• Frisor в Фейсбуке
  • Frisor в Youtube
  • Frisor в Instagram

працювати у Frisor

Амбассадор ірландського віскі Tullamore Dew

Віскі Tullamore Dew

Якщо в двох словах

За часів Сухого закону його продавали в аптеці під виглядом ліків, у свій час його вживали як профілактику від раку, він був улюбленим напоєм Черчілля, а ще існує близько 140 критеріїв його якості ... і все це про ірландський віскі.

Витоки

Згідно з легендою, ідею дистиляції як основи для виробництва віскі ще в п'ятому столітті приніс на острів не хто інший, як святий Патрік, покровитель Ірландії. Минуло вже більше п'ятнадцяти століть, а невеликий острів Ірландія досі вважається ідейним центром світової індустрії виробництва віскі і задає тон його виготовлення в інших країнах по всій земній кулі.

Віскі Tullamore Dew

Give every man his Dew

Існує безліч гідних марок ірландського віскі. Але особливе місце на цьому пантеоні займає Tullamore Dew. Його коріння сягає в далекий 1780 рік. За цей час він заслужив репутацію першого серед рівних в лінійці марок ірландського віскі.

Секрет успіху віскі Tullamore Dew, зрозуміло, полягає в його непередаваному смаку. Причина тому — використання екологічно чистих природних компонентів. По-перше, це збагачена мінералами вода, яка робить віскі особливо смачним. По-друге, вищої якості ячмінь, який росте в благодатному кліматі центральної Ірландії. До речі, саме в солоді полягає головна різниця між ірландським і шотландським віскі. Шотландці використовують торф для сушки солоду і таким чином він насичується копченим ароматом. Це одна з головних відмінних рис скотча. По-третє, це так звана сила трьох - потрійна дистиляція, потрійний купаж і потрійна витримка.

В - витримка

До слова про витримку, віскі Tullamore Dew витримується в особливих дубових бочках з-під вина або хересу. Ця технологія є предметом особливої ​​гордості компанії і з'явилася ще в XVIII столітті. Вторинне використання таких просочених бочок надає віскі особливий, чисто «ірландський» смак з нотками прянощів, солоду і ячменю, з ледь помітним присмаком дерева.

tullamore_dew_3

Об'єднуючи споконвічні традиції та сучасні технології

Tullamore Dew свято шанує свої традиції. Скажімо, коли компанія відкриває нове виробництво, то новий перегінний апарат обов'язково повинен за формою повторювати старий, щоб смак віскі ні в якому разі не змінився. Раніше справа доходила до того, що на нових апаратах навіть робили ті ж вм'ятини. Потреба в цьому відпала з автоматизацією виробництва, за показниками якого, між іншим, Tullamore Dew займає лідируюче місце в світі.

Сьогодні Tullamore Dew - кращий представник і головний амбасадор ірландського віскі, володар безлічі медалей і знаків якості.

Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.