• Frisor TikTok
  • Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

Група «The Cutes»: «Чому ми робимо музику? Ми не можемо по-іншому! »

Рок-н-рол бенд «The Cutes» розповіли про музику 60-х, дебютний EP «Always» і свої плани на майбутнє.

группа The Cutes

Ваш перший кліп на пісню «Hey! Tell Me Yes» набрав вже більше мільйона переглядів. Дуже сподобалася концепція кліпу, ким надихалися для зйомки відеороботи?

Валерий

Валерій
«Кліп знімали в Києві з продюсером Романом Кравець і режисером Олександром Кришталем. Дуже багато зарубіжних зірок знімають кліпи в Україні, адже у нас багато талановитих режисерів, сценаристів та операторів. Але ми зіткнулися з труднощами і в Одесі не змогли реалізувати наші вимоги. Трохи мюзиклу, ритмічно, киношно і яскраво. Ми знайшли крутих людей в столиці та щасливі, що так сталося! Цікавий факт: наша обкладинка – це референс до фільму «Шербурзькі парасольки» з Катрін Деньов».

Як сприйняли ваш дебютний міні-альбом «Always» в Україні? Як реагують на вас за кордоном?

Maksim-quote

Максим

«Дякую технічному прогресу за інтернет! Без нього було б набагато важче знайти слухачів і розширити свої кордони. Зараз кожну секунду випускається новий сингл чи альбом. Творчість стала доступною!»

man2-quote

Валерій

«Always» вийшов нещодавно, але нам писала неймовірна кількість людей у ​​всіх соціальних мережах. Це були слухачі з різних країн і різних вікових груп. Ми очікували більше нерозуміння, але отримали чудову підтримку!»

Що було найважчим в період виходу на музичні платформи?

man-quote

Валерій

«Основною проблемою виходу на музичні платформи стала некомпетентність людей з музичної сфери. У нас немає належної підтримки від держави для нових артистів. У наш країні шалена кількість талановитих людей, які роблять музику, але вони абсолютно не популярні. Ми довгий час стоїмо на місці. Наприклад, ще в 2011 році Іван Дорн перевернув поп-сцену своїми хітами. Зробив величезний внесок в музичну сферу і вже безліч людей почали повторювати його манеру. Те, що він робить – це чиста творчість. The Hardkiss, Brunnets Shoot Blonds, Jamala – це наші артисти, які прогресують і створюють цікаву музику. Нам необхідна абсолютна вестернізація музики. Це не питання «можливо», це питання часу».

группа The Cutes

man-quote

Максим

«Відсутність локальної сцени грає велику роль. Наприклад, в Одесі немає конкретних майданчиків для музики. У Києві ситуація краща, але все ж, хочеться більше можливостей для талановитих і нестандартних артистів».

man-quote

Вадим

«Дуже складно пояснити, що саме нам потрібно. Вони чули Rolling Stones і Sonics, але зробити музику в цьому стилі їм важко. Прикладів музики 60-х зараз дуже мало. Тому, ми записуємо музику не в Україні».

Чому ви вирішили повернуться до витоків, а не створювати щось абсолютно нове?

man-quote

Валерій

«Ми дуже любимо стиль нашої музики, з дитинства її граємо і слухаємо. Свінгових груп зараз дуже багато, але ми хотіли робити музику з референсом саме до 60-х, щоб наша творчість чимось нагадувала Rolling Stones, Beatles, Sonix. Це найвищий пік розвитку рок-н-рол музики. Ми хочемо звучати канонічно, але сучасно.

Люди, які працюють в шоу-бізнесі згодні, що в нас дуже мало живої музики. Є велика втрата хітовості і мелодійності. Вульгарність стала лід мелодією майже будь-якого жанру музики, кінематографа і просто творчості. Це не повинно бути консервативно, але є межі і це потрібно усвідомлювати. Слухачі перестали бачити різницю між дійсно хорошою музикою і хвилею секундних трендів. Ми прагнемо до цікавої та якісної музики, за яку не буде соромно».

man-quote

Вадим

«60-ті – це останній час, після Другої світової війни, коли в Європі та Америці було по-справжньому добре. З’явився рух хіпі. The Cutes за ті часи, коли в житті людей був присутній позитив. Ми, як хлопці з сусіднього двору, які грають рок ».

Ви вважаєте себе групою нового покоління. Яка мета The Cutes?

man-quote

Валерій

«Мета нашої групи – продовжити другий етап революції музичної індустрії в Україні. Це абсолютна вестернізація і популяризація живої музики. Ми хочемо показати молодим артистам, що все можливо, якщо працювати».

man-quote

Максим

«Заробляєш ти гроші чи ні. Станеш ти суперзіркою чи будеш невідомим. Якщо ти не відчуваєш свободи творчості і кайфу від заняття – нічого не вийде. Або ти гориш своєю справою, або не робиш».


man-quote

Вадим

«Чому ми цим займаємося? Ми не можемо по-іншому! »

man-quote

Паша

«Відчути, що значить бути частиною групи, виступати, репетирувати і просто насолоджуватися атмосферою – це неймовірний досвід!»

У вас абсолютно не чути словянського акценту в піснях. Вас не відрізнити від британських чи американських гуртів. Був бекграунд в англомовних країнах або це напрацьоване уміння?

man-quote

Валерій

«Ми дуже багато років вивчаємо і співаємо англійською, працюємо над звучанням. Приємно отримувати відгуки не тільки з України, але з інших країн теж. Негативу зараз мінімум і ми щасливі, що нас гідно сприймають.

Акцент – це напрацьоване уміння. Нам є куди прагнути, ми ще не ідеальні. Намагаємося радимося з носіями мови, щоб розуміти, наскільки правильно звучимо».

man-quote

Вадим

«Співають англійською не тільки в Америці і Британії. ABBA, Rasmus, A-Hа та інші виконавці не є носіями англійської мови, але їх творчість заснована саме на цій школі. Жодна з вокалісток групи АВВА не розмовляла англійською, всі тексти писалися шведськими буквами!»

На вашу творчість якось вплинула атмосфера рідного міста? Одеса – це досить цікаве і колоритне місто України.


man-quote

Валерій

«У кожного своя історія, але на мене Одеса вплинула лише колоритом. Я виріс в спальному районі на Таїрово, але мене не надихало місце, де я живу. Коли я подорожував і бачив, що інші куточки України набагато чистіші та затишніші, мені хотілося, щоб у нас було так само. На щастя, останні кілька років відбуваються суттєві зміни в житті Одеси і це радує».

man-quote

Влад

«Ти завжди шукаєш щось хороше навіть у найгіршому. Ми бачили Одесу без туристів — там, де живуть звичайні люди. Але саме це дає стимул змінювати атмосферу навколо себе, створюючи щось прекрасне».


man-quote

Вадим

«На мене сильно вплинула Одеса. Я б не зміг стати тим, ким я є зараз без неї. Це місто насичене історією, музикою, театром і класними людьми. Це завжди буде наш дім».


Ви дуже стильні і лаконічні. Ці образи ваша ідея, чим надихалися при створенні?


man-quote

Вадим

«Це стилістика 60-х. Раніше, на британському телебаченні не можна було з’являтися без краваток і виступати не в костюмі. Наш стиль – це уніформа, яка об’єднує The Cutes. Ми не можемо виглядати по-іншому».

man-quote

Влад

«Стильні зачіски, одяг та інші елементи відрізняють нас від інших. Це спосіб самовираження і популяризації смаку у нашій аудиторії».

Що нового ми почуємо і побачимо від The ​​Cutes найближчим часом?

man-quote

Валерій

«Всі карти, ми, звичайно, не розкриваємо, але скоро у нас буде концерт-презентація. Також, розплановані два кліпи на пісні з ЕР, багато інтерв’ю та осінній тур. Після всіх подій, ми хочемо почати працювати над повним альбомом і радувати своїх слухачів цікавими і якісними піснями».

  • Carlsberg - партнёр Frisor
  • Nemiroff
  • Bushmills
  • Morshinskaya
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.