• Frisor TikTok
  • Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Ти твориш себе. Ми творимо для тебе

nemiroff preview

Нестримний дух – це основа ДНК Nemiroff. Чоловік в стилі Nemiroff — сильний та волелюбний бунтар. Він впевнено крокує світом і сам створює свою долю. Тож продукція бренду створена для тих, хто не шукає виправдань, насолоджується життям та сам формує своє майбутнє.

Репутація, перевірена століттями

Nemiroff — бренд із 150-річною історією, представлений на 5-ти континентах.

В архівах збереглись дані, що в Немирові виробляли горілку майже за 100 років до того, як Менделєєв захистив свою дисертацію «Про поєднання спирту з водою». Так, ще у 1737 році описується як на прийомі в палаці графа Потоцького для гостей-дипломатів з Австрії, Росії та Османської імперії подавали місцеву настоянку на меду до вечері.

Можливо, це була перша неофіційна згадка продукту, який потім став легендарним – медова з перцем. Авторська горілка Nemiroff стала частиною «закордонного набору», її часто дарують своїм друзям і колегам як національний сувенір.

Офіційно історія бренду бере початок у 1872 році, коли після реконструкції відкрили найбільшу на Поділлі винокурню. Вона була одним з ключових експортерів алкоголю в регіоні і про горілку з Немирова уже знали в сусідніх країнах завдяки її якості. В той час, коли інші виробники використовували дешевий спирт з картоплі, завод в Немирові налагодив виробництво високоякісного зернового спирту.

Глобальна ставка

Сміливі рецепти і якість світового рівня швидко зробили продукти бренду культовими і впізнаваними – про Nemiroff дізналися в усьому світі:

  • Компанія входить в ТОП-10 горілчаних брендів у світі та в ТОП-3 бренда в глобальному Duty-Free.
  • Експортер №1. Близько 40% продукції, а це майже кожна друга пляшка, яка йде на ринки інших країн – це горілка Nemiroff.

Світове визнання підтверджують понад 100 найвищих нагород на міжнародних смакових конкурсах. Лише за останній рік Nemiroff отримав звання «Distillery of the Year», «Flavored Vodka of the Year», «Best in Show», “Century Product” на конкурсах в Берліні, Нью-Йорку, Лондоні та Лас-Вегасі.

nemiroff photo2

Міцний фундамент

Запорукою успіху бренду по обидва боки океану та предметом особливої гордості стали самобутні авторські рецепти, в основі яких унікальна історична спадщина знань ще з XVIII століття.

Важлива складова рецептів, яку конкуренти не в змозі повторити – багатство трав, спецій та інших натуральних інгредієнтів, що відбираються фахівцями вручну. Вода, що входить до складу продукції Nemiroff – з артезіанських джерел краю тисячі озер на Поділлі, а вся суміш проходить 11 ступенів фільтрації, серед яких природними матеріалами. Це – основа довершеного смаку Nemiroff.

Однак найголовніше для виробника – його репутація. У Nemiroff вона перевірена століттями.

 

 

  • Carlsberg - партнёр Frisor
  • Nemiroff
  • Bushmills
  • Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.