• Frisor TikTok
  • Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Сергій Кулибишев: про соціальні мережі, різницю статей і слабкості характеру

Сергій — кіносценарист. Його життя і робота безпосередньо пов’язані з життями і долями людей. Вигаданих, реальних, справжніх, пихатих. Він упевнений, що життєвий досвід і мудрість будуються на помилках. Чим більше ти в житті робиш дурниць, чим більше ти пропускаєш через себе людей і історій, тим сильніше і розумніше ти стаєш.

интервью с Сергеем

Для мене соціальні мережі — можливість говорити і чути фідбек. Колись я починав з Твіттера, де постійно постив дурні жарти і картинки, і так зібрав досить велику аудиторію. 1 грудня 2013 роки я опинився в епіцентрі подій на Банковій. Я фотографував все «зсередини» і вирішив, що цим потрібно ділитися з громадськістю. Багато хто не бачили реальної картини того, що відбувається. Люди почули і почали реагувати. Я радий, що скористався своїм, назвемо так, медіаресурсом, щоб донести правду тим, хто читав мене і не міг бачити те, що відбувається своїми очима. А зараз у мене з’явився Інстаграм як блог. Там я пишу про себе, справжнього та відкритого. Про чоловіків, про жінок, про свою роботу. Я говорю те, що думаю і відчуваю насправді, і мені завжди важливо отримувати комунікацію від тих, хто мене читає.

Моя робота — це історії життя. Це характери людей, це суть взаємин, це постійні спроби дізнатися кожну людину глибше. Природно, як і в будь-якій справі, я постійно стикаюся з труднощами або непорозумінням, але в цьому ж є свій інтерес. Вирішувати і знаходити виходи – це одна з важливих складових справи життя.

Спостерігаючи за тим, що відбувається сьогодні, дуже важко передбачити, що буде завтра. Але знаючи, що було вчора, можна розуміти, що буде через 10, 50 або 100 років. Історія дає дуже чіткі картинки світу в голові, ти дуже багато розумієш. Усе взаємопов’язано і взаємозалежно, все рухається по якомусь закону. І якщо ти розумієш цю структуру, ти простіше сприймаєш те, що відбувається.

У політиці все відбувається як в звичайному житті людей. Якщо тебе б’ють, ти рано чи пізно захочеш вдарити у відповідь. Якщо тебе обдурили, ти рано чи пізно когось обдуриш. Це устрій світу, це просто потрібно прийняти.

Интервью Сергей

Час зараз динамічніший, ніж раніше. Все відбувається в рази швидше, люди реагують і мислять швидше. Це відображається не тільки на якихось побутових речах, це відбивається навіть на політичну картину світу. Ми стали мультизадачними, ми вміємо одночасно бути присутнім за столом у колі близьких, відповідати на кілька месенджерів в телефоні і подумки планувати завтрашній день. І ми не стаємо менш продуктивними або менш уважними через це. Я вважаю, що зараз, якщо взятися порівнювати, то пристойніше відволіктися на свій гаджет під час розмови з іншою людиною, ніж зробити на це зауваження.

Чи існує дружба між чоловіком і жінкою? Дружба це близькість. Щира і безкорислива, коли обидва однаково беруть і віддають. Коли ніхто не вище. У таку форму взаємин між двома гетеросексуальними людьми різної статі я не вірю. Якщо між чоловіком і жінкою є секс і вони хочуть проводити один з одним час після нього — це, скоріше, називається любов’ю. Або якийсь із її форм прояву.

Я за те, щоб чоловіки були чесні. І перед жінками, і перед самими собою. Я часто пишу про те, що мужики багато в чому поступаються жінкам. Нам треба багато чому навчитися у сучасних жінок. Швидше реагувати на зміни світу, простіше до себе ставитися, займатися саморозвитком і внутрішнім ростом. Мужики якось заспокоїлися. А жінки в цьому сенсі більші молодці. І адже я в тому числі, я себе давно добре розумію. Якщо я не можу чогось людині обіцяти, я просто не буду цього робити. Якщо я знаю, що відносини з жінкою ні до чого не приведуть, я піду. Так, були випадки, коли емоції переважали, я залишався, брехав самому собі і намагався малювати те, чого немає. Але найголовніше – залишатися чесним. За це ніколи не засудять.

Ревнощі — це дуже сильна невпевненість в собі і слабкість характеру. Погано, що вона в людині народжується, але ще гірше, коли її випускають назовні. Це все одно що крикнути: «Я чмо! Я тобі не довіряю!». Якщо не довіряєш — йди.

Жінок я вважаю більш сильною статтю, ніж чоловіки. Сучасна жінка може одночасно робити кілька справ і однаково в них бути залучена, може бути успішна і в роботі, і в родині. Чоловіки частіше піддаються слабкостям, емоціям, самокопанню.

Интервью Сергей Фото

  • Carlsberg - партнёр Frisor
  • Nemiroff
  • Bushmills
  • Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.