення на Пушкінській, де тоді вперше відчув всю важливість керівництва. На момент відкриття мені було 23 роки і я до кінця не вірив, що це зі мною сталося.

Все, що я заробляв, йшло в розвиток Frisor. Я повинен був розібратися у всьому і в один момент перерости із перукаря в підприємця. Тоді ще не було потужної команди і все звалилося на мене в один момент: від маркетингу до навчання майстрів. У той час, мені дуже допомогло безліч людей. Вони протягнули мені руку допомоги, коли я потребував підтримки. Ми придумували божевільні фішки, щоб привернути увагу і стати одними з кращих. Тоді я усвідомив, що коли ти віриш у свою справу — абсолютно все можливо.

Всі мріють про власний бізнес, але не усвідомлюють, наскільки це складно. Ти працюєш 24/7, щоб зробити з кожним разом все краще і краще. Я зітрусь в порошок, але гості та люди, які у мене працюють, будуть задоволені комфортом.

verhovetsky_3

Керівник — це, в першу чергу, людина, яка не ставить себе вище інших, грамотно доносить свої ідеї співробітникам. Він знає, що робить і має певну мету. Ми побудували систему, в якій всі на рівних і разом думаємо, як покращити наше місце. Ми намагаємося не мотивувати нікого грошима. Я прививаю хлопцям відчуття, що Frisor — це наш будинок. Кожне питання обговорюється і всі сторони приходять до одного вірного рішення. Діалог — це найкращий спосіб уникнути конфлікту всередині команди.

Потрібно розуміти психологію людей та бути готовим йти назустріч своїй команді. Негатив — це поганий спосіб донести інформацію. Якщо ти підійдеш до майстра і насвариш його за запізнення, випишеш штраф, то він подумає, що ти дуже строгий і зарозумілий. Спочатку йде об’єктивна оцінка ситуації та діалог, а лише потім приймаються заходи.

За 5 років існування, результатом цього підходу є дуже маленький відсоток майстрів, які пішли з Frisor. Більшість з них відкрили свої барбершопи.

Ми хочемо, щоб Frisor підкорив весь світ і створив новий світовий стандарт якості для барбершопів. Саме для цього ми відкрили новий сайт Frisor World, щоб стати ближче до наших нових франчайзі. Зараз є філії в Польщі, нещодавно продали франшизу в Австрії, а скоро сподіваємося відкритися ще й у Римі.

verhovetsky_2

Любов робить життя яскравішим. Головне її бачити у всіх деталях. Без любові все втрачає будь-який сенс і перетворюється на рутину. Любов – це егоїзм. Це твоє бажання любити. Потрібно бути егоїстом, щоб людина любила тебе довго і постійно. Я вдячний долі, за тих, хто залишився поруч не дивлячись ні на що. Я не ховаюся за маскою і чекаю цього від інших.

Моє натхнення – це музика, кохана людина, пригода, концерти і мотоцикл, який дарує відчуття волі. Звичайно, я б міг купити машину, годинами стояти в заторах, але «в комфорті». Але це був би не я. Це була максимально спонтанна, але вдала покупка мотоцикла Yamaha Drug Star у хлопця, який просто приїхав в гараж і розповів мені про бажання продати. Він назвав смішну ціну, я без роздумів погодився та купив. Я їжджу на ньому аж до першого снігу. Можлтво, в років 50, захочу собі машину високого класу і сидіння з підігрівом, але зараз потрібно жити динамічніше! Не розслаблятися і завжди бути в тонусі. Якщо ти не будеш жити зараз, то коли?

verhovetsky_1

У кожного віку є свої етапи. На нас тисне суспільство і змушує слідувати своїм стандартам: у тебе повинна бути квартира, машина і тд. Я краще зароблю грошей і відкрию новий Frisor, ніж куплю квартиру. Я не бачу сенсу оточувати себе занадто лакшері життям — це викликає дискомфорт. Можна подорожувати за копійки, за кілька євро куштувати місцеву кухню і по-справжньому відчувати момент. Мені краще купити 3 пари джинс в мас-маркеті і не турбуватися, ніж витратити все на одні, але брендові, які я зіпсую вже завтра. Щастя не в тому, скільки коштують твої речі, а в тому, які емоції та люди тебе оточують.

Я ніколи не стою на місці, придумую нові шляхи до внутрішнього щастя. Це нескінченний процес. Більшу частину мене займає творчість, а саме косплеї відомих персонажів. Також, я люблю geek-культуру й все, що з нею пов’язано: комікси, серіали, фільми, книги – це не просто хобі, а цілий світ нескінченних історій та персонажів. Я підходжу до цього із особливою важливістю, адже ідеалу немає меж. Косплей схожий на чисте полотно — ти створюєш абсолютно різних персонажів, оживляєш їх, знаходиш костюми, робиш максимально схожий грим та даруєш людям емоції. Наприклад, для максимальної схожості з Джоном Сноу, я навіть катався по вулицях на коні. Це надихає, перезаряджає і залишає приємні спогади. Обожнюю їздити на Comic Con, робити тематичні фотосесії і зустрічатися з цікавими людьми, яким також подобатися перевтілюватися та бути частиною світу косплеїв. Завдяки розвитку творчих якостей, я знаходжу нестандартні рішення і завжди залишаюся трохи дитиною. Саме це допомагає мені в роботі над Frisor.

Я ніколи ні про що не шкодую. Мій вибір і є результат сьогоднішніх успіхів. Все як у фільмі «Назад в майбутнє» — якщо ти змінюєш минуле, то змінюєш і майбутнє. Всі мої помилки, правильні чи не дуже рішення, роблять мене тим Дмитром, якого знає більшість. Мені все подобається, я нічого б не змінив!

Carlsberg - партнёр Frisor Nemiroff Bushmills Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.