• Frisor в Фейсбуке
 • Frisor в Youtube
 • Frisor в Instagram

Стрижка бороди

Ціна від 200грн

Борода є одним з елементів сучасного стилю чоловіка. Волосся на обличчі надає мужності і впевненості в собі. Але для цього борода повинна бути акуратною і рівною, підкреслюючи форму обличчя. Що для цього потрібно? Звичайно ж регулярна і якісна стрижка бороди, яку краще довірити професіоналам.

У мережі барбершопов Frisor дійсно знають, якою має бути ефектна окантовка бороди, незалежно від типу волосся і форми обличчя. Досвідчені барбери приділяють особливу увагу деталям під час такої стрижки. Вони використовують преміальні машинки і тримери Moser, Wahl і інших брендів професійної лінійки. За рахунок цього стрижка бороди і вусів виходить ідеально симетричною і пропорційної.

У барбершопах мережі Frisor можна поліпшити свій образ, скорегувавши форму бороди відповідно до типу обличчя. Досвідчені барбери знають, як візуально підкреслити об’єм скул, подовжити чи звузити обличчя, надати йому мужності і приховати можливі недоліки. І це незалежно від густоти волосся, адже професійний підхід дозволяє працювати з будь-яким волоссям.

Зверни увагу, що в мережі барбершопов Frisor не тільки роблять стрижку бороди тримерами. Майстри ще й виконують фарбування волосся на обличчі, приховуючи сивину при необхідності, а також наносять спеціальні масла і засоби для зміцнення.

Хочеш завжди мати доглянуту бороду? Барбер підкаже оптимальні засоби для догляду, зволоження і укладання волосся на обличчі відповідно до типу бороди і типажу.

Кінцевий результат тебе здивує:

Чому варто стригти бороду в барбершопах Frisor?

Frisor – це не просто мережа барбершопов, де добре стрижуть волосся і красиво оформляють чоловікам бороду. Це справжня сім’я з власною ідеологією і культурою. Коли ти відвідуєш один з барбершопов мережі, то немов потрапляєш в новий світ, де кожному чоловікові або хлопцю надають впевненості в собі, підкреслюючи мужність і бажання виглядати доглянуто і стильно.

Що таке Frisor?

 • Професійний підхід і тільки найдорожчі інструменти для роботи;
 • Преміальна косметика, масла і лосьйони для волосся;
 • Friendly-сервіс з дуже відповідальними адміністраторами;
 • Можливість швидкого запису на стрижку волосся або бороди онлайн в будь-який час;
 • Гнучкий графік роботи;
 • Розуміння культури бороди.
У мережі барбершопів Frisor можна не тільки поліпшити зовнішній вигляд бороди і стрижки, але і добре провести час. Дівчата-адміністратори завжди привітають і запропонують напої на вибір, щоб процес стрижки був більш приємним і викликав тільки позитивні емоції.За часом це може зайняти 30-50 хвилин, але все залежить від густоти і типу волосся, а також від складності роботи і побажань. Головне, що ти завжди можеш висловити власне побажання щодо стрижки бороди.

Часто задавані питання (FAQ)

Як часто потрібно стригти бороду і робити окантовку?

Підстригати бороду і робити окантовку треба переважно один раз в 2-3 тижні, залежно від густоти волосся і інтенсивності росту. Головне, задати правильну форму і симетрію, а потім вже можна просто робити корекцію у досвідченого барбера.

Де купити професійні засоби для догляду за бородою?

Придбати професійні засоби для догляду за бородою можна у Frisor Shop. Це онлайн-магазин косметики, масел, лосьйонів і інших засобів для укладки, догляду та зміцнення волосся на бороді і голові.

Як позбутися від сивини на бороді?

При необхідності позбутися від сивого або занадто світлого волосся можна просто скористатися послугою фарбування бороди і зафарбовування сивини. Барбери використовують для цього спеціальні засоби, які стійко зберігають колір і не шкодять волоссю.
 • Бренд лідер

  Бренд лідер

 • 600 задоволених клієнтів кожен день

  600 задоволених клієнтів кожен день

 • Підтримуємо чоловічі традиції

  Підтримуємо чоловічі традиції

 • Любимо світ

  Любимо світ :)

Інші послуги

Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.