• Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в instagram

Frisor barbershop Гранд-майстер Мірза Лампарадзе про Грузію, справжню дружбу і довіру

Ліга досвідчених чоловічих перукарів, де приходять до майстра, а не в перукарню.
Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.
  • Барбери
  • Гранд-майстер Мірза Лампарадзе про Грузію, справжню дружбу і довіру
mirza-01

Гранд-майстер Мірза Лампарадзе про Грузію, справжню дружбу і довіру

Моя мама перукар. Вона завжди стригла брата і батька. Пізніше сім’я запропонувала мені спробувати себе в стрижках. Спочатку я не бачив себе в цій сфері, але згодом змінив свою думку і в 15 років пішов вчитися.

mirza-01

Переїзд до Києва — одна з стресових історій. Крім друга у мене тут нікого не було. Про Frisor я дізнався від нього. Він розповів, що власник — майстер. Тоді я йому відповів, що ми точно знайдемо спільну мову. Перший місяць я шукав роботу, щоб залишитися в столиці. Я люблю добре жити — це найкраща мотивація, щоб заробляти. Мені подобаються якісні речі і можливість свободи вибору. Я звик жити ні в чому собі не відмовляючи, а тоді потрібно було зібратися і пережити важкий період. Чому я заробляю? Я просто люблю витрачати (сміється).

Я не зможу завжди жити на одному рівні, я так помру і все закінчитися (сміється). Якщо не працювати барбером, то потрібно мати власну справу пов’язану із чоловічими стрижками. Я 18 років в цій сфері, мені здається, що більше я нічого не вмію (сміється).

mirza-02

Головна різниця роботи в Грузії і в Україні — в Києві якість краще. Коли я ще був в Батумі, то у мене практично не було конкурентів. Це дуже розслабляє і не мотивує. У мене було розписано все і потрапити на стрижку було дуже важко. Багато хто чекав найближчої дати пару тижнів. Такий розклад подій дозволяв мені почувати себе на зручній вершині — справи йшли добре. Коли приїхав до Києва, то відчув, що потрібно йти в ногу з часом, тут більше уваги приділяють деталям.

У Грузії, наприклад, якщо людина у віці, то це: «Та куди я буду змінювати стрижку? Мені й так добре». Я думаю, що не тільки жінки повинні за собою стежити, а й чоловіки. Це переконання не завжди працює, але ми робимо кроки назустріч такому ставленню до свого вигляду. У 50 років життя не закінчується.

Мені подобається, коли людина довіряє, і каже: «Як ти бачиш — так стрижи». Буває, коли приходять стригтися за своїм стандартом, але коли дізнаються мене ближче, то довіряють повністю. Багато гостей бачать мене два рази в місяць — частіше, ніж родичів. (сміється)

Якщо 24 години про волосся думати, то можна загнати себе в кут. Для перезавантаження у мене є хобі. Ще з дитинства мені подобалися футбол і малювання. Люблю слухати електронну музику. Це допомагає не зациклюватися на роботі і відпочити. У Батумі я грав з друзями в футбол, а тут знайти 10-15 чоловік у яких є вільний час дуже складно.

В Україні мені іноді важко знаходити спільну мову. У Грузії інший менталітет. Якщо гість показує, що він налаштований на розмову — я з радістю підтримаю. Але багато хто приходить помовчати і це нормально. У Батумі розмова йде завжди.

mirza-03

Мені не подобається тут у багатьох агресія. Люди не можуть відкритися і сприймати цей світ добрішим. Ніхто не буде з тобою заводити розмову просто тому, що краще жити в своєму коконі і не довіряти людям. Я ще помітив, що люди тут взимку зліші. Просто дуже холодно, я б теж був таким, якби в Батумі було -20 ° С (сміється).

Я добра людина, але бувають моменти, коли я можу бути не в настрої. Можу вибухнути на пару хвилин і відразу ж повернутися в нормальний стан. Мої рідні кажуть, що навіть мої очі змінюються, коли я злий. У мене були злети та падіння. Мої сиве волосся в 33 роки — це результат нервового життя і генетики. Все почалося у 18 років, коли була стресова ситуація і я побачив перші сиві пасма.

Дружба для мене дуже важлива. Я ніколи не ділю «моє – не моє». Дружба — це 24 години. Я ще не розумію, чи є тут таке поняття, але в Грузії я виріс саме так. У нас дуже цінні відносини між людьми. Двері мого будинку і моїх батьків завжди відкриті для друзів. Якщо мені добре — йому добре, а якщо йому погано, то і мені теж. В грузинській мові навіть є певне назва «dzmak’atsi» [дзмакаці]. Є два слова «дзма» – брат, а «Каці» – чоловік – друг, як брат.

Колись я вже був на високому рівні. Життя мене навчило, що ніколи не треба шкодувати про гроші. Сьогодні вони є, а завтра їх немає. Я завжди прагну до великих результатів. Кожному потрібно усвідомити і пройти цей шлях.

mirza-04
Rating: 5.00. From 4 votes.
Please wait...
Carlsberg - партнёр Frisor Tullamore Dew partner Kvas Taras logo
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.