• Frisor TikTok
  • Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Топ-майстер Нікіта Буднік про школу Frisor і людські якості

У період шкільних років зацікавився професією барбера. Поставив собі мету, що обов’язково знайду гідну школу для вивчення всіх тонкощів. У моїх планах не було університету, адже я не хотів втрачати 5-6 років на диплом, який мені не знадобиться.

Микита Будник

Сім’я підтримала мене у виборі професії.  Для мене це було дуже важливо, тому що багато хто живе за застарілими стереотипами — без вищої освіти нікуди. Мої ж батьки мають сучасні погляди. Я щасливий, що мене розуміють і приймають.

Я прийшов в школу барберів із конкретною метою — стати майстром Frisor. Про школу я дізнався з Youtube, але мені здавалося, що сюди потрапити дуже важко. Коли почалися перші заняття, моїм наставником став В’ячеслав Максунов.

У Frisor ми засвоїли базові знання про стрижках. Крім цього нам пояснили, як спілкуватися з гостями, як правильно себе подати. Це дало впевненість в собі, як в майстрі. Теорія дає фундаментальні знання, які використовуються не тільки під час навчання, а й зараз. Але практика — це гарантія успіху. Всі починали з простих варіантів і керівництва процесом вчителя від А до Я. З кожним разом роботи ставали кращими, а моделі йшли задоволені новою стрижкою. Ще жодного разу не пошкодував, що обрав саме Frisor.

nikita-budnik-02

Під час навчання ми їздили в дитячий будинок, щоб стригти хлопців. Ми зраділи, що можемо допомогти. Зібрався чимала група барберів з різних філій Frisor.  Коли ми приїхали, побачили дітей та поспілкувалися з ними, то сприймати свої проблеми було просто неможливо. В їхньому віці ми грали у дворі, ходили в звичайну школу, їздили на вихідних з батьками до бабусі і дідуся, а не переживали такі дорослі проблеми. Я б поїхав ще раз, щоб хлопці на час відчули себе поза стінами дитячого будинку.

Я не боюся брати участь в змаганнях. Це шанс випробувати себе і побачити, як працюють інші майстри. Іноді мені не вистачає досвіду, але все приходить з часом. Навички постійно поліпшуються, я переходжу на нові рівні. Мене надихає робота над собою і здорова конкуренція. Це частина мого професійного розвитку.

Як і всі майстри, я черпаю мотивацію з робіт інших барберів. Намагаюся кожну стрижку зробити краще і якісніше, щоб відчувався професійний ріст. Порівнювати свою роботу сьогодні з тією, що була ще місяць тому — найкраще відчуття.

nikita-budnik-03

Легкий підхід до людей допомагає мені знаходити спільну мову з усіма, хто сідає до мене в крісло. Ми невимушено встановлюємо коннект, є багато спільних тем для розмов. Майже всі мої гості — це постійні клієнти, з якими ми дружимо навіть поза стінами Frisor. Для майстра важливо, щоб людина була задоволена результатом і йому хотілося повернутися в Frisor ще не раз.

У людях я ціную щирість і правду. Ніколи б не зміг спілкуватися з токсичними людьми, які здатні на розмови «за спиною». Згодом, мої «найкращі друзі» показали себе з реальної боку. В один момент я зрозумів, що ці люди мені нічого в житті не принесуть. Завжди потрібно фільтрувати повітря, яким ти дихаєш. Не поділяю думки людей, які постійно хвалять себе. Я вважаю, що інші повинні про тебе говорити. Варто залишати власні амбіції вдома і бути справжнім.

Для мене слово «дружба» — це коли людина поруч не тільки коли добре, але і не в найкращі моменти твого життя. Дружба – це підтримка і взаєморозуміння. Для мене важливо, щоб в бесіді з людиною не потрібно було замислюватися, що запитати і про що поговорити. Дуже важливо, щоб була присутня відкритість і не було сорому. Ми друзі, а значить можемо говорити на будь-яку тему.

nikita-budnik-01

На мій погляд, в справжньому чоловікові повинні бути: чесність, почуття власної гідності, фінансова стабільність, порядність і обов’язково почуття гумору. Без цих якостей буде важко існувати.

Я ніколи не загадую на майбутнє. Мені подобається жити зараз, адже все дуже динамічне. У будь-який момент може змінитися на 180 градусів.

  • Carlsberg - партнёр Frisor
  • Nemiroff
  • Bushmills
  • Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.